Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Właściciel marki S.T.A.L.K.E.R.: - Jesteśmy otwarci na dialog

22 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Założyciel studia GSC Game World, Siergiej Grigorowicz, po raz kolejny potwierdził, że prace nad S.T.A.L.K.E.R.-em 2 mogą zostać wznowione. Okazuje się, że projektem są zainteresowane już dwa studia.

Przeczytaj cały tekst "Właściciel marki S.T.A.L.K.E.R.: - Jesteśmy otwarci na dialog" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz jakieś durne przywiązanie do marki. Dlaczego gracze tak przywiązują się do marek?
Wytłumaczy mi to ktoś?
Co za różnica czy gra się będzie nazywała Stalker 2 czy Loner #21. Twórcy Demons Souls pokazali, że marka jest niczym tworząc Dark Souls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 18:57, Selv napisał:

Co za różnica czy gra się będzie nazywała Stalker 2 czy Loner #21. Twórcy Demons Souls
pokazali, że marka jest niczym tworząc Dark Souls.


Może to było z marki "Souls" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R. 2? Hell Yeah!

Przeszedłem Czyste Niebo, wszyscy mówili, że jest cholernie zbugowana a jakoś ukończyłem bez żadnego problemu. Gra jest świetna, pograłem też w Cień Czarnobyla, również bardzo dobra część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 19:01, DeMichel napisał:

S.T.A.L.K.E.R. 2? Hell Yeah!

Przeszedłem Czyste Niebo, wszyscy mówili, że jest cholernie zbugowana a jakoś ukończyłem
bez żadnego problemu. Gra jest świetna, pograłem też w Cień Czarnobyla, również bardzo
dobra część.


To jeszcze zagraj w Zew Prypeci, bo to wg mnie najlepsza część z trylogii STALKERa. A jak będziesz miał ochotę powrócić do Cienia Czarnobyla, to koniecznie wgraj moda "STALKER Complete 2009". Mod polepsza grafikę, umożliwia naprawę broni i dodaje wiele innych wspaniały rzeczy na które brak tutaj miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zlecą wykonanie gry dla 4A Games i tyle. Nie dość, że z Ukrainy to studio powstało z weteranów pierwszej części STALKERa. A najbardziej to mi żal, że serial tv nie doszedł do skutku. Grigorowicz ma trochę nierówno pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie, marką jest "Demons Souls" które zostało na wyłączność Sony. Utworzyli drugą markę czyli Dark Souls ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> S.T.A.L.K.E.R. 2? Hell Yeah!
>
> Przeszedłem Czyste Niebo, wszyscy mówili, że jest cholernie zbugowana a jakoś ukończyłem
> bez żadnego problemu. Gra jest świetna, pograłem też w Cień Czarnobyla, również bardzo
> dobra część.

To miałeś cholerne szczęście, bo ja trafiłem na bug trapa i niestety w ogóle gry nie dało się uruchomić. Nie pomogły żadne zabiegi. A tak swoją drogą to Cień Czarnobyla jest grą lepszą od Czystego Nieba choćby z tego powodu, że w tym drugim to często strzelanie z shotguna w głowę nie zabijał delikwenta. W CC nie było takich absurdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem , że Zew Prypeci to najlepsza część xD świetnie zaprojektowane questy , dobra historia i kapitalny klimat ( zresztą w każdym Stalkerze tak było ( poza questami :P )
Kilka razy prawie narobiłem w gacie pod koniec xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 20:35, TobiAlex napisał:

> S.T.A.L.K.E.R. 2? Hell Yeah!
>
> Przeszedłem Czyste Niebo, wszyscy mówili, że jest cholernie zbugowana a jakoś ukończyłem

> bez żadnego problemu. Gra jest świetna, pograłem też w Cień Czarnobyla, również
bardzo
> dobra część.

To miałeś cholerne szczęście, bo ja trafiłem na bug trapa i niestety w ogóle gry nie
dało się uruchomić. Nie pomogły żadne zabiegi. A tak swoją drogą to Cień Czarnobyla jest
grą lepszą od Czystego Nieba choćby z tego powodu, że w tym drugim to często strzelanie
z shotguna w głowę nie zabijał delikwenta. W CC nie było takich absurdów.


To ja miałem innego kfiatka... Mianowicie w bazie Powinności jak szef przez radio powiadamiał swoich podwładnych że nadchodzę, przykładał krótkofalówkę do ucha i stał jak pień, a co za tym idzie Snorki nie zaczęły wyskakiwać z wejścia w ziemi i nie mogłem ruszyć. Działo się tak jeśli nie pobiegliśmy prosto do ich bazy po zagadaniu z ocalałym wartownikiem.

Zew Prypeci był najlepszy, zwłaszcza końcówka miażdzy, gdy pojawia się któś zupełnie niespodziewany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kolejny raz jakieś durne przywiązanie do marki. Dlaczego gracze tak przywiązują się do
> marek?
> Wytłumaczy mi to ktoś?

Chodzi o stworzone uniwersum, wielu po przejściu STALKERA skończyło Metro 2033, a pewnie teraz zamówiło kontynuacje, ale nadal to inne marki.
Wszystkie ''Stalkery'' to nieliniowe (w porównaniu do przeciętnych) FPS z dużą ilością elementów RPG i sandboxów. Zwyczajnie jeśli nie zostanie ogłoszona podobna marka, to dla graczy pozostaje tylko nadzieja o wznowienie praca nad Stalkerem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 13:10, Boguslav4 napisał:

Chodzi o stworzone uniwersum, wielu po przejściu STALKERA skończyło Metro 2033, a pewnie
teraz zamówiło kontynuacje, ale nadal to inne marki.
Wszystkie ''Stalkery'' to nieliniowe (w porównaniu do przeciętnych) FPS z dużą ilością
elementów RPG i sandboxów. Zwyczajnie jeśli nie zostanie ogłoszona podobna marka, to
dla graczy pozostaje tylko nadzieja o wznowienie praca nad Stalkerem 2.


Problem w tym, że nazwa "STALKER" nie zobowiązuje do zrobienia nieliniowej gry tak jak i nie daje wyłączności na takie produkcje.
Równie dobrze można zrobić grę w takim klimacie ale nazwać ją inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2013 o 20:27, Selv napisał:


Problem w tym, że nazwa "STALKER" nie zobowiązuje do zrobienia nieliniowej gry tak jak
i nie daje wyłączności na takie produkcje.
Równie dobrze można zrobić grę w takim klimacie ale nazwać ją inaczej.


Niestety nie, nazwa nie zobowiązuje, choć gra logiczna STALKER to byłaby już przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować