Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Filmy w ofercie sklepu gram.pl!

52 postów w tym temacie

Filmy klasy b (albo niżej) to świetna opcja na wieczory ze znajomymi przy piwie, nie macie pojęcia jaki jest przy tym ubaw. Alternatywa to stare filmy kung fu, albo jakieś kino hong kong, pierwsze filmy Jackiego Chana, Van Damme itd itp :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję gramowi. Parę pozycji naprawdę ciekawych (szczególnie Ninja Scroll i Blood-C). Nie wiem o co innym chodzi, ale nikt ich do zakupu filmów nie zmusza, ba nawet na tę oto stronę zaglądać nie muszą. Serio przestańcie z tym hejtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 07:13, Serafin26061989 napisał:

/ciach/

Nick zastnawiający: jedyny pozytywny komentarz i tak bardzo zalatuje fake kontem jednego z redów...
Ad rem: jeśli ktoś będzie płacił za coś co można bez problemu otrzymać za darmo to ma do tego prawo - ale pozycje jakie są dostępne na chwilę obecną są po prostu żenujące, a ceny mimo to wzięte z kosmosu... Za ~20 zeta kupiłem Bourne Legacy z jakimś pismem - ale to przynajmniej jest film, który ma dobrą obsadę i sam w sobie jest całkiem dobry - dać 20 zeta za chłam pokroju "striptizerek" czy wspominanego najczęściej "rekina" - bynajmniej nie ze Szczęk - to już prawdziwe szaleństwo...
Powodzenia Gramie w dalszym toczeniu się po równi pochyłej: zaczynacie całkiem nieźle nabierać rozpędu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się tak nie nabijajcie, bo rekin cycojad ugryzie kogoś w tyłek! Muszę to kiedyś obejrzeć, bo tytuł nie daje mi spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem inni dystrybutorzy, sklepy i wydawcy są w tyle za nami. Nie dali klientom możliwości legalnego ściągania bez uciążliwych zabezpieczeń swoich filmów. My daliśmy i będziemy dawali dalej.

Próbowaliśmy rozmawiać z wieloma filmami. Nikt tego nie chciał zrobić, wszyscy się boją MITYCZNEGO PIRACTWA. Jedyna odważna firma to vodeon. Nasza oferta będzie cały czas powiększana, chcemy, żeby była jak największa, natomiast dlaczego nie ma w niej Jamesa Bonda i Władcy Pierścieni - to już należy zapytać dystrybutora Władcy Pierścieni i Jamesa Bonda, którzy wolą, żeby ich filmy w najwygodniejszej do obejrzenia postaci nie były dostępne do legalnego downloadu.

W tym i następnych tygodniach - kolejne premiery. Będziemy dawali znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 09:43, Essau napisał:

Już się tak nie nabijajcie, bo rekin cycojad ugryzie kogoś w tyłek! Muszę to kiedyś obejrzeć,
bo tytuł nie daje mi spokoju.


Jest to najlepszy z najgorszych filmów świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Już się tak nie nabijajcie, bo rekin cycojad ugryzie kogoś w tyłek! Muszę to kiedyś
> obejrzeć,
> > bo tytuł nie daje mi spokoju.
>
> Jest to najlepszy z najgorszych filmów świata.

A po czym tak stwierdzasz? Po "fachowej" opinii Raczka? Coś mało filmów oglądałeś w takim razie. Ja polecam obejrzeć m.in. takie perełki złego kina z lat 80-tych jak "Miami Connection", "Deadly Prey", "She", "Starcrash", "Yor, myśliwy z przyszłości" i oczywiście polska "Klątwa Doliny Węży". Dzisiejsze filmy klasy B są robione pod publikę i ani nie bawią, ani nie żenują, tylko po prostu nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra, poważnie myślałem że to żart. Nie wiem nawet co myśleć, serwis zszedł na psy, być może uda im się oszukać jakieś dziecko, które kupi coś co w tytule ma cyce albo striptizerki, bo chyba tylko o to chodziło skoro dają coś co inni użytkownicy stwierdzili że można obejrzeć legalnie za darmo w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować