Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - inwazja Plagi w patchu 1.11

37 postów w tym temacie

Niezmiennie bawią mnie te opisy. Przy Ahn''qiraj też się rozpisywali, jaka to "inwazja" nie będzie. A prawda jest nieco bardziej prozaiczna: stoją sobie zwłoki i czekają, aż je ktoś pochlasta. Przynajmniej teraz będzie z tego coś więcej niż AD rep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, patch zapowaida się iście ciekawie. WoW''a mam i zagrywam się na całego. Pozostaje tylko czekać na patcha 1.12, następnie na dodatek.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ten event za ciekawy nie jest. Obecnie gram na test serwerach (PvE FTW!) i jest to w miare nudne i monotone. Na upartego 4 osoby w jeden dzień mogą cały event zakończyć :/. Instancja owszem ciekawa a nawet bardzo (Oprawa audio, wygląd wewnątrz i kreatury) :). Nowi "bossowie" w pomniejszych instancjach i nowy loot list w SM. Co do nowych talentów maga są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to osobiście mało interesuje bo w WOW''a nie gram i grać nie będę bo nie mam kasy.Ale oby jak najwięcej dla fanów tej gry wydawać tego typu patchów.Ciekawe jaki będzie następny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naraszcie - wiecej plagi - moze wkoncu dzikei nowym przedmiotom uda mi sie zakonczyc ostatni quest na Epickiego konia dla paladyna :)
For the Alaiance !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 22:42, TerraDragon napisał:

Tak swoją drogą to info było na stronie Blizza tak z tydzień, dwa już. :P

No właśnie ja o tym pisałem, ale kto by mnie tam słuchał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tam nowy instans...i tak tier 2 jest niewiele gorszy od 3 a w niektórych przypadkach nawet lepszy mojim zdaniem no i lepiej wygląda, ja narazie mam przerwe od wowa i czekam na dodatek ^^ bo juz mam cały tier 2 i zapas złota na cięzkie czasy :P a gra naprawde wciąga nie ma co 14 miesięcy przy niej spędziłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh jak czytam te komentarze np. :"Ciekawe co jeszcze wymyślą? Mnie to zresztą mało obchodzi, bo i tak nie mam i nie będę mieć WOW''a." to mi sie śmiać chce... po co to piszesz jak i tak w to nie grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować