Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyfrowa edycja kolekcjonerska Company of Heroes 2 w pakiecie z pierwszą częścią

31 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

W edycji kolekcjonerskiej Company of Heroes 2 znajdzie się coś, co ucieszy graczy, którzy zetkną się z marką po raz pierwszy - czyli Company of Heroes 1 wraz z dwoma dodatkami: Opposing Fronts i Tales of Valor.

Przeczytaj cały tekst "Cyfrowa edycja kolekcjonerska Company of Heroes 2 w pakiecie z pierwszą częścią" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 21:11, Hades92 napisał:

Na prawdę tak ma to wyglądać ? W Coh 1 liczyły się umiejętności, a w dwójce będzie się
liczyć kto ile kupił DLC ?


Z tego co mi wiadomo, to tylko masz odblokowane na start tych dowódców. Inni będą musieli się trochę pomęczyć by ich odblokować w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby wyjaśnić mnie nieoświeconemu co to jest "cyfrowa edycja kolekcjonerska"? Bo co to jest zwykła kolekcjonerka wiem - zestaw gadżetów związanych z grą, jakieś ciekawe pudełko itp. Ok, to rozumiem. Ale CYFROWA KOLEKCJONERKA? Co tu jest do "kolekcjonowania"? Nie lepiej było nazwać tę edycję "limitowaną" bądź "specjalną"? W innych grach właśnie taka terminologia występuje i jak do tej pory, sprawdzało się to idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś mógłby wyjaśnić mnie nieoświeconemu co to jest "cyfrowa edycja kolekcjonerska"?
> Bo co to jest zwykła kolekcjonerka wiem - zestaw gadżetów związanych z grą, jakieś ciekawe
> pudełko itp. Ok, to rozumiem. Ale CYFROWA KOLEKCJONERKA? Co tu jest do "kolekcjonowania"?
> Nie lepiej było nazwać tę edycję "limitowaną" bądź "specjalną"? W innych grach właśnie
> taka terminologia występuje i jak do tej pory, sprawdzało się to idealnie.

A jak to jest, że gry, które grami roku nie są, w takich edycjach właśnie wychodzą? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie jest to pierwsza taka cyfrowa edycja "kolekcjonerska". Taki zestaw dlc może niepokoić, bo w przyszłości prawdopodobnie dadzą kolejne płatne zestawy skinów i dowódców (tu już gorzej, jeśli dadzą takich, których normalnie nie będzie można odblokować). Biorąc pod uwagę to, co robili z Dawn of War 2, czyli wydawanie kolejnych skinów na armie zamiast patchy, można mieć obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Relic, dlaczego? :(
Kompletnie nie podoba mi się pomysł z bohaterami w DLC. Jestem coraz bliżej decyzji, żeby odpuścić sobie tą grę, a na pewno nie kupie jej w okolicach premiery. Może w jakimś pakiecie jak już połatają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Relic, dlaczego? :(
> Kompletnie nie podoba mi się pomysł z bohaterami w DLC. Jestem coraz bliżej decyzji,
> żeby odpuścić sobie tą grę, a na pewno nie kupie jej w okolicach premiery. Może w jakimś
> pakiecie jak już połatają...

Co ma do tego Relic? To SEGA jak widać psuje kolejną serię, po Total (DLC)War mamy Company of (DLC)Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co ma do tego Relic? To SEGA jak widać psuje kolejną serię, po Total (DLC)War mamy Company of (DLC)Heroes.


Taaa. Bo Dawn of War 2 od Relica (jeszcze pod skrzydłami THQ) nie miał pierdyliarda DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Taaa. Bo Dawn of War 2 od Relica (jeszcze pod skrzydłami THQ) nie miał pierdyliarda DLC?

W DLC do DoW 2 były tylko skórki dla armii i tym podobne pierdoły, żadnych rzeczy mających faktyczny wpływ na rozgrywkę w multi, jak ci tutaj dowódcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No słabo trochę :/

Otwierać graczowi dodatkowe możliwości zagrywki tylko dlatego, że kupił se DLC. W RTSach to wyjątkowo kuje w oczy.

Pół biedy jak dowódcy z DLC nie będą odstawać od reszty. Gorzej jak dziwnym przypadkiem ci za których trzeba będzie płacić będą wymiatać ze swoimi unikalnymi skillami, czy ich korzystnymi kombinacjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 23:35, KeyserSoze napisał:

W DLC do DoW 2 były tylko skórki dla armii i tym podobne pierdoły, żadnych rzeczy mających
faktyczny wpływ na rozgrywkę w multi, jak ci tutaj dowódcy.

Był jeszcze wargear do Last Stand i dodatkowy bohater - komandor Tau. Za to do Space Marine dodatkowe tryby były płatne (możliwość gry Chaosem w Eksterminacji oraz walki z użyciem Drednota), co podzieliło community. Nie ma co winić Segi, bo Relic robił podobne rzeczy jeszcze pod skrzydłami THQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować