Zaloguj się, aby obserwować  
Soulafein

Grać Albo Nie Grać - Tomb Raider (wideorecenzja HD) - prośba o opinie

6 postów w tym temacie

Siema,

Muszę przyznać, że upłynęło naprawdę sporo czasu odkąd pisałem na jakimkolwiek forum poświęconym tematyce gier komputerowych. Na przestrzeni ostatnich kilku lat wiele się u mnie zmieniło. Obecnie mam 25 lat, dyplom i całkiem dobrze płatną pracę. To, co się nie zmieniło to zamiłowanie do gier komputerowych, które niedawno postanowiłem wprowadzić niejako na nowy poziom. W związku z powyższym zabrałem się za przygotowywanie wideorecenzji. Tak oto narodziła się inicjatywa Grać Albo Nie Grać. Póki co ma ona funkcjonować wyłącznie na zasadzie kanału YT, na którym publikowane będą recenzje w miarę gorących tytułów. Z czasem jednak planuję rozwinięcie działalności. W jaki sposób? Jeszcze nie wiem, pomysłów nie brakuje. W projekt zainwestowałem już trochę prywatnych środków i zamierzam jeszcze trochę dorzucić.

Dzisiaj zwracam się do Was z prośbą o obejrzenie i ocenienie pierwszego materiału jaki powstał pod egidą Grać Albo Nie Grać, jakim jest wideorecenzja najnowszego Tomb Raidera. Materiał dostępny jest tutaj:

http://youtu.be/O4CowBiG5Ys

Jestem świadom jego mocnych i słabych stron. Zdaję sobie sprawę z faktu, że warstwa narracyjna wymaga istotnego dopracowania i zapewniam, że podejmę w tym kierunku starania (zakup mikrofonu pojemnościowego, praca nad dykcją). Ciekaw jestem jednak Waszych wrażeń. Będę wdzięczny za wszelkiem opinie, uwagi oraz wskazówki. Naturalnie nie obrażę się za "lajki" czy też subskrypcje. :)

Projekt jest obecnie w stanie pre-raczkującym. W przyszły weekend planowane jest oficjalne uruchomienie kanału YT oraz profilu FB (póki co funkcjonują one w stanie surowym). Następnie (najszybciej jak będzie to możliwe) opublikowana zostanie wideorecenzja Bioshock: Infinite, zaś pod koniec maja wystartują konkursy z nagrodami w postaci kluczy do gier.

Podsumowując zatem, zapraszam do oglądania, komentowania, lubienia/nie lubienia, subskrypowania i, cóż, stay tuned - to dopiero nieśmiałe początki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile obróbkę video mam w miarę opanowaną, o tyle jeśli chodzi o audio, to stawiam pierwsze kroki także wszelkie wskazówki czy też linki do sprawdzonych poradników (także w zakresie pracy nad dykcją) mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 08:51, Soulafein napisał:

to dopiero nieśmiałe początki! :)

Ale wg mnie bardzo udane :)
Choć sama gra mnie nie interesuje (nie mój gatunek), to wideorecenzję obejrzałem z przyjemnością. Dobrze wyreżyserowana (odpowiednie sceny w odpowiednich miejscach, dobra dynamika). Możesz popracować jeszcze nad komentarzem, bo cały czas brzmi jak czytany z kartki - brak mu realizmu. Ale, że pewnie profesjonalnym aktorem nie jesteś, to można Ci to wybaczyć :)

Podsumowując - dobra robota i czekam na następnę wideorecenzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować