Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MotoGP 13 na PC w wersji cyfrowej dostępne w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

12 postów w tym temacie

gram.pl

Każdy, kto zamówi pecetową wersję cyfrową MotoGP 13 w sklepie gram.pl przed premierą otrzyma kod na DLC zawierający ośmiu motocyklistów i cztery motory z sezonu 2012, takie jak: Rossi-Hayden, Dovizioso-Crutchlow, Lorenzo-Spies, Stoner-Pedrosa.

Przeczytaj cały tekst "MotoGP 13 na PC w wersji cyfrowej dostępne w przedsprzedaży w sklepie gram.pl! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"kod na DLC zawierający ośmiu motocyklistów i cztery motory z sezonu 2012, takie jak: Rossi-Hayden, Dovizioso-Crutchlow, Lorenzo-Spies, Stoner-Pedrosa."

co

Pierwsze słyszę o motorze Rossi-Hayden. To jakaś nowa Aprilia? Aprilia Rossi-Hayden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screen numer 13 - motocyklista jest pokazany w nieprawidłowej pozie. Głowę powinien mieć ułożoną najbardziej poziomo w stosunku do asfaltu żeby nie pogłębiać uczucia przepadania w tak niskim złożeniu. Następnie tułów powinien być skręcony bardziej w stronę zakrętu, lewa ręka bardziej ugięta, a prawa bardziej wyprostowana. Lewy bark również niżej. To tyle z moich obserwacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam bardzo ważne pytanie do ekipy gram.pl. Otóż jestem zainteresowany kupnem pre ordera MotoGP 13, ale nigdy nie kupowałem wersji elektronicznej z tej strony i chcę się dowiedzieć jak będzie to wyglądało... Czy będzie odpowiedni program, który będzie pobierał grę (coś ala STEAM?) oraz czy będzie można grę nagrać na płytę (jak kopia zapasowa na STEAM)... Bo osobiście mam słaby internet i po prostu będzie to dla mnie utrudnione jak będę musiał ściągać co jakiś czas grę po reinstalacji systemu operacyjnego...

Czy będzie to po prostu jakiś plik .exe do ściągniecia i tyle? I będzie można nagrać go na płytę?

Na jakiej zasadzie będzie się ściągało DLC w tej grze? Bo pisze, że dla pre orderowców zostaną udostępnione motocykle z 2012 roku, w tym Casey Stoner - jeden z najlepszych motocyklistów ;)

Pozdrawiam,
Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 13:56, Peter94 napisał:

Witam :) Mam bardzo ważne pytanie do ekipy gram.pl. Otóż jestem zainteresowany kupnem
pre ordera MotoGP 13, ale nigdy nie kupowałem wersji elektronicznej z tej strony i chcę
się dowiedzieć jak będzie to wyglądało... Czy będzie odpowiedni program, który będzie
pobierał grę (coś ala STEAM?) oraz czy będzie można grę nagrać na płytę (jak kopia zapasowa
na STEAM)... Bo osobiście mam słaby internet i po prostu będzie to dla mnie utrudnione
jak będę musiał ściągać co jakiś czas grę po reinstalacji systemu operacyjnego...

Czy będzie to po prostu jakiś plik .exe do ściągniecia i tyle? I będzie można nagrać
go na płytę?

Na jakiej zasadzie będzie się ściągało DLC w tej grze? Bo pisze, że dla pre orderowców
zostaną udostępnione motocykle z 2012 roku, w tym Casey Stoner - jeden z najlepszych
motocyklistów ;)

Pozdrawiam,
Piotr


Witam serdecznie,
w kwestii instalacji to będzie master do pobrania, oczywiście będzie można go w każdej postaci wypalić na płytce, poza tym będzie zawsze dostępny w bibliotece gram.pl. Klucz będzie aktywacyjny do gry, nie będzie to klucz STEAM!
DLC będzie w postaci dodatkowego kodu który pojawi się w szczegółach zamówienia w terminie bliższym do premierty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się zapytać czy będziecie mieli MotoGP 13 w wersji pudełkowej? Albo czy macie jakiekolwiek informacje w kwestii wydania tej gry w Polsce (pudełkowa wersja)? Kupię napewno, ale jednak wolałbym mieć pudełko z zawodnikami Yamahy na czele na półce :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 11:43, RandyOrtonRKO napisał:

Witam, chciałbym się zapytać czy będziecie mieli MotoGP 13 w wersji pudełkowej? Albo
czy macie jakiekolwiek informacje w kwestii wydania tej gry w Polsce (pudełkowa wersja)?
Kupię napewno, ale jednak wolałbym mieć pudełko z zawodnikami Yamahy na czele na półce
:) Pozdro


Tego nie wiem na chwilę obecną niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 22:48, pat_ron napisał:

> Witam, chciałbym się zapytać czy będziecie mieli MotoGP 13 w wersji pudełkowej?
Albo
> czy macie jakiekolwiek informacje w kwestii wydania tej gry w Polsce (pudełkowa
wersja)?
> Kupię napewno, ale jednak wolałbym mieć pudełko z zawodnikami Yamahy na czele na
półce
> :) Pozdro

Tego nie wiem na chwilę obecną niestety :(


Czy już coś wiadomo w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 20:53, moonster napisał:

> > Witam, chciałbym się zapytać czy będziecie mieli MotoGP 13 w wersji pudełkowej?

> Albo
> > czy macie jakiekolwiek informacje w kwestii wydania tej gry w Polsce (pudełkowa

> wersja)?
> > Kupię napewno, ale jednak wolałbym mieć pudełko z zawodnikami Yamahy na czele
na
> półce
> > :) Pozdro
>
> Tego nie wiem na chwilę obecną niestety :(

Czy już coś wiadomo w tej kwestii?

Z tego co widzę to nie będzie dostepna wersja pudełowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jeszcze szuka to wersja pudełkowa MotoGP 2013 jest dostępna w sklepie Progamingshop. Co prawda sklep ma siedzibę w miejscowości Banská Bystrica (Slovenská Republika) ale jest godny polecenia. Zamawiałem tam już SBK. Zero problemów z realizacją. Tak wiec MotoGP też tam zamówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować