Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca serii Resident Evil zapowiada The Evil Within. Zobacz wywołujący ciarki zwiastun

31 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

|AKTUALIZACJA| Koniec domysłów: intrygująco zapowiadana przez Bethesdę produkcja to The Evil Within. Za tytuł, wcześniej znany jako Project Zwei, odpowiada studio Tango Gameworks.

Przeczytaj cały tekst "Twórca serii Resident Evil zapowiada The Evil Within. Zobacz wywołujący ciarki zwiastun" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie widziałem tak klimatycznego zwiastuna - i to gry! Z chęcią poszedł bym na to do kina ;) niech wyjdzie czym prędzej, na pewno zakupię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Air on G-String, eh? Ten utwór już chyba po wieki będzie mi się kojarzył z pewną inną japońską produkcją (o podobnym tytule do utworu). Co do zwiastuna, to mimo iż trwał 2 min, to chyba nie było tam żadnych scen z właściwej gry. Wyglądał bardzo "filmowo". No zobaczymy. Może na targach E3 pokażą coś więcej z właściwej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni mają nie równo pod sufitem i bałagan w garażu w zupełności ! :) Dobry live trailer faktycznie, screeny przypominają troszkę najnowsze Alone In The Dark z domieszką Silent Hill, więc może być początek dobrej serii klimatycznych gier, żeby tak było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając screeny zapowiada się bardzo smakowicie wiec jestem na tak i notuje w główce tytuł ;) Oby wyszło tego coś podobnego i równie klimatycznego jak Dead Space ( 1 ! ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na trailerach i screenach wszystko ładnie wygląda, gorzej jest z finalnymi produktami jako przykład ostatnio wydane części Resident Evil, totalna tragedia i śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować