Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 pojawi się na E3 2013

39 postów w tym temacie

> To chyba będzie pierwszy Battlefield, jakiego nie kupię.
Ale dlaczego nie kupisz ?
Nic o nowym BF-ie nie wiesz, mozesz podac jakies przyczyny ?
Ja zdecyduje o kupnie jak bede znal wiecej szczegolow dotyczacych multiplayera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 23:00, Brunne_R napisał:

> To chyba będzie pierwszy Battlefield, jakiego nie kupię.
Ale dlaczego nie kupisz ?
Nic o nowym BF-ie nie wiesz, mozesz podac jakies przyczyny ?

Ostatni trailer pokazał że to kopiuj wklej. Przynajmniej w singlu. W grafice też.
Pozostaje kwestia trybu wieloosobowego.

Ludzie ciągle grają w bf3, na co już kolejna część ? Kasa kasa kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 23:24, Darkstar181 napisał:

Ludzie ciągle grają w bf3, na co już kolejna część ? Kasa kasa kasa.


Technologia poszła do przodu - postawili nowy numerek przy silniku, do tego na nakręcanie odpowiedniego hypu nigdy nie jest za wcześnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> Technologia poszła do przodu - postawili nowy numerek przy silniku, do tego na nakręcanie
> odpowiedniego hypu nigdy nie jest za wcześnie ;]

Najśmieszniejsze jest to, ile gadali o tym, że Bf3 wykorzystuje 30% (25?) możliwości ich silnika i że kolejna częśc tej gry wykorzysta 80 czy tam 100%. Aż tutaj nagle Frostbite 3. Jeżeli to co pokazali na trailerze zasługuje na ten numerek przy nazwie silnika to....gratuluję im tej bidy z nędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 23:55, marcin29L napisał:

gołym okiem widać ze pod względem grafiki BF4 jest sporo ladniejszy od BF3 a jak ktoś
tego nie widział ogladajac gameplay to chyba jest ślepy :)


Owszem, jest ładnieszy. Problem w tym, że nie sporo i napewno nie jest FT3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>NIE dla gier od EA.
>Niechaj zbankrutują, zasłużyli na to.
zgadzam się ale ludzie tak od kilku lat mówią a i tak kupują ich gry
> To chyba będzie pierwszy Battlefield, jakiego nie kupię.
>Ale dlaczego nie kupisz ?
>Nic o nowym BF-ie nie wiesz, mozesz podac jakies przyczyny ?
>Ja zdecyduje o kupnie jak bede znal wiecej szczegolow dotyczacych multiplayera.
to jego kasa i jego decyzja czy kupi czy nie

>Najśmieszniejsze jest to, ile gadali o tym, że Bf3 wykorzystuje 30% (25?) możliwości ich >silnika i że kolejna częśc tej gry wykorzysta 80 czy tam 100%. Aż tutaj nagle Frostbite 3. >Jeżeli to co pokazali na trailerze zasługuje na ten numerek przy nazwie silnika >to....gratuluję im tej bidy z nędzą.
Na serio myślałeś ze ea mówi prawdę? Za dwa lata będzie bf5 i frostbite4 który ciągle będzie miał gorszy system zniszczeń niż pierwszy frosbite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> gołym okiem widać ze pod względem grafiki BF4 jest sporo ladniejszy od BF3 a jak ktoś
> tego nie widział ogladajac gameplay to chyba jest ślepy :)
Tzn co dokładnie lepiej wyglądało? Bo mi się wydaję, że jestem ślepy. Pare oskryptowanych akcji nie czyni z gry godnego następcy. Jedyne co zauważyłem to troszkę gęstszy foliage i to na tyle (może jeszcze supersampling ale po prostu może to był zresizowany filmik, żeby podbić wrażenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiecie jak multi będzie wyglądało a już wiecie, że nie kupicie , jakie będą zniszczenia to dopiero w mutli będzie wiadomo bo w singlu to mogą być skrypty. Mam nadzieje, że w oprawie audio będzie słyszalny postęp w końcu to frostbite "3"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BFa zawsze wolalem bardziej niz Coda i bronilem przy wielu okazjach, ale to co wyczynia obecnie ea to identyczna sytuacja jak z Codami- wydawanie co roku kolejnej czesci nie rozniacej sie niczym od poprzedniej (i tak w zasadzie nikomu poki co niepotrzebnej- trojka ma sie dobrze, jest sporo dodatkow wiec jest w co grac przez najblizszy rok-dwa), zalew dlc zeby tylko kase wydoic na paru mapkach, rok mija, rinse & repeat.
Ja tez od czasow BF1942 kupowalem kazda czesc (jaka wychodzila na pc), to bedzie pierwsza ktora z czystym sercem odpuszcze. Kilka kosmetycznych zmian i nowych mapek i placic za to pelna cene? No thanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 23:00, Brunne_R napisał:

>

Tak jak napisał Darkstar, widać jaki kierunek obrała seria więc dziękuję, postoję.
Lepiej się pobawię przy Forgotten Hope 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować