Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 pojawi się na E3 2013

39 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2013 o 13:43, Brunne_R napisał:

Polowa piszacych tutaj mowi ze na pewno nie kupi nowego Battlefielda. A za pol roku wszyscy
beda sie rozplywac w zachwytach nad nowym BF-em. :)

Mów za siebie. Za pół roku to ja wciąż bede grał w Bf3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh dzieci nic nie wiedzą o silnikach gier a się wypowiadają "bo nie widać zmian". Zmian może być nie widać matołki, ale może być np oświetlenie inaczej zrobione dzięki czemu będzie mniej zasobów zżerać. Mnóstwo takich zmian może być i jest to wtedy inny silnik...

Zniszczenia w bf3 > bc2. A nie że po 15 minutach wszystko leży, a byle domek można złożyć podkładając 3 c4 w odpowiednie miejsca..

btw jeśli nie kupujesz gier ea, nie chcesz kupić bf4 to na cholerę wchodzisz do newsa dotyczącego bf4? w głębokim poważaniu ludzie mają to, że ty nie kupisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu pierwszego materiału video z trybu dla pojedynczego w BF4 jestem w stanie stwierdzić że oprócz ulepszonej oprawy graficznej nie zobaczyłem niczego nowego. Mimo że był to materiał z trybu dla pojedynczego gracza to można w pewnym stopniu stwierdzić co nas czeka w trybie wieloosobowym. Powiem krótko to co zobaczyłem to nic innego jak połączenie BF3, oraz Medal of Honor Warfighter. Ciekawi mnie jak przedstawiać się będzie destrukcja otoczenia w trybie wieloosobowym, bo to co jest w BF3 to istny śmiech na sali, istna żenada. Można dyskutować na temat tego jaki Battlefield 4 będzie, lub nie będzie, jedno wiem na pewno to co zobaczyłem do tej pory nie napawa Mnie optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu pierwszego materiału video z trybu dla pojedynczego w BF4 jestem w stanie stwierdzić że oprócz ulepszonej oprawy graficznej nie zobaczyłem niczego nowego. Mimo że był to materiał z trybu dla pojedynczego gracza to można w pewnym stopniu stwierdzić co nas czeka w trybie wieloosobowym. Powiem krótko to co zobaczyłem to nic innego jak połączenie BF3, oraz Medal of Honor Warfighter. Ciekawi mnie jak przedstawiać się będzie destrukcja otoczenia w trybie wieloosobowym, bo to co jest w BF3 to istny śmiech na sali, istna żenada. Można dyskutować na temat tego jaki Battlefield 4 będzie, lub nie będzie, jedno wiem na pewno to co zobaczyłem do tej pory nie napawa Mnie optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu pierwszego materiału video z trybu dla pojedynczego w BF4 jestem w stanie stwierdzić że oprócz ulepszonej oprawy graficznej nie zobaczyłem niczego nowego. Mimo że był to materiał z trybu dla pojedynczego gracza to można w pewnym stopniu stwierdzić co nas czeka w trybie wieloosobowym. Powiem krótko to co zobaczyłem to nic innego jak połączenie BF3, oraz Medal of Honor Warfighter. Ciekawi mnie jak przedstawiać się będzie destrukcja otoczenia w trybie wieloosobowym, bo to co jest w BF3 to istny śmiech na sali, istna żenada. Można dyskutować na temat tego jaki Battlefield 4 będzie, lub nie będzie, jedno wiem na pewno to co zobaczyłem do tej pory nie napawa Mnie optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polowa ludzi piszacych tutaj mowi ze nie kupi noweo Bf-a. A za pol roku wszyscy beda sie rozplywac w zachwytach nad BF 4.
Malo tego , sugeruja sie 17-towym filmikiem z singla, ze niby nic nowego. Ja czekam na multi, bo w singlu spedze 6-7 godzin, a w multi kilkaset.
Niech pokaza jakies konkrety z multi, poczekam do czerwca i wtedy bede mial wieksza jasnosc.
Ciekawe , czy za pol roku ci sami ludzie, ktorzy teraz tak narzekaja, beda stac przy swoim, czy grac na serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie tędy droga Panowie z EA, osobiście też lepiej bawiłem się przy bad company niżeli przy BF 3, nawet dodatki nie były mnie wstanie dłużej przy tej grze utrzymać, więc wygląda na to że tak jak i skończyłem kupowanie codów na mw2 tak i skończę z bfem na "trójce". Dobrze, że przynajmniej Arma się jeszcze nie sprzedała masywnej produkcji kotletów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 01:05, Brunne_R napisał:


Taa, to co będzie "nowego" to kalka komendanta z BF2...może pójdą o krok dalej i w DLC wypuszczą kopię BF2142? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 01:05, Brunne_R napisał:

Ciekawe , czy za pol roku ci sami ludzie, ktorzy teraz tak narzekaja, beda stac przy
swoim, czy grac na serwerach.

No ja będę grał.
Na serwerach Bf3.

Ogólnie to rozwala mnie poruszenie wśród fanów którzy nie mogą uwierzyć że niektórych ludzi nie da się kupić durnym trailerem napakowanym świecidełkiami :D
Sorry, ale naprawdę tak ciężko pojąć, że Bf3 może mi się na tyle podobać, i przy dostępie do premium jednocześnie oferować mi wiele map i różnorakich trybów, że najzwyczajniej w świecie jestem słabo zainteresowany wydawaniem kasy na kolejną część za pół roku ?
Swoją drogą ciekaw jestem niby ile nowych rzeczy w tym Bfie będzie przy tak krótkim odstępie pomiędzy dwiema grami. Obstawiam że dadzą tego Commandera z powrotem, troche nowych map, nieco usprawinień w grafice i finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ciekawe , czy za pol roku ci sami ludzie, ktorzy teraz tak narzekaja, beda stac
> przy
> > swoim, czy grac na serwerach.
> No ja będę grał.
> Na serwerach Bf3.
>
> Ogólnie to rozwala mnie poruszenie wśród fanów którzy nie mogą uwierzyć że niektórych
> ludzi nie da się kupić durnym trailerem napakowanym świecidełkiami :D
> Sorry, ale naprawdę tak ciężko pojąć, że Bf3 może mi się na tyle podobać, i przy dostępie
> do premium jednocześnie oferować mi wiele map i różnorakich trybów, że najzwyczajniej
> w świecie jestem słabo zainteresowany wydawaniem kasy na kolejną część za pół roku ?
> Swoją drogą ciekaw jestem niby ile nowych rzeczy w tym Bfie będzie przy tak krótkim odstępie
> pomiędzy dwiema grami. Obstawiam że dadzą tego Commandera z powrotem, troche nowych map,
> nieco usprawinień w grafice i finito.
Dwa lata to krotko ?, CoD wychodzi co rok i bije rekordy sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 15:32, Brunne_R napisał:

Dwa lata to krotko ?, CoD wychodzi co rok i bije rekordy sprzedazy.

CoDa robią dwa studia, więc też wychodzi co dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dwa lata to krotko ?, CoD wychodzi co rok i bije rekordy sprzedazy.
> CoDa robią dwa studia, więc też wychodzi co dwa lata.

co za różnica czy jedno czy dwa? to ta sama seria gier wychodząca co rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2013 o 15:32, Brunne_R napisał:

Dwa lata to krotko ?, CoD wychodzi co rok i bije rekordy sprzedazy.

I jednocześnie dostaje zjebkę że ciągle to samo.
Poza tym to Cod, a nie BF :)
Nie obchodzi mnie czy bije czy nie. Ja nie kupie i basta. Na pewno nie w dniu premiery, poczekam sobie troche jak stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No ja nie wiem czego wy super nowego niby oczekujecie w fpsach...

Niech każdy tutaj może napisze, czego by oczekiwał po nowym Bfie(łącznie z tymi rzeczami, które mają rzekomo byc). Jeśli chodzi o mnie to:

- Systemu osłon
- Komendanta
- Trudniejszego celowania i strzelania
- Lepszego dźwięku podczas strzelania
- Rozsądnej latarki i odblasku lunety
- Mniej DLC(chyba, że kilku dodatków, które dużo wnoszą)
- Większa różnorodnośc pojazdów
- Warianty map typu: USA vs ROSJA, ROSJA vs CHINY, USA vs CHINY czy tam nawet Korea, Wielka Brytania lub Izrael, albo jakieś inne strony konfliktu.
- Jeśli chodzi o silnik to grafika może zostac, byle był wydajniejszy

To wszystko lub II wojna światowa/vietnam/zimna wojna/2143 przekonało by mnie do gry.

Serio, piszcie co wy byście chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co ty? Jedno z największych spotkań w dziedzinie gier i nowinek technicznych w ciągu roku i ma tam być jedna z najbardziej oklepanych i komercyjnych marek? Co ty nie powiesz, naprawdę? A mają tam być też gry od Ubi? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować