Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Limitowana gry Metro: Last Light z bonusem w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

15 postów w tym temacie

gram.pl

Zamawiając Metro: Last Light w ofercie przedpremierowej w sklepie gram.pl otrzymasz grę w Edycji Limitowanej (dostępnej w cenie wydania standardowego) oraz DLC, karabin rosyjski RPK! Premiera już 17 maja.

Przeczytaj cały tekst "Edycja Limitowana gry Metro: Last Light z bonusem w przedsprzedaży w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponad 100 zł różnicy pomiędzy wersją na PC a na konsole :). Nie ma to jak dymanie z pieniążków graczy konsolowych. Wiem, wiem, że jest to standard, ale wciąż mnie razi i mój xbox służy od dawna dzieciom do skakania na kinekcie, resztę gier kupuje tylko na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dymanie konsolowcow jest za to ze chcieli oszczedzic kase myslac ze jak kupia konsole to mniej zaplaca.. No Konsola kosztuje mniej niz dobry komp ale w grach odbiora te wartosc kilkanascie razy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 11:09, CDRV napisał:

No Konsola kosztuje mniej niz dobry komp ale w grach odbiora te wartosc kilkanascie razy ^^

Ech, skoro już zaczęła się wojenka...

No nie wiem, ja tam na konsoli mogę kupić sobię używkę, albo kupić Playstation Plus i dostawać gry "za darmo" przez rok. Nie lubię dawać się dymać, kupując grę w dzień premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dared00

Jesli chcesz grac w nowosci to niestety trzeba nieustannie do konsoli "dokladac". Z drugiej strony PC to tez studnia bez dna, zwlaszcza teraz - jakis rok przed nowymi konsolami. Ja wiem ze sobe mozna pograc w tym calym FullHD, ale co z tego. W praktyce karty mogace plynnie obluzyc gry w tej rozdzielczosci kosztuja tyle co uzywna konsola (a gdzie reszta podzespolow?).

Cos za cos. Jesli nie ma cisnienia na nowosci - lepiej wybrac konsole i poczekac kilka tygodni/miesiecy na obnizki (a potem zreszta sprzedac uzywke dalej i w ten sposob grac za grosze). Jesli jest cisnienie - lepiej wybrac PC, bo przy 8 czy 10 tytulach rocznie mozna "zwrocic" sobie koszt konsoli (przy "balansie" cen ok.100zl. W praktyce z roznymi znizkami i promocjami koszt tych samych gier na PC moze wyniesc sporo mniej - ale znowu uzywek brak). Dla przykladu: ostatnio na PC kupilem za 168zl Tomb Raidera i Bioshocka Infinite. A ktora z tych gier moglybm kupic za tyle w dniu premiery na konsolach? No wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo komfort jest w cenie ale co to wiesz polaczku z PRL-U co nawet GF680GTX na oczy nie widział i musi wybierać pomiedzy detale max i minimum (wiadomo grasz tylko na minimum jak cała reszta z wioski Tuska ) albo pc lub konsola a ja wybrałem wszystko PC x360 PS 3, Wii-U ........i tak mogę pisać i pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę a w edycji limitowanej będą dokładać przycisk START w menu gry abyś mógł ją w ogóle uruchomić. W grach od EA takiej funkcji można się dopatrywać na dniach.
Może Gram.pl w końcu dowie się i wyjaśni sprawę z językiem audio w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na steamie jest napisane jakie języki będą dostępne w grze. Będzie podobnie jak w Metro 2033 gdzie mogłeś sobie dowolnie wybierać. Na pewno będzie rosyjski dostępny z pełnym udźwiękowieniem a po polsku będą napisy. Na pewno będzie się dało to ustawić. Chcesz polskie napisy to włączasz. Chcesz angielski dubbing to sobie włączasz itd. W Metro czy w takiego Stalkera to tylko grać po rusku. Nie dość że te gry są takie klimatyczne to z rosyjskim dubbingiem to już w ógole są the best :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ponad 100 zł różnicy pomiędzy wersją na PC a na konsole :). Nie ma to jak dymanie z pieniążków
> graczy konsolowych. Wiem, wiem, że jest to standard, ale wciąż mnie razi i mój xbox służy
> od dawna dzieciom do skakania na kinekcie, resztę gier kupuje tylko na pc.

No wiesz w pewnym sensie można też napisać do o sklepie gram.pl i ich cenie, bo w pewnym konkurencyjnym sklepie, za pewne punkty, grę mogę kupić za 80 zł łącznie z kurierską dostawą do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 11:15, Dared00 napisał:

> No Konsola kosztuje mniej niz dobry komp ale w grach odbiora te wartosc kilkanascie
razy ^^
Ech, skoro już zaczęła się wojenka...

No nie wiem, ja tam na konsoli mogę kupić sobię używkę, albo kupić Playstation Plus i
dostawać gry "za darmo" przez rok. Nie lubię dawać się dymać, kupując grę w dzień premiery.

Obydwa sprzęty są kosztowne. Do kompa trzeba co pare latek kupować nowy sprzęt, ale gry są tanie jak barsz, bez przerwy jakieś promocje, albo obniżki.
A konsola znacznie tańsza, ale z grami już tak wesoło nie jest. A ten cały Ps plus to jedna ruletka, bo lądują w nim popularne gry, ale niekoniecznie takie które akurat nam przypadają do gustu. No i są na ograniczony czas...

Co do Metra... książki i poprzednie gra zajebiste, ale ta moda na wrzucanie pełnej gry w preorderze, a po recenzjach obciętej strasznie mnie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam X360 i tez mnie wkurza że gry na konsole są takie drogie. No ale ja należę do osób co lubią "kombinować" i wyszukuje gry najtańsze jak się da. Np.: Tomb Raidera kupiłem za 120zł a Metro Last Light kupie za tę samą cenę :). Trzeba być trochę cwanym zwłaszcza w tym kraju. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 12:12, Tomitechnodrome napisał:

Bo komfort jest w cenie ale co to wiesz polaczku z PRL-U co nawet GF680GTX na oczy nie
widział i musi wybierać pomiedzy detale max i minimum (wiadomo grasz tylko na minimum
jak cała reszta z wioski Tuska ) albo pc lub konsola a ja wybrałem wszystko PC x360 PS
3, Wii-U ........i tak mogę pisać i pisać.


Ostrzeżenie za obraźliwe słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bo komfort jest w cenie ale co to wiesz polaczku z PRL-U co nawet GF680GTX na oczy nie
> widział i musi wybierać pomiedzy detale max i minimum (wiadomo grasz tylko na minimum
> jak cała reszta z wioski Tuska ) albo pc lub konsola a ja wybrałem wszystko PC x360 PS
> 3, Wii-U ........i tak mogę pisać i pisać.

"Elyta" z bucolandii wpadla na strone. I tak moze pisac i pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować