Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Island: Riptide - recenzja

44 postów w tym temacie

Hej mam pytanie czy nie grając w pierwsze Dead Island pogubię się w Dead Island Riptide?
Mam na myśli fabułę jeśli w ogóle takowa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 15:20, Tom180 napisał:

Hej mam pytanie czy nie grając w pierwsze Dead Island pogubię się w Dead Island Riptide?

Mam na myśli fabułę jeśli w ogóle takowa jest :)


Nie. Fabuła jest, podobnie jak w jedynce, głównie o uciekaniu. :) Co najwyżej stracisz ileś tam nawiązań do wydarzeń z poprzedniej części. Zresztą sam początek Riptide, to krótkie streszczenie tego, co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hej mam pytanie czy nie grając w pierwsze Dead Island pogubię się w Dead Island Riptide?
>
> Mam na myśli fabułę jeśli w ogóle takowa jest :)

Fabuły nie ma, więc możesz śmiało grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli wiecej tego samego i poprawiono to co najbardziej draznilo w "podstawce", ktora ukonczylem bawiac sie swietnie. dla mnie bomba i +2 do oceny :D bedzie wielkie ciachanie zombiakow :D

@Myszasty

kim grales ? screeny mowia ze tym nowym z bronia nareczna. moze kilka slow czy nowa klasa jest sensowna i przyjemna w prowadzeniu ? jak jej drzewko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesciowo niby poprawili wady podstawki w tym expansion packu, ale sporo tez ich zostalo. Wynudzila mnie ta gra, a po 3 godzinie przy niej sam bylem juz sleeping dead. Zdecydowanie nie dla mnie.

Steam->5 euro->nic ciekawszego nie bedzie do roboty->zobacze z ciekawosci. Na nic wiecej ta gra nie zasluguje z tego co widac i "czytac". Moze przy okazji Dead Island 2 bedzie to cos wartego zakupu przy premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część jest świetna i warta zakupu. Dała mi wiele godzin wspaniałej zabawy. Ripitide odbieram w czwartek i także spędzę wiele cudownych godzin na ciachaniu i dziurawieniu zombie. Jestem zadowolony że nasze polskie studio potrafi takie wciągające gry tworzyć. Nie usunę pierwszej części, ponieważ nadal pomagam graczom rozpoczynającym swoją przygodę na Banoi. Tutaj również będę pomagać jeśli sam ją przejdę kilkakrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, już chciałem się czepiać, że "kopiuj-wklej" dostaje wyższą ocenę niż oryginał, ale rozsądnie to uargumentowałeś.

A niech cię, Myszasty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem narzekania na szybko niszczejącą broń. To chyba dobrze, że nie możemy jedną wybić pół wyspy :/ Skoro w Riptide jest ona wytrzymalsza to dla mnie to jest minus, bo to ułatwia rozgrywkę.

Ogólnie z tego co widzę ja podczas grania narzekać nie będę miał na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda że tak mało zmienili w ruchach grafice . Swiat mogł by być bardziej różnorodny . W Dead Island grało mi sie bardzo dobrze tylko nie wim czy opłaca mi sie wydawać na kopie tego winnym swiecie :( Jestem troche zaskoczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to Techland w ogóle nie nauczył niczego na swoich błędach i w "dwójce" właściwie niczego nie naprawił. A to co próbował to i tak sknocił. Sorki, ale wygląda na to, ze moja przygoda z tym światem skończyła sie na kilku godzinach "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem narzekania na szybko niszczejącą broń. To chyba dobrze, że nie możemy jedną
> wybić pół wyspy :/ Skoro w Riptide jest ona wytrzymalsza to dla mnie to jest minus, bo
> to ułatwia rozgrywkę.

Przecież możesz grać w ogóle nie używając broni więc tak naprawdę, co za różnica czy broń zepsuje się po 50 uderzeniach czy po 100 skoro ja wybijam "pół wyspy" kopniakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Sama zabawa przypomina klasyczny tryb hordy z innych gier".

No Myszasty, gdybym miał się czepiać ;-) to napisałbym, że tryb hordy występuje tylko w jednej grze. I tak jak ktoś tu już wspomniał - w "jedynce" również zużywa się stamina podczas kopania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syndrom Dragon Age 2 ostatecznie mnie zniechęcił, bo pamiętam ten ból :(. Zagrałbym w tą grę tylko jeśli bym nie musiał jej kupować: czyli albo dostał lub odziedziczył, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować