• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Pawel582

PROBLEM Z STEAM

Pytanie

Witam mam problem z steam gdy próbuje go włączyć pojawia mi sie ikonka aby czekać a po chwili znika i tak można nonstop a wczoraj wszystko ładnie chodziło za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 22.04.2013 o 16:38, Pawel582 napisał:

Witam mam problem z steam gdy próbuje go włączyć pojawia mi sie ikonka aby czekać a po
chwili znika i tak można nonstop a wczoraj wszystko ładnie chodziło za pierwszym razem


https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7241-EYON-2343
Znajdź ten plik i wykasuj. Jak nie pomoże odinstaluj Steam i zainstaluj ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2013 o 16:10, Drakon01_-_Czarnuch napisał:

> > Działa wam Steam?
>
> Już nie ważne.
Mógłbyś napisać jak sobie z tym poradziłeś? Mam ten sam problem...

Odinstalowałem steam i wykasowałem cały folder i szczerze mówiąc działało ale gdy zresetowałem komputer to już nie odpala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem wrócił steam działał tylko do resetu komputera teraz już nie odpala i mam ciągle instalować i odinstalowywać steam żeby sobie zagrać w grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I jeszcze coś gdy próbuje instalować to wyskakuje żebym zamknął steam choć tak naprawde nie mam go wlączonego nawet na ctr+alt+del nie widzi niczego ale pisze że niby jest otwarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.04.2013 o 20:28, Narmo napisał:

> Witam mam problem z steam gdy próbuje go włączyć pojawia mi sie ikonka aby czekać
a po
> chwili znika i tak można nonstop a wczoraj wszystko ładnie chodziło za pierwszym
razem
>
>
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7241-EYON-2343
Znajdź ten plik i wykasuj. Jak nie pomoże odinstaluj Steam i zainstaluj ponownie.

Pomóż ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problemy z Steamem wynikają z problemów z routingiem w orange/tp. Wystarczy statycznie ustawić serwer DNS na karcie sieciowej na DNS netii ip = 213.241.79.38 lub dowolne inne (byle nie te z tp). Tpsa o awarii wie i kmini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2013 o 23:16, weapster napisał:

Problemy z Steamem wynikają z problemów z routingiem w orange/tp. Wystarczy statycznie
ustawić serwer DNS na karcie sieciowej na DNS netii ip = 213.241.79.38 lub dowolne inne
(byle nie te z tp). Tpsa o awarii wie i kmini

Mam dialog i dzisaj włączyłem to odpalił nie wiem czemu a wczoraj nie szło uruchomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,rozmawialem dzisiaj z konsultantem orange.Powiedzialem ze wiele osob ma problemy z niektorymi stronami,platformami itp.Zapytalem sie kiedy to zostanie naprawione,dostalem odp. ze trwaja prace nad naprawa.Takze pozostaje tylko czekac.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować