Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: chcemy, by FIFA 14 uzyskała lepsze wyniki sprzedaży niż Call of Duty

18 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

FIFA 14 najlepiej sprzedającą się grą w 2013 roku? EA uważa, że ulepszenia wprowadzone w najnowszej odsłonie serii mogą przyciągnąć wystarczająco dużą liczbę graczy, by wyniki jej sprzedaży okazały się lepsze niż w przypadku popularnej serii strzelanek Activision.

Przeczytaj cały tekst "EA: chcemy, by FIFA 14 uzyskała lepsze wyniki sprzedaży niż Call of Duty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Call of Duty również jest dla nas konkurencją, ponieważ ludzie, którzy w to grają, nie grają w FIFĘ."
Bardziej durnego stwierdzenia już dawno nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że chcecie... w końcu liczy się kasa i to, by produkt dotarł do jak najszerszego grona odbiorców. A jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. I tym są właśnie gry EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę śmieszne porównanie, tym bardziej cel postawiony sobie przez EA.
Nie wymawiając gram obecnie w BOII, wcześniej w każdą cześć CoD''a tak samo było z Fifą, ale zmagania z Fifą zakończyłem na 11/12.
Z drugiej strony to tylko cel nastawiony na sprzedaż, choć paradoksalnie jest to konkurencja, lecz nie taka jak np. BF3 vs. CoD-MW3/-BOII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 18:27, Kijkowaty napisał:

Jasne, że chcecie... w końcu liczy się kasa i to, by produkt dotarł do jak najszerszego
grona odbiorców. A jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. I tym są właśnie gry
EA.


Szczególnie FIFA, która jest coraz lepszą i bardziej rozbudowaną grą... EA Sports robi bardzo dobre gry, a ostatnie FIFY zostawiły PES-a daleko w tyle. Trochę szkoda (bo gralem w wiele PES-ów), ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, co ja właściwie przeczytałem...

Czy EA się nauczy, że target CoDa gra głównie w CoDa a nie Dragon Age''a (lol), czy FIFĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 20:30, Henrar napisał:

Zastanawiam się, co ja właściwie przeczytałem...

Czy EA się nauczy, że target CoDa gra głównie w CoDa a nie Dragon Age''a (lol), czy FIFĘ?


E tam. Dodadzą drużynę marines z karabinami i granatnikami (obowiązkowo) i się sprzeda ;) A i zapomniałem o trybie zombie, tego jeszcze w Fifie nie było chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a dzieci znowu szukają pretekstu do hejtu na EA... nie podoba się to nie grać, nie chcesz kupić to nie spamuj swoimi żalami pod każdym newsem o grze EA >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza że będę mógł kampić jako sniper na trybunach i odstrzeliwać każdego durnia który udaje przy faulach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę cię sparafrazować:

a "dorośli" znowu szukają pretekstu by bronić EA...jak się ich polityka podoba to sobie w ich produkty grajcie, nie podobają się głosy krytyki to nie spamujcie swoimi żalami pod każdym newsem o grze EA >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż ostatnich Fif to większe osiągnięcie niż rekordy CoDa. Amerykanie mają zabijanie we krwi więc niedziwne że tam wszyscy grają w szczelankę. Do tego nie jara ich piłka nożna więc Fifka się tam masowo nie sprzedaje. W Japonii też nie bo tam każdy fan futbolu kupuje PESa. Fifie zostaje dopiero trzeci co do wielkości rynek europejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pozwolę cię sparafrazować:
>
> a "dorośli" znowu szukają pretekstu by bronić EA...jak się ich polityka podoba to sobie
> w ich produkty grajcie, nie podobają się głosy krytyki to nie spamujcie swoimi żalami
> pod każdym newsem o grze EA >.>
> Pozwolę cię sparafrazować:
>
> a "dorośli" znowu szukają pretekstu by bronić EA...jak się ich polityka podoba to sobie
> w ich produkty grajcie, nie podobają się głosy krytyki to nie spamujcie swoimi żalami
> pod każdym newsem o grze EA >.>

"nie kupie bo to gra od EA" i głupoty o pukawkach w fifie to nie są głosy krytyki, tylko głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ooficjalnie zależy od człowieka. Lubi gry typu "Call of Duty" kupi "Call of Duty" , kto lubi gry typu "Fifa" kupi Fife.
Takie jest moje zdanie.
Ja bym kupiłbym call of duty i fife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować