Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda przyszłość gier wideo? - Rozgrywka w Team Fortress 2 z wykorzystaniem wielokierunkowej bieżni i Oculus Rift

19 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające fragment rozgrywki w Team Fortress 2, ale z wykorzystaniem prototypowej wersji urządzenia zwanego „Omni” firmy Virtuix. Koniec z leniwym wciskaniem klawiszy, czas na odrobinę ruchu!

Przeczytaj cały tekst "Tak wygląda przyszłość gier wideo? - Rozgrywka w Team Fortress 2 z wykorzystaniem wielokierunkowej bieżni i Oculus Rift" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te otwarte złamania po graniu Scoutem.

Nie widzę większego sensu w tym urządzeniu. Gdybym miał na zbyciu 400 $, to zaopatrzyłbym się raczej w jakiś zestaw do paintballa/ASG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to o czym marzą ludzie po całym dniu pracy. Przyjść do domu i biegać z plastikowym karabinem "po salonie". Myślę że najlepiej by się na tym grało w coś w stylu Skyrima bez opcji fast travel :D

"If it ain't broke, don't fix it"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu wszyscy upierają się na te ''''ruchowe'''' kontrolery, to się nie sprzeda i nie ma to sensu. Kinect jest beznadziejny Wii jest jak dla mnie też żałosne więc czemu jeszcze pakować pieniądze w takie rzeczy? A ta bieżnia to jakaś pomyłka, co oni chcą ludzi pozabijać takim czymś co do okularów to kolejny żart pewnie po 15 minutach oczy zaczynają piec a głowa pękać. Nie to nie idzie w dobrym kierunku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 20:13, Wookie1991 napisał:

Nie rozumiem czemu wszyscy upierają się na te ''''ruchowe'''' kontrolery, to się nie
sprzeda i nie ma to sensu.

Wii - 99,38 mln sztuk
Kinect - 24 miliony sztuk
PS Move - 15 milionów sztuk

Nie, to się nie sprzeda i nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takim sprzętem to chyba w garażu można dopiero grać. Z drugiego klipu wnioskuję, że taki kontroler jest trochę głośny (i zgaduję, że niewygodny). Może trochę to dopracują (bo pomysł w sumie ciekawy), ale na razie się nie nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy jest jednak wybor gry.. o ile mogloby to jakos dzialac w "realistycznych" shooterach.. to w tf2 gdzie w zasadzie granie soliderem bez mozliwosci rocketjumpowania itp to jakas pomylka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest to o czym marzę, żeby po przyjściu do domu po pracy styrany zapierdzielać z kawałkiem plastiku przypominającym karabin.

Dared00
Po co ludzie się upierają przy tych ruchowych gównach, może i się sprzeda ale dla mnie gra powinna odprężać a nie męczyć... Po za tym kinect to kinect, ludzie kupują go dla takich gier jak Fitness (tak się jakoś ta gra nazywała), kinectimals itd ale nie wyobrażam sobie latania w takiej grze jak skyrim, wiedźmin, TF, czy FC 3 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałbym tym w... UT. A co tam... jak szaleć to szaleć :D Ale tak naprawdę to jednak dla mnie to urządzenie jest naprawdę nieprzydatne nie dlatego, że nie chcę się ruszać, bo jak chcę to zrobić to po prostu sobie biegam czy idę na siłkę. Po prostu po co to robić skoro ma się myszkę i klawiaturę czy też pada do grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie fajna sprawa, na pewno wymaga dopracowania, ale nie oszukujmy się, prędzej czy później takie gadżety wkroczą w nasze życie ;)

Panowie Wookie1991 i Eternal101 (już tradycyjnie) widzę pozjadali wszystkie rozumy, no ale skoro jaśniepaństwu sią ruchowe kontrolery nie podobają to jutro te miliony na pewno wyrzucą je z domu, w końcu elyta się nie może mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa... tylko czy cena nie będzie zbyt wysoka i jak to się sprawdzi wogóle w praktyce, bo raczej nikt nie da rady biegać przez kilka godzin grając w multi :) Ja umarłbym po kilku meczach ze zmęczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 22:13, Eternal101 napisał:

Dared00
Po co ludzie się upierają przy tych ruchowych gównach, może i się sprzeda ale dla mnie
gra powinna odprężać a nie męczyć...

Nikt cię nie zmusza do zakupu i używania kontrolerów ruchowych. No ale cóż, skoro tobie się nie podoba, to nikomu się nie może podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacja jeśli będę mógł połączyć fps-a z odrobiną własnego wysiłku to tylko na tym skorzystam. Same zalety fajna zabawa plus dodatkowe skille do kondycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 07:54, Dared00 napisał:

> Dared00
> Po co ludzie się upierają przy tych ruchowych gównach, może i się sprzeda ale dla
mnie
> gra powinna odprężać a nie męczyć...
Nikt cię nie zmusza do zakupu i używania kontrolerów ruchowych. No ale cóż, skoro tobie
się nie podoba, to nikomu się nie może podobać.


Ja nic takiego nie napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duża część graczy marzy o czymś takim, ja nie jestem do tego przekonany. Jak ktoś na początku napisał, za te kilkaset dolców wolałbym kupić sobie sprzęt do ASG i tam bym się bawił, ale podobno o guście się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować