Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Company of Heroes 2: -Płatne DLC pomogą nam wspierać grę przez lata

27 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2013 o 09:27, megamocny872 napisał:

Czy ta beta udostępnia wszystkie jednostki ? Bo jeśli tak, to niezły żart zrobił sobie
Relic. I tylko mi nie piszczcie, że więcej zobacze w DLC.

Z tego co wiem w becie są wszystkie (grałem parę razy w nią)
Tu chodzi póki co o zestaw doktryn itp.
I wbrew pozorom wcześniejsze levele ,itp DAJĄ przewagę. Małą, ale dają, w miare przypływu poziomu w grze można dorzucić do jednostek dodatkowe karty (biuletyny wojskowe) które np. zwiększją życie (!!!) jednostek.

Nie wiem co za idiota wpadł na pomysł by wrzucić coś takiego do RTSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@megamocny872 - to nie jest tak mało... Relic tradycyjnie w swoich grach nie zamieszcza multum jednostek, ale i tak tymi które są gra się ciekawie, bo są różnorodne. Że jednostek jest mało wydaje się tylko przez pierwsze dwie gry ;). Starszym DoWom i CoHowi 1 pomaga to, że są już po dodatkach - więcej stron konfliktów znacznie zwiększa różnorodność!

A wracając do tematu - a niech sobie wydają te DLC, byle gra z dodatkami dalej zachowywała balans. Ba powiem nawet więcej - na DLC z nowymi teksturami do czołgów patrzę przychylnie. Twórców nie winię za to, że chcą zarobić, a dodatki kosmetyczne mogą co najwyżej urozmaicić wygląd pola bitwy - nawet jeżeli będziemy nowe tekstury oglądali tylko u przeciwników ;). A jak w międzyczasie trafi się kilka darmowych rozszerzeń, to tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja się boje jednego, że gra teoretycznie płatna, strategiczna zamieni się przez walony
> system w P2W. Mogą się w końcu pojawić generałowie w tych DLC którzy będą posiadali op
> jednostki dzięki którym byle debil bez strategii będzie potrafił wygrać.. :/
Dla połowy graczy każda jednostka, z którą nie potrafią dać sobie rady, jest z definicji "OP", więc żadne płatne DLC i tak nie pogorszy tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 10:04, Shaddon napisał:

> Ja się boje jednego, że gra teoretycznie płatna, strategiczna zamieni się przez
walony
> system w P2W. Mogą się w końcu pojawić generałowie w tych DLC którzy będą posiadali
op
> jednostki dzięki którym byle debil bez strategii będzie potrafił wygrać.. :/
Dla połowy graczy każda jednostka, z którą nie potrafią dać sobie rady, jest z definicji
"OP", więc żadne płatne DLC i tak nie pogorszy tej sytuacji.

Bo Kangury/T17/Geshutze wcale nie były mocniejsze od jednostek, które zastępowały w ToV(który dodatek sam w sobie był mierny). I też z tego powodu przez długi czas wcale przez większość graczy w tym najlepszych nie były uważane za przegięte *sarcasm off*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze zrobia z tego kolejna gre pay2win. Troche dziwna jest ta taktyka, biorac pod uwage fakt, ze nie beda w to raczej grac dzieci neo, tylko troche bardziej rozgarnieci osobnicy. Mnie osobiscie multum DLC mocno zniecheca, bo sugeruje ze podstawka bedzie mocno uboga i zwyczajnie niekompletna. No ale pozyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 09:40, CirroStratus napisał:

@megamocny872 - to nie jest tak mało... Relic tradycyjnie w swoich grach nie zamieszcza
multum jednostek, ale i tak tymi które są gra się ciekawie, bo są różnorodne.

No na pewno mało ich będzie, przynajmniej dla tych, którzy nie kupią dlc :P Po tym co odstawiają z kolekcjonerką można się spodziewać, że będą to eksploatować. Być może oznacza to też odejście od dużych dodatków, skoro już zamierzają sprzedawać dodatkowych dowódców.

Dnia 23.04.2013 o 09:40, CirroStratus napisał:

A wracając do tematu - a niech sobie wydają te DLC, byle gra z dodatkami dalej zachowywała
balans.

Nie potrafili zbalansować kilku armii w DoW, to sądzisz, że z różnymi wariantami tej armii sobie poradzą? Na pewno dadzą też coś lepszego do dlc, bo inaczej wszyscy by grali podstawowymi i nikt by nie kupił słabego dowódcy.

Dnia 23.04.2013 o 09:40, CirroStratus napisał:

Ba powiem nawet więcej - na DLC z nowymi teksturami do czołgów patrzę przychylnie.

Gdyby to tylko ograniczało się do zestawu skinów, to nie byłoby problemu. Pojawią się jednak też rzeczy wpływające na rozgrywkę. Dla RTSa oznacza to śmierć na multi, bo nikt na poważnie nie zajmie się taką grą. Poza tym jest obawa, że zrobią to samo co poprzednio. DoW2 doili skinami, a tak potrzebnych patchy brakowało.

Dnia 23.04.2013 o 09:40, CirroStratus napisał:

A jak w międzyczasie trafi się kilka darmowych rozszerzeń, to tym lepiej.

Darmowych? Dobry żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2013 o 20:37, Blazkovic napisał:

Valve wybralo zla droge z takim CS:GO ostatnio.


Skoro w dzisiejszych czasach wspieranie społeczności i wydanie dobrego edytora map to krok w złą stronę - to ja już wiem dlaczego, tłumy cieszą się wydając po 50 pln za cztery mapy, często miernej jakości. Na czym ten świat stoi.

Sytuacja z CE CoH2 która dzieli graczy na równych i równiejszych jest śmieszna, cóż cena to pewnie haracz za ułatwienia. Szykuje się niezły flame ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować