Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Juarez: Gunslinger - wymagania sprzętowe i kilka minut gameplayu

20 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Gorących wieści poświęconych Call of Juarez: Gunslinger ciąg dalszy. Wcześniej poznaliśmy datę premiery i dostaliśmy świeży zwiastun, teraz pora na soczysty gameplay oraz minimalne i zalecane wymagania sprzętowe.

Przeczytaj cały tekst "Call of Juarez: Gunslinger - wymagania sprzętowe i kilka minut gameplayu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co pomyślałem: Borderlands. Wygląda fajnie, zapowiada się fajnie i mam nadzieję, że będzie fajnie do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pierwsze co pomyślałem: Borderlands. Wygląda fajnie, zapowiada się fajnie i mam nadzieję,
> że będzie fajnie do samego końca.
To nie grywałeś w gry cel shaidingowe masa gier była z ta grafiką przed nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, trochę grałem ;) Tylko przypomina mi np. Borderlands między innymi dlatego, że strzelałem z rewolwerów Jakobsa i od razu mi się to skojarzyło z tym, co dostałem tutaj na gameplayach. A mówienie, że nie grałem w inne gry z taką grafiką... hmmm... XII, TF trochę tego ma czy Dishonored. Nie aż tak komiksowo, ale podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo fajnie. Z ciekawości muszę zagrać w poprzednią część, bo dodali do jakiejś gazety i od tamtej pory robi mi za podkładkę pod kubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda bardzo fajnie. Z ciekawości muszę zagrać w poprzednią część, bo dodali do jakiejś
> gazety i od tamtej pory robi mi za podkładkę pod kubek.
Lepiej zagraj w CoJ i CoJ: Więzy Krwi (albo odwrotnie, bo chronologicznie CoJ:WK są wcześniejsze), niż w Cartel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 12:41, NemoTheEight napisał:

> Wygląda bardzo fajnie. Z ciekawości muszę zagrać w poprzednią część, bo dodali do
jakiejś
> gazety i od tamtej pory robi mi za podkładkę pod kubek.
Lepiej zagraj w CoJ i CoJ: Więzy Krwi (albo odwrotnie, bo chronologicznie CoJ:WK są wcześniejsze),
niż w Cartel.


Więzy krwi już przeszedłem, dlatego interesuje mnie nadchodząca część, narazie nie chce mi się kupować pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 13:48, Brunne_R napisał:

Bedzie otwary swiat, czy tunele ?

Sami przyznali, że to maksymalnie skupiona na akcji acrade''owa strzelanka więc nie spodziewałbym się otwartego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować