Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

RPG Lords of the Fallen równie trudne jak Dark Souls?

24 postów w tym temacie

@karvaialka: Rozumiem, ale z drugiej strony - nie wzięli go do pracy chyba tylko za piękne oczy? Potrzebowali kogoś do RPG''a i zatrudnili kogoś, kto się na tym zna. Nie wierzę, że CI zatrudniłoby gościa, który na niczym się nie zna i dało mu nadzór producencki nad tytułem, który ma być nadzieją tego studia. W zarządzie musieliby siedzieć sami idioci. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie napisałem, że Tomek na niczym się nie zna?!? To przecież byłaby taka sama bzdura, jak pisanie, że on sam odpowiadał za produkcję Wiedźmina. Napisałem tylko, czym zajmował się Tomek przy Wiedźminie i dlaczego jego stanowisko nazywało się <producent>, a nie <pr menager>. W żaden sposób nie umniejszam jego umiejętnościom, lecz na Digital Dragons sam mówił, że jego doświadczenie designerskie jest minimalne, co przecież nie oznacza, że potrafi robić gier. Nie ma co przeginać pały ani w jedną, ani w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wyjdzie im ta gra tak jak o niej piszą , z tego co czytałem na gram.pl innym wątku to ma mieć dużo możliwości a jeszcze więcej szwendania się po zakamarkach. Ogółem średni przepadam za grami typu RPG ale coś mnie ostatnio naszło by spróbować. Co do TG to miał wpływ na Wiedźmina i oczywiście nie był jedyną osobą która miała. Jest po prostu najbardziej rozpoznawany i oczywiście ma pieczę nad tym tytułem. Można powiedzieć że jest reprezentantem Firmy. Życzę mu udanej pracy w CiG oraz udanej gry czego życzę całej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować