Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Maska, zapalniczka, zegarek, niezawodna pukawka - bez tego ani rusz w tunelach moskiewskiego metra

13 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Kolejny odcinek poradnika przetrwania w Metro: Last Light skupia się na wyposażeniu. Cóż, nie czarujmy się, w podziemiach nie będzie łatwo i przyjemnie, ale odpowiedni sprzęt może znacznie ułatwić przeprawę.

Przeczytaj cały tekst "Maska, zapalniczka, zegarek, niezawodna pukawka - bez tego ani rusz w tunelach moskiewskiego metra" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 19:14, Puchi napisał:

Maska gazowa, światło, ogień, zegarek...

Zawsze będą mnie bawić maski gazowe :P


Oj, bywały gorsze rzeczy- słyszałem niejednokrotnie, jak ludzie mówili "maska gazowa pegaz".
A PO od tylu lat niezmiennie w programie szkół średnich, i każdy na pewno ma okazję przymierzyć starego, dobrego słonika oraz dowiedzieć się, iż jest to maska przeciwgazowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bedzie obok Stalkera i Bioshocka jedna z najbardziej klimatycznych gier.....mam nadzieje.
W rosyjskim jezyku zakochalem sie po przejsciu pierwszego Stalkera. Dwie kolejne czesci tez przeszedlem w jezyku rosyjskim.
Trzymam kciuki za Metro Last Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 21:45, Brunne_R napisał:

To bedzie obok Stalkera i Bioshocka jedna z najbardziej klimatycznych gier.....mam nadzieje.
W rosyjskim jezyku zakochalem sie po przejsciu pierwszego Stalkera. Dwie kolejne czesci
tez przeszedlem w jezyku rosyjskim.
Trzymam kciuki za Metro Last Light.


A ja za to, żeby kampania trwała co najmniej 12 h ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. Ten pomysł po prostu wymiata. Muszę w końcu wymienić lapka na silniejszego i zagrać... Tak wiem, kto gra na laptopie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 22:31, fablish napisał:

Tak wiem, kto gra na laptopie?;)


Od ponad roku - ja? I mam problem z przesiadaniem się na stacjonarny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 19:14, Puchi napisał:

Maska gazowa, światło, ogień, zegarek...

Zawsze będą mnie bawić maski gazowe :P


Po angielsku jest "gas mask", czyli "maska gazowa", a nie "przeciwgazowa" czy "antygazowa". Jest to nazwa wlasna przedmiotu. Przeciwgazowa sugeruje raczej zastosowanie, jednak kazdy raczej ma swiadomosc, ze maska gazowa nie ma na celu gazowania uzytkownika, tylko ochrone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować