Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

AQQ - KOMUNIKATOR

97 postów w tym temacie

Da radę formatować wysyłany tekst? Jakoś nie widzę w okienku rozmowy stosownych opcji, a jedyna wtyczka, jaką znalazłem, działa tylko, kiedy obie strony rozmowy ją posiadają - to nie zadziała, bo chyba wszyscy moi znajomi mają GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Pobrałem sobie AQQ, bo GG mi straszne problemy sprawiało ostatnio i czy jest jakaś nakładka, która będzie pokazywała ten ołówek z GG zamiast napisu "Pisanie"?
I czy można jakoś zrobić, żeby dźwięk wiadomości był taki, jak w GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 13:49, Harrolfo napisał:

I czy można jakoś zrobić, żeby dźwięk wiadomości był taki, jak w GG?

Ja skopiowałem odgłos wiadomości z folderu gg a potem podmieniłem z tym z AQQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś może przypadkiem, kiedy może wystąpić jakaś zmianna czcionki w aqq i jak temu zaradzić? Bo dzisiaj, nagle odpalam ten cholerny program, i widze taką syfiastą grubą niewyraźną czcionke że idzie się popłakać, i nikt nie wie od czego to :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 19:54, Dartitwo napisał:

Nie wie ktoś może przypadkiem, kiedy może wystąpić jakaś zmianna czcionki w aqq i jak
temu zaradzić? Bo dzisiaj, nagle odpalam ten cholerny program, i widze taką syfiastą
grubą niewyraźną czcionke że idzie się popłakać, i nikt nie wie od czego to :3


A patrzyłeś wszystkie ustawienia wyglądu? Alternatywne rozwiązanie zaktualizuj do najnowszego wydania 2.3.0.23 (BETA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 20:42, Shade napisał:

A patrzyłeś wszystkie ustawienia wyglądu? Alternatywne rozwiązanie zaktualizuj do najnowszego
wydania 2.3.0.23 (BETA)


Tak, nie za bardzo pomogło, jednak dziękuję za pomoc. Myślę że zdołam jakoś się przyzwyczaić, a jeżeli nie to przeniosę się na polecaną przez ciebie wersje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 22:47, Dartitwo napisał:

> A patrzyłeś wszystkie ustawienia wyglądu? Alternatywne rozwiązanie zaktualizuj do
najnowszego
> wydania 2.3.0.23 (BETA)

Tak, nie za bardzo pomogło, jednak dziękuję za pomoc. Myślę że zdołam jakoś się przyzwyczaić,
a jeżeli nie to przeniosę się na polecaną przez ciebie wersje :)

Nowa beta działa ciut stabilniej i wprowadzono w niej lupe :) Całkiem ciekawe to wygląda. A co do opisywanego problemu nic takiego nie zauwazylem nigdy u siebie a AQQ 2x uzywam bardzo dlugo :) Ale miejmy nadzieje, ze przed oficialna stabilna problem zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja, tym razem z pytaniem czemu aqq juz mi nie wyswietla w okienku rozmowy ilosci znakow jakie do tej pory napisal moj rozmowca? Stalo sie tak o ile nie myle po zmienieniu wersji, a w opcjach zadnej opcji z takiej kategorii nie widze, zeby mi cokolwiek pokazywalo. Zna ktos remedium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje w jaki sposób można ustawić w AQQ, by nie dostawać wiadomości od nieznajomych? Nie chodzi mi nawet o spam, ale po prostu o wiadomości od osób spoza listy kontaktów. Mam pewne osoby na liście i więcej mi nie potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 19:46, barth89 napisał:

Czy ktoś się orientuje w jaki sposób można ustawić w AQQ, by nie dostawać wiadomości
od nieznajomych? Nie chodzi mi nawet o spam, ale po prostu o wiadomości od osób spoza
listy kontaktów. Mam pewne osoby na liście i więcej mi nie potrzeba :)



Nie ma takiej opcji, sprawdzałem i nie znalazłem... Więc chyba musisz takie wiadomości ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś ustawić, żeby blokowało wiadomości od osób niebędących na mojej liście kontaktów?

EDIT:
hehe widzę, że powyżej mojego posta jest odpowiedź.. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 10:51, Maurycy_69 napisał:

jest może wtyczka do aqq która w opisie pokazuje jak w coś gram pobierając dane z klienta
xfire?


Nie ma takiej wtyczki, istnieje coś podobnego jednak bazuje to na wyświetlaniu tego czego aktualnie słuchasz.
Np. Aktualnie Słucham: Adele - Rolling In The Deep

Program Xfire, wszystkich gier też nie bierze sobie z "pośladków" w folderze z nim jest specjalny plik który odpowiada za wyświetlanie tego w co aktualnie grasz na twoim profilu.

Dla gry Mafia II wygląda to mniej więcej tak:

Spoiler

[6245]
LongName=Mafia II
ShortName=mafia2
LauncherDirKey=HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\2K Games\Mafia II\Installfolder
LauncherExe=mafia2.exe
Launch=%UA_LAUNCHER_EXE_PATH% -applaunch 27300 %UA_LAUNCHER_EXTRA_ARGS% %UA_LAUNCHER_NETWORK_ARGS%
InGameRenderer=D3D9
InGameFlags=USE_PRESENT|ENABLE_MOUSE|USE_DINPUT_MOUSE



Owszem, jest możliwość zrobienia takiej wtyczki na AQQ, jednak chyba nie ma w tym głębszego sensu. Zawsze możesz ustawić swój opis "Aktualnie gram w: np. Mafia 2" dodać go do archiwum i po prostu gdy jesteś zajęty, ustawiasz status ponownie, i każdy wie że grasz i możesz być zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować