Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Serwery Company of Heroes zostaną zastąpione 7 maja przez serwery Steam

17 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Relic Entertainment ogłosiło na oficjalnym forum Company of Heroes, że od 7 maja serwery Quazal, na których działała gra, zostaną wyłączone. Gracze będą mieli jednak możliwość zarejestrować swój klucz na Steamie i kontynuować zabawę.

Przeczytaj cały tekst "Serwery Company of Heroes zostaną zastąpione 7 maja przez serwery Steam" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 14:04, Carter napisał:

Znaczy jak mam klucze z instrukcji na steam ztwierdzić (dodać)


Jak każdy klucz. Biblioteka -> dodaj grę -> aktywacja produktu w Steam. Wczoraj dodałem swoje pudełkowe CoH i Opposing Fronts, więc działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 14:12, Bambusek napisał:

> Znaczy jak mam klucze z instrukcji na steam ztwierdzić (dodać)
>

Jak każdy klucz. Biblioteka -> dodaj grę -> aktywacja produktu w Steam. Wczoraj
dodałem swoje pudełkowe CoH i Opposing Fronts, więc działa.

a takie drugie pytanku u nas było po polsku wydane a to stemowe też jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 14:25, Carter napisał:

a takie drugie pytanku u nas było po polsku wydane a to stemowe też jest


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 14:33, aope napisał:

> a takie drugie pytanku u nas było po polsku wydane a to stemowe też jest

Tak.

Wielkie dzięki zaodpowiedź
i chyba ostatnie pytanko dodałem i pokazało sie company of heros i company of heros new steam version co instalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 14:37, Carter napisał:

i chyba ostatnie pytanko dodałem i pokazało sie company of heros i company of heros new
steam version co instalować


Oczywiście new steam version :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki to piękny kontrast - tu mamy 7 letnią grę, która za chwilę dostanie sequel a mimo to załątwiono nowe serwery dla Graczy zamiast pozwolić grze umrzeć. Jak to się ma do polityki EA z wyłączaniem serwerów po dwóch latach chyba nie trzeba tłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 15:34, Bambusek napisał:

Jak to się ma do polityki EA z wyłączaniem serwerów po dwóch latach chyba nie trzeba tłumaczyć...

Z drugiej strony - CoH nie był wydawany co rok, a jest to dość logiczne, że jeżeli gra wychodzi co rok, to duża część graczy przenosi się na najnowszą wersję, więc utrzymywanie serwerów Fify 11 w roku 2013 ma mało sensu, gdy wszyscy grają w Fify 12 i 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

COH dostaje nowe serwery bo zmienił się wydawca . Gra wcale nie jest wspierana tak jak byc powinna, wyszedł patch balansujący rok temu i tyle. Do tej pory rozgrywka jest pełna lagów, drophackerów, a wyszukiwarka meczy jest uboga- bo niby dlaczego umożliwić matchmaking randomowego 4v4 albo 3v3, a znalezienie dobrze dzialajacej rozgrywki w zwyklej potyczce graniczy z cudem trzeba znalezc z 30 minut na samo szukanie- najlepsze jest to że takowa wyszukiwarka istniała w Comapny of Heroes Online , które było znacznie lepsze i przyjemniejsze niz coh, nie mowiac o coh 2 ktory z tego co widze bedzie mega gównem- te same lagi co w CoH, beznadziejny balans, znacznie mniej jednostek[pewnie bedzie wiecej w dlc ^^ ], zubożone doktryny, taka sama grafika imo Easter front było lepsze od tego co relic zaprezentowal. dziekuje dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jakiegoś mocnego laptopa, ale według mnie gra działa słabo nawet, jak na mój sprzęt. Zresztą w coh1 też optymalizacja do najlepszych nie należała, a przecież grafika nie była jakaś nie wiadomo jaka. Gra potrafiła crashować nawet po tylu patchach...
Co do coh2: fajny pomysł z tą zamiecią, choć wydaje mi się, że występuje za często, ale moge się mylić.
No i standard jesli chodzi o company of heroes: z kim bym nie grał, zawsze ktoś laguje i często zdarza się, że go wywala, a potem człowiek zmuszony jest grać z AI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że steam nie korzysta przy wersjach na płytkach ( dla tych co mieli gry zarejestrowane na starych serwerach) z możliwości zainstalowania ich z płytki na platformie steam tylko trzeba wszystko zaciągać z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań co do zmiany serwerów na steam: Czy wszystkim ściąga się 7,5 GB Company of Heroes (New Steam Version )?,
czy koniecznie trzeba ściągać New Version? ( w moim przypadku zacząłem ściągać normalne (bez "New steam Version") i chciał bym się dowiedzieć czy jest jakaś różnica, ponieważ oba te pliki zajmują tyle samo)
Czy mogę usunąć już zainstalowaną przed laty grę ?
Czy to 7,5 GB to całkiem nowa gra, czy rozszerzenie dla starszej wersji ?
Z góry dziękuje za odpowiedź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 15:34, Bambusek napisał:

Ale jaki to piękny kontrast - tu mamy 7 letnią grę, która za chwilę dostanie sequel
a mimo to załątwiono nowe serwery dla Graczy zamiast pozwolić grze umrzeć. Jak to się
ma do polityki EA z wyłączaniem serwerów po dwóch latach chyba nie trzeba tłumaczyć...

Jesteś pewien? Servery steamowe przywróciły najgorsze mapy, ludzie mają problemy z modami na steamowej wersji i dalej nie ma patchy od jakiegoś roku. Nie zdziwiłbym się gdyby zostały wyłączone tuż po premierze coha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować