Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Ghosts to już prawie pewniak. Zobacz okładkę nowej gry Infinity Ward!

40 postów w tym temacie

> > > Ciekawa okładka,chyba w tym roku zrezygnuję z BF4 i kupię COD Ghosts
> >
> > Z jednego gniota na drugi :P
> Lepsze to niż powtarzająca się seria Assassinów :D

No tak bo Assassynów jest więcej niż CoDów, BFów i fif razem wziętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > "plebs gra w CoDa/BFa, szlachta raczy się ambitniejszymi tytułami".
>
> Może nie plebs, ale coś w tym jest ;)

Przypominam, ze szlachta sprzedała Polskę, ale dalej się tak nazywajcie...

Co do tematu - już widzę newsy na gram.pl o rewolucji graficznej nowego cod-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 23:19, polskiniko napisał:

Przypominam, ze szlachta sprzedała Polskę, ale dalej się tak nazywajcie...


Szlachta czy inny hipster w tym względzie nic nie może. Wiemy co sprzedaje się najlepiej ;)

Dnia 24.04.2013 o 23:19, polskiniko napisał:

Co do tematu - już widzę newsy na gram.pl o rewolucji graficznej nowego cod-a


Cała branża będzie pewnie zachwycona, już pewnie wystawiają dziesiątki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Ciekawa okładka,chyba w tym roku zrezygnuję z BF4 i kupię COD Ghosts
> >
> > Z jednego gniota na drugi :P
> Lepsze to niż powtarzająca się seria Assassinów :D
serio? i cody i assassiny to gówniane odgrzewane kotlety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła CoD: Ghosts:

Spoiler

Tytułowym duchem okazuje się być kochanka Soapa, która na wieść o jego śmierci postanawia zniszczyć cały świat/zapanować nad światem. Dlaczego? Bo może. Jest super elitarnym żołnierzem, tak elitarnym, że przy niej Task Force 141 to jest pikuś. Postanawia wyciągnąć zza grobu Gaza/Ghosta i ruszyć na wojnę ze światem. Finałowym bossem jest oczywiście... Price, który według naszej bohaterki jest winny śmierci Soapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 23:11, Shinigami napisał:

Może nie plebs, ale coś w tym jest ;)


... jak powiedział sadysta wyciskając żabę.

Nie, nie sądzę, by coś w tym było. Podążając dalej tym tokiem myślenia możemy uznać, że "plebs" fascynuje się piłką nożną, a szlachta - siatkówką. Plebs pija "czystą", szlachta - whiskacza. I tak dalej. W którym momencie dojdziemy do podziału "jedni grają na konsolach, drudzy na PCtach"?

Dla mnie podział graczy na lepszych i gorszych ma sens tylko i wyłącznie na podstawie ich umiejętności, natomiast ocenianie ich (nas) na podstawie tego, w co grają, ma równie wiele sensu, co nadmuchiwana tarcza do rzutek. Nie jestem fanem CoDów, moja przygoda z BFem skończyła się na Bad Company 2, jedynym MoHem, w którego grałem, był Allied Assault. Czy uważam, że osoby grające w te tytuły są gorsze? Bynajmniej. Czy uważam siebie za lepszego? A niby na jakiej podstawie? A zatem w czym jest problem? Wyjaśnisz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > > Ciekawa okładka,chyba w tym roku zrezygnuję z BF4 i kupię COD Ghosts
>
> > >
> > > Z jednego gniota na drugi :P
> > Lepsze to niż powtarzająca się seria Assassinów :D
>
> No tak bo Assassynów jest więcej niż CoDów, BFów i fif razem wziętych.
Ilość nie znaczy jakość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zrozumcie, jeżeli CoD będzie się sprzedawał co rok, to oni będą go robić co rok. Jeżeli lubimy kupować fps-y co rok to oni je będą robić chyba logiczne? Jakbyśmy nie kupowali to chyba ich strategia też by się zmieniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ghosts to będziemy mieć do czynienia z kilkoma agencjami wywiadowczymi jak zawsze, stawiam na MI6, bądź fabuła będzie opierać się na ekipie znanych nam z serii Ghost Recon "duchów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eheh jak sama nazwa mówi "Ghost" co można wziąść pod uwagę , ze wątek fabularny będzie się opierał na wydarzeniach z mw1/2/3 m.in Śmierć Ghosta czy wielu innych wspaniałych postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 21:08, exul87 napisał:

>> Okładka zarąbista, mieć coś takiego w steelbooku... Ale co z wersją PC? Ghosts
tylko
> >na konsole?
Widać, że nie przeczytałeś artykułu.


Czytałem szybkim przelotem i faktycznie mi to umknęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde pojac nie moge, co ludzie widza w tej grze, ze co roku kupuja jej kopie, identyczna jak poprzednia, tylko z inna cyferka na okladce. Jak jak widze ta przedpotopowa grafike (z ktorej czesci to nie wiem, bo wszystkie wygladaja tak samo) to mnie bierze na wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Naprawde pojac nie moge, co ludzie widza w tej grze, ze co roku kupuja jej kopie, identyczna
> jak poprzednia, tylko z inna cyferka na okladce. Jak jak widze ta przedpotopowa grafike
> (z ktorej czesci to nie wiem, bo wszystkie wygladaja tak samo) to mnie bierze na wymioty.
nie krytykuj tego co lubia inni :) + podać ci wiadro ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 08:00, Ring5 napisał:

Dla mnie podział graczy na lepszych i gorszych ma sens tylko i wyłącznie na podstawie ich umiejętności /.../


W ramach jednego tytułu taki podział jest jak najbardziej słuszny, w końcu każdy bawi się na własnym podwórku. Inna sprawa, że różne gry wymagają zupełnie innego poziomu umiejętności.

Dnia 25.04.2013 o 08:00, Ring5 napisał:

Nie jestem fanem CoDów, moja przygoda z BFem skończyła się na Bad Company 2, jedynym MoHem, w którego grałem, był Allied Assault.


Jesteśmy w podobnej sytuacji - moja przygoda z CoD''em skończyła się na dobrej - czwartej części, w BF''a pograłem odsłonę dłużej, MoH''a otrzymałem ostatnio za darmo więc sprawdziłem czy jest tak zły jak go malują.

Dnia 25.04.2013 o 08:00, Ring5 napisał:

Czy uważam siebie za lepszego? A niby na jakiej podstawie? A zatem w czym jest problem? Wyjaśnisz mi?


Trudno, zauważyć problem tam gdzie go nie ma, choć niektórzy mają ku temu talent ;)

Mnogość FPS''ów na rynku z których każdy znajdzie coś dla siebie to fakt. Niektórym chyba po prostu nie odpowiada to, że ambitna gra w którą właśnie grają jest niszowa, z ograniczoną bazą wirtualnych żołnierzy - którzy z zadowoleniem wybierają uproszczone strzelanki pokroju CoD''a czy BF''a.

Taki mamy rynek, generalnie zupełnie mi to nie przeszkadza - oczywiście tak długo, jak tytuły w które gram teraz trzymają poziom ;)

@Leszku12

Dnia 25.04.2013 o 08:00, Ring5 napisał:

nie krytykuj tego co lubia inni :)


Oh, w takim razie nie można już nic krytykować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie krytykuj tego co lubia inni :) + podać ci wiadro ? :)

Alez ja tez lubilem MW1, bo bylo nowe i fajne. Lubilem World at war, bo byla to druga wojna swiatowa i fajne bronie, lubilem nawet pierwszy nieco zbugowany Black ops, bo chociaz klimat tam zmienili i single player to nie byla taka fantastyka jak Modern warfare, no ale ile razy mozna grac w to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > nie krytykuj tego co lubia inni :) + podać ci wiadro ? :)
>
> Alez ja tez lubilem MW1, bo bylo nowe i fajne. Lubilem World at war, bo byla to druga
> wojna swiatowa i fajne bronie, lubilem nawet pierwszy nieco zbugowany Black ops, bo chociaz
> klimat tam zmienili i single player to nie byla taka fantastyka jak Modern warfare, no
> ale ile razy mozna grac w to samo?
>
jednak to nie jest to samo :) inny wątek fabularny z bo na bo2 był inny :) tak samo z mw 1-3 to sa 2 inne historie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra więc pora zaopatrzyć się w nowego coda jak by zobaczyć ile zmian było w serii.
ot taka moja przygoda z BO1 by zobaczyć jakie zmiany w stosunku do MW1(bo WAW grałem w betę a to co zobaczyłem w MW2 mnie ostraszyło) dlatego najlepiej jest odczekać 2 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sobie sprawie, ale dopiero jak znajdzie się w jakiejś promocji, razem z tymi wszystkimi masakrycznymi dlc, które zapewne będą zawierać wycięte mapy edycji głównej. O ile oczywiście pojawi się na PC, pady i fpsy to nie moja bajka xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niechce aby kolejna część CoD zryła mi psichikę.Tym rzaem kupie i zobacze jak tam spisuje się ea ze swojim BF4 choć słyszałem że z bf3 były problemy z serwerami na początku a z CoD nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować