Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Sprawdziany z Informatyki :))

51 postów w tym temacie

Ja nie mam czegoś takiego, jak informatyka... W gimnazjum przez 3 (!) lata "uczyłem się" Worda... To było żałosne. Co jak co, ale program ten znałem sam i przez całe te 3 lata się obijałem, grałem z kumplami w Soldata, Liero itd. (nic innego nie chciało chodzić). Teraz, w liceum mam przedmiot zwany Technologią Informacyjną... Nauczycielkę mamy o wiele bardziej kompetentną, nową salkę (kompy naprawdę dobre!). Mamy o wiele poważniejsze zajęcia i tego przeklętego Cenzora... Na szczęście osiągnąłem tyle, że da się pograć w Soldata po 15 minut, restart itd.

Problem polega na tym, że ów Cenzor zbyt dużo blokuje, nic nie da się zainstalować itd. Często blokuje Newsy na Gram.pl (ukryty w treści satanizm ;) ?)! A same sprawdziany... jestem samoukiem i, mówiąc nieskromnie, jestem najlepszy w grupie :P ! Szkoda, że TI kończy się wraz z pierwszą klasą... Nie będzie już coczwartkowego pisania na Forum :( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 11:48, Kamil.i.Maciek napisał:

Ha! teraz pisze sprawdzian trzymać kciuki :P ^^
Favet normalnie wneriwony ....:P


dawaj pytania to moze pomozemy =P heh ja sprawdzian mialem glupi z worda i exela jakies drobnostki :P a inna grupa zadania typu jak jest po hiszpansku sowa, slonce, dziendobry, ile costam kosztuje - bodajze szczepionka na grype - i inne zadania ze "sprawności z kożystania z googli" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Już napisałem i 6 dostałem :)), normalnie super!
Sprawdzian był łatwy, był wydrukowany print screen i trzeba było tylko zakreślić kółkiem np odpowiedz i w kółku wpisać 2 :)), Jedyne trudne pytanie to było co to znaczy < napisałem, że to jest Cytat i wygałem celujący :)).
PS: Buhehe Świrek dostał z tego niedostateczny buhehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w szkole dwa przedmioty związane z informatyką (kończe pierwszą klase liceum - profil: zarządzanie informacją):

- Technologia Informacyjna - 5 na koniec roku
- Wyszukiwanie i selekcjonowanie informacji - 4 na koniec roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast 4 przedmioty i się pochwalę :D
Systemy Operacyjne i Sieci Komputerowe - 5
Urządzenia Techniki Komputerowej - 4
Technologia Informacyjna - 4
Programowanie Strukturalne i obiektowe - 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2006 o 20:52, Kamil.i.Maciek napisał:

PS: Mnie uczy nie jaki brodaty facet więc numer z DOOM3 nie przejdzie :P


To może ze Splinter Cellem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 15:36, Lamb3rt napisał:

To może ze Splinter Cellem? :P


Prędzej z Quake2 :P jest naszym tzw Mistrzem gry ^^ nigdy go niepokonałem w bezpośrednim starciu no czasem go z bazuki od tyłu rozszarpałemale to naprawdę żadko :P
Już pofatydze normalnie 5 na koniec roku i dobrze jest! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię sprawdzian z praktyki. A nienawidze z teorii :-). Z praktyki miałem 2 z Word''a i oczywiście dwie 5 :P, a co z teorii jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 15:40, Wasizi napisał:

Ja lubię sprawdzian z praktyki. A nienawidze z teorii :-). Z praktyki miałem 2 z Word''a i
oczywiście dwie 5 :P, a co z teorii jeszcze nie wiem.


Ja też bardzo lubie sprawdzian z praktyki :) najfajniejsza i najprostrza rzecz jaka jest możłiwa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 15:39, paweusz napisał:

A ja mam Programowanie i algorytmy - 5 :) (C++)
i Projektowanie i grafika inżynierska - 5 :) (AutoCad)


A w której klasie jesteś?? Czy może na studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem 6 z informatyki w liceum, w zasadzie ten stopień mi został bo informatyke miałem rok..


Ale nie powiem... o ile na 4/5 to się wysilać bym nie musiał to na ten celujący opanowałem accesa od a do z totalnie. Nigdy mi się to jeszcze nie przyadało, ale jestems am dla siebie pełen podziwu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:53, Keroth napisał:

Ale nie powiem... o ile na 4/5 to się wysilać bym nie musiał to na ten celujący opanowałem
accesa od a do z totalnie. Nigdy mi się to jeszcze nie przyadało, ale jestems am dla siebie
pełen podziwu :]


Gratulacje :-) Na studiach jesteś czy co!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:56, Yamamoto napisał:

Gratulacje :-) Na studiach jesteś czy co!?


Nie właśnei kończe drugą klase liceum. A szósteczka z informatyki ładnie się przepisuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:57, Keroth napisał:

Nie właśnei kończe drugą klase liceum. A szósteczka z informatyki ładnie się przepisuje :]


Macie tam jakieś programowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:57, Yamamoto napisał:

Macie tam jakieś programowanie??


Nie nie było programowania. Moja szkoła nie słynie z tego, że ma informatyke na wysokim poziomie :P. Teraz jak zbudowali nową pracownie moze coś się zmieniło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 20:36, Kamil.i.Maciek napisał:

Witajcie!

Jak zapewne wszyscy uczniowie dobrze wiedzą informatyka to przedmiot loozacki ;), często uczniowie
naciągają nauczycieli by zamiast nudnego wykładu, o Outlook zrobił nam wolną lekcję by móc
pograć sobie Quake2, pograć w jakieś średnio ciekawe gry z portalu Spelspelen oraz oczywiście
wiernie siedzieć z gramowiczami na forum gram.pl :)), i tak mija cały piękny semestr aż dochodzi
do wystawienia stopni x], oczywiście zemsta nauczyciela jest na tyle słodka, że nie chce nam
postawić oceny za granie :P i robi nam piękny sprawdzian z Outlooka Expressa :)), a najlepsze
jest to, że moje kochane psiapsiułki ;) pisały ten sprawdzian dzisiaj i mam pytania :]. Większość
z Was zapewne będzie się śmiało z tych pytań, ale wkońcu od czegoś trzeba zacząć ^^, mam nadzieję,
że wielu z Was będzie zadawać ciekawe pytania dotyczące informatyki, na które każdy znajdzie
swoją odpowiedź, a więc zapraszam do pisania! :))

Swoją drogą czas ciąć pliki i wskrzeszać iskry ;)

Sprawdzian z Outlooka Expressa
------------------------------------------
1. W jaki sposób możemy rozpoznać ile mamy wiadomości w skrzynce? (Niby łatwe a takie trudne
:P)
2. Jak się dowiedzieć ile mamy nieprzeczytanych wiadomości?
3. Co oznacza ten znak "<"?
4. Jak napisać nową wiadomość ?
5. Jak otworzyć e-maila?
6. Jak możemy odpowiedzieć na e-maila ?
7. Do czego służy POP3 ?
8. Do czego służy SMTP ?
Koniec :)) Ocena : Celujący ;)
________________________________________________________________

Mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawili i wiele się nauczymy! :))
Pozdrawiam Was!


Na infie mamy tak samo:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 20:53, Keroth napisał:

A ja miałem 6 z informatyki w liceum, w zasadzie ten stopień mi został bo informatyke miałem
rok..


To u mnie podobnie. Na informatyce robiliśmy tylko coś w drugiej klasie. W trzeciej klasie była na infie totalna olewka ;) A 6 na świadectwie ukończenia liceum ładnie wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować