Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War: Wstąpienie w niższej cenie w sklepie gram.pl!

26 postów w tym temacie

Jak ktoś kupił na premierę za 250zł to mu pewnie gul skoczy :P
Teraz obawiam się kupować od razu Last of Us bo może po miesiącu cena spadnie o stówkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 20:43, Dobos napisał:

Jak ktoś kupił na premierę za 250zł to mu pewnie gul skoczy :P
Teraz obawiam się kupować od razu Last of Us bo może po miesiącu cena spadnie o stówkę
:/

Nie wiem gdzie ty widziałeś cenę 250? Ja kupiłem na premierę za 175, sprzedałem później za 150 i gul mi jakoś nie skacze.
A The Last of Us nie potanieje tak szybko bo sie zdecydowanie lepiej sprzeda, a od tego to zależy.
Z resztą nie wiem czy wiecie że w sklepach w UK nawet gry które się dobrze sprzedają bardzo szybko tanieją. Pamiętam że nowy Hitman był za stówę po dwóch/trzech miesiącach, a God of War to już od tygodnia można za 150 kupić. Tylko w Polsce sklepy są na tyle ułomne, że potrafią mieć gry w cenach premierowych nawet rok po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiem gdzie ty widziałeś cenę 250?"
Na Gram.pl, chyba słabo śledzisz stronę :P
W większości sklepów była za 239. Nawet na aukcjach nie można było dostać poniżej 200 na premierę. Albo importowałeś albo kupiłeś jakiś lewy egzemplarz na giełdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 21:25, Dobos napisał:

W większości sklepów była za 239. Nawet na aukcjach nie można było dostać poniżej 200
na premierę. Albo importowałeś albo kupiłeś jakiś lewy egzemplarz na giełdzie :P


199 zł na premierę w Saturnie w Katowicach. 239 za limitowaną. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzę największy EX PS''a coś nie tęgo ciągnie że o stówę cena spadła.
By nie spadła to byś narzekał, że gry na konsole kosztują 300 zł.
Zawsze źle.
Poza tym GoW największym exem jest. Chyba w "barach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komu podobały się poprzednie części, temu spodoba się i ta część. Mi się podobała, platyna w 20 godzin, a do tego kto lubi wojować z przyjaciółmi to na multi ma kilka trybów nawet przyjemnej, lecz czasami chaotycznej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 21:25, Dobos napisał:

Na Gram.pl, chyba słabo śledzisz stronę :P
W większości sklepów była za 239. Nawet na aukcjach nie można było dostać poniżej 200
na premierę. Albo importowałeś albo kupiłeś jakiś lewy egzemplarz na giełdzie :P

Nie obserwuje sklepów, w których nie ma nigdy atrakcyjnych cen gier konsolowych. Kupiłem normalny egzemplarz w sklepie przez allegro. Nie ma czegoś takiego, jak lewe egzemplarze na giełdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2013 o 21:48, Pitej napisał:

> Widzę największy EX PS''a coś nie tęgo ciągnie że o stówę cena spadła.
By nie spadła to byś narzekał, że gry na konsole kosztują 300 zł.
Zawsze źle.
Poza tym GoW największym exem jest. Chyba w "barach".


No przecież zawsze argumentem za konsolami są exy i zawsze jest wymieniany GoW, po za tym mi to lata czy spada czy nie bo nie mam PS 3 i nie zamierzam jej mieć ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

140? To niemożliwe, czyżbyśmy w końcu dochodzili do poziomu brytyjskich sklepów z grami? Niech jeszcze wysyłka będzie za friko, to będzie git.

A na Empik.com, cena dalej 240 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 140? To niemożliwe, czyżbyśmy w końcu dochodzili do poziomu brytyjskich sklepów z grami?
> Niech jeszcze wysyłka będzie za friko, to będzie git.
>
> A na Empik.com, cena dalej 240 ;)

Mieszkasz w Warszawie? Zobacz se Empika na Marszałkowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2013 o 13:56, Moooras napisał:

Mieszkasz w Warszawie? Zobacz se Empika na Marszałkowskiej.


Nie w Warszawie, ale skoro jeden Empik ma to pozostałe powinny też mieć i jeśli to obniżenie ceny przez wydawcę, to wszystkie Saturny i Mediaki też pewnie obniżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 13:25, Eternal101 napisał:

> > Widzę największy EX PS''a coś nie tęgo ciągnie że o stówę cena spadła.
No przecież zawsze argumentem za konsolami są exy i zawsze jest wymieniany GoW,

No dobrze czyli jeden z wielu exów. Nie powiedziałbym, że "największy".
>poza tym mi to lata czy spada czy nie bo nie mam PS 3 i nie zamierzam jej mieć ;p.
W takim razie, skoro Ci to lata, to zadam zasadnicze pytanie - po co komentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 17:52, Pitej napisał:

> > > Widzę największy EX PS''a coś nie tęgo ciągnie że o stówę cena spadła.

> No przecież zawsze argumentem za konsolami są exy i zawsze jest wymieniany GoW,

No dobrze czyli jeden z wielu exów. Nie powiedziałbym, że "największy".
>poza tym mi to lata czy spada czy nie bo nie mam PS 3 i nie zamierzam jej mieć ;p.

W takim razie, skoro Ci to lata, to zadam zasadnicze pytanie - po co komentujesz?



Bo lubie komentować :D. A tak na poważnie, to hmm no cóż ta część to według mnie porażka GoW'a, jakaś magia, czary mary, jakieś potwory rodem z Władcy Pierścieni... Pierwsze GoW'y to było coś a teraz takie nijakie jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 13:35, maniekk napisał:

140? To niemożliwe, czyżbyśmy w końcu dochodzili do poziomu brytyjskich sklepów z grami?
Niech jeszcze wysyłka będzie za friko, to będzie git.


Spisałeś mi to z klawiatury ;) Może nareszcie cywilizacja do nas dotrze i dystrybutorzy wreszcie zaczną obniżać ceny po premierze jak na zachodzie. Na to czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bo lubie komentować :D. A tak na poważnie, to hmm no cóż ta część to według mnie porażka
> GoW''a, jakaś magia, czary mary, jakieś potwory rodem z Władcy Pierścieni... Pierwsze
> GoW''y to było coś a teraz takie nijakie jakieś.

Ja pierdziele koleś, co ty za pierdoły opowiadasz? Jakie czary mary? Ech, odkąd kupiłeś komputer w 2006 roku za 999zł mam ciebie za trolla, ile razy komentujesz tyle razy staram się przewijać, bo szkoda czasu. Miło by było gdybyś jednak czasami ostrożniej wypowiadał co myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować