Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalnie: nowy Xbox zostanie ujawniony 21 maja

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Za niespełna miesiąc odbędzie się konferencja, na której Microsoft zaprezentuje światu swoją nową konsolę. Firma rozesłała zaproszenia do dziennikarzy na to wydarzenie, poinformowała również o nim na blogu Majora Nelsona oraz na Facebooku.

Przeczytaj cały tekst "Oficjalnie: nowy Xbox zostanie ujawniony 21 maja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zdają sobie sprawę, że będzie to prezentacja dla geeków, muszą wysunąć ciężkie działa. Liczę, że ujawnią wygląd konsoli aby pokazać Japońskiemu gigantowi, że nie ma sensu tego ukrywać do np E3 gdzie moim skromnym zdaniem powinny już być pokazywane tylko gry. Info na temat gier na E3? Okej, ale niech chociaż zapowiedzą coś całkiem nowego, coś co będzie napędzać sprzedać tej konsoli. Nie wyobrażam sobie aby "ponton 2.0" miał być tym system sellerem bo chyba zlecę z krzesła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na obsługę dwóch źródeł obrazu niezależnie, mam dość dzielonych ekranów. Wiadomo, że przeważnie ludzie w domku mają i tv i monitor w większości nowych już z wyjściem HDMI, tak więc do wspólnego multi było by to coś idealnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie aby "ponton 2.0" miał

Dnia 25.04.2013 o 08:57, Damianuss1 napisał:

być tym system sellerem bo chyba zlecę z krzesła.



^^ Po lutowej prezentacji Sony, gdzie Japończycy postawili na gracza hardkorowego (i przede wszystkim gracza !) to byłoby samobójstwo ze strony M$ ;-). Także myślę, że tego nie zrobią - casuale casualami, też są ważni, też kupują sprzęt - ale nie na start: wtedy przede wsystkim po portfel sięgają najwięksi zapaleńcy i jeśli M$ pokaże im "faka" to już może pakować manatki. Nie wyobrażam sobie po prostu, żeby nie pokazano jakichś "mięsistych" gier tylko popierdóły, TV, jakieś surface - srace i socjalne badziewie. No, ale się okaże ;-)

------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------

Najbardziej ciekawi mnie czy potwierdzą się plotki o masakrycznym DRM "always online", czy też był (jest ?) to zwyczajny kryzys, który M$ sam wywołał. Aby później go zażegnać i jawić się jako rycerz w lśniącej zbroi na białym koniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieję, że zdają sobie sprawę, że będzie to prezentacja dla geeków, muszą wysunąć
> ciężkie działa. Liczę, że ujawnią wygląd konsoli aby pokazać Japońskiemu gigantowi, że
> nie ma sensu tego ukrywać do np E3 gdzie moim skromnym zdaniem powinny już być pokazywane
> tylko gry. Info na temat gier na E3? Okej, ale niech chociaż zapowiedzą coś całkiem nowego,
> coś co będzie napędzać sprzedać tej konsoli. Nie wyobrażam sobie aby "ponton 2.0" miał
> być tym system sellerem bo chyba zlecę z krzesła.

wygląd konsoli - rzeczywiście ciężkie działa... Czy naprawdę są ludzie, którym konsola robi za dekoracje w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 09:56, kosa9090 napisał:

wygląd konsoli - rzeczywiście ciężkie działa... Czy naprawdę są ludzie, którym konsola
robi za dekoracje w domu?

Pisząc ciężkie działa miałem na myśli jakieś nowe gry/exy, określenie się co z lajfem, co z uzywkami, jak sprawa z połączeniem, co z wsteczną kompatybilnością itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> wygląd konsoli - rzeczywiście ciężkie działa... Czy naprawdę są ludzie, którym konsola
> robi za dekoracje w domu?

Powiem Ci, że mi jednak brakowało pokazania konsoli na pokazie SONY, to tak jakbyś chwalił się nowym Ferrari ile ma nowych ficzerów w ogóle nie pokazując auta, no bo przecież czy autem się jeździ czy służy za dekoracje przed domem? Takim myśleniem jak Twoje możemy powołać do życia bardzo dużo absurdalnych przykładów więc dla mnie wygląd konsoli jest dopełnieniem również ważnym. Stąd chciałbym, żeby MS wpadł na tak genialny pomysł jak pokazanie konsoli po prostu, bo SONY nie było w tym przypadku, aż tak szczodre -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 11:01, MisioKGB napisał:

Powiem Ci, że mi jednak brakowało pokazania konsoli na pokazie SONY, to tak jakbyś chwalił
się nowym Ferrari ile ma nowych ficzerów w ogóle nie pokazując auta, no bo przecież czy
autem się jeździ czy służy za dekoracje przed domem?

Autem się jeździ, dlatego pokazali to, czym w konsoli się "jeździ". Sama konsola to w praktyce garaż dla tego Ferrari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Powiem Ci, że mi jednak brakowało pokazania konsoli na pokazie SONY, to tak jakbyś
> chwalił
> > się nowym Ferrari ile ma nowych ficzerów w ogóle nie pokazując auta, no bo przecież
> czy
> > autem się jeździ czy służy za dekoracje przed domem?
> Autem się jeździ, dlatego pokazali to, czym w konsoli się "jeździ". Sama konsola to w
> praktyce garaż dla tego Ferrari.

Autem się jeździ, ale nie musi dobrze wyglądać chociaż oczywiście niewidzialne nie jest i też wyglądem mogą przyciągać. Na konsoli się GRA, też nie musi dobrze wyglądać, chociaż i w tym przypadku niewidzialne nie jest ! To oczywiste przecież stąd moja analogia wględem tamtego posta. Bez auta nie pojeździsz, bez konsoli nie pograsz, czy ja naprawdę to muszę tłumaczyć jak 5 latkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 11:01, MisioKGB napisał:

Powiem Ci, że mi jednak brakowało pokazania konsoli na pokazie SONY

Sek w tym, ze to byla prezentacja w glownej mierze dla inwestorow: ''patrzcie! Tym chcemy sprzedac nowa konsole''. W przypadku konsol, wyglad ma najmniejsze znaczenie, bo przeciez nie kupisz slabej konsoli, ze slabymi grami tylko dlatego, ze ładnie wyglada (albo na odwrot). Co innego w przypadku samochodu. Somochod MA ladnie wygladac. Dodatkowo, powinien byc sprawny i bezawaryjny. Sam kupilem samochod, ktory moze nie jest najpiekniejszy (do Astona Martina mu brakuje ;) ), ale jednak jego sylwetka mi odpowiada.
Pamietasz jak ludzie narzekali na chlebak PS3? A i tak sie sprzedawalo ;P

Last but not least - moze nadal grzebia nad wygladem konsoli. Zreszta, nie ma to znaczenia - E3 juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klient swoją chęć zakupu musi zogniskować na konkretnym przedmiocie - "chcę mieć, chcę kupić TO, TEN przedmiot". Oczywiście decyduje też cała otoczka i funkcjonalność, ale jednak trudno się napalać na wszystkie dodatki i "wspaniałe możliwości", jeśli się nie wie, CO je będzie oferować. A konsola jest tak charakterystyczna (w przeciwieństwie np. do laptopów lub popularnych ostatnio tabletów), że wygląd, w mojej opinii, ma bardzo duże znaczenie.
Dlatego też MS, kiedy zaprezentuje nowego xboxa w pełnej krasie, będzie krok przed Sony (bo będzie mogło promować i POKAZYWAĆ już swój produkt, kiedy Sony odsłoniło tylko specyfikację i dodatki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować