Zaloguj się, aby obserwować  
ciusiek_i_luka

Mortal Kombat Trilogy

80 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2006 o 10:51, ciusiek i luka napisał:

Mam problem: czy zna ktoś dobry sposób na pokonanie Shao Khana?

Ja go na chiny ludowe pokonać nie mogę. Próbowałem wszelkimi sposobami i postaciami. Nawet Shao Khanem nie pokonałem Shao Khana :) Może mistrzem tej gry nie jestem, ale pokonać go nie umiem póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 10:51, ciusiek i luka napisał:

Mam problem: czy zna ktoś dobry sposób na pokonanie Shao Khana?

Jeżeli jesteś początkującym graczem to Noob Saibotem na luzie urzywając chmurki i combosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 17:12, paweusz napisał:

> Mam problem: czy zna ktoś dobry sposób na pokonanie Shao Khana?
Ja go na chiny ludowe pokonać nie mogę. Próbowałem wszelkimi sposobami i postaciami. Nawet
Shao Khanem nie pokonałem Shao Khana :) Może mistrzem tej gry nie jestem, ale pokonać go nie
umiem póki co.


Shao Khanem jeszcze łatwiej go pokonać - wystarczy robić umiejętnie ślizgi z kolana, kulka, i młotkiem pare razy.

P.S. Zagrajcie na ostatniej wieżyczce to się przekonacie jak tam jest trudno i nie tylko sam Khan ;].
Może na sieci sobie pogramy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:28, Harmegidon napisał:

> > Mam problem: czy zna ktoś dobry sposób na pokonanie Shao Khana?
> Ja go na chiny ludowe pokonać nie mogę. Próbowałem wszelkimi sposobami i postaciami. Nawet

> Shao Khanem nie pokonałem Shao Khana :) Może mistrzem tej gry nie jestem, ale pokonać
go nie
> umiem póki co.

Shao Khanem jeszcze łatwiej go pokonać - wystarczy robić umiejętnie ślizgi z kolana, kulka,
i młotkiem pare razy.

P.S. Zagrajcie na ostatniej wieżyczce to się przekonacie jak tam jest trudno i nie tylko sam
Khan ;].
Może na sieci sobie pogramy ?


Jak się gra w MKT w sieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 10:51, ciusiek i luka napisał:

Mam problem: czy zna ktoś dobry sposób na pokonanie Shao Khana?

Najłatwiej będzie ci go pokonać grając Kintharo - trzymasz cały czas blok i odpowiednio "kontrujesz" z pięści. Łatwo jest też Liu Kangiem - trzeba tylko odpowiednio szybko używać tego niskiego fireballa (chyba dwa razy przód i niska pięść lub noga). Przy odrobinie cierpliwości i szybkim robieniu odpowiednich kombinacji powinno się udać jeszcze Raydenem (ten cios którym leci przez cały ekran), Rainem ("kropelka"; cios robiony jak zamrażanie u Sub Zero), Noob Saibotem (chmurka) i Motaro (uderzenie z ogona). Resztą mi się jakoś nie udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 22:16, Raylin napisał:

> Mam problem: czy zna ktoś dobry sposób na pokonanie Shao Khana?
Najłatwiej będzie ci go pokonać grając Kintharo - trzymasz cały czas blok i odpowiednio "kontrujesz"

Ja bym radził ciosem z pod lady bo jest szybszy, ale jak do muru zaprze to już jesteś przegrany i dlatego nie można do tego dopuścić

Dnia 28.06.2006 o 22:16, Raylin napisał:

z pięści. Łatwo jest też Liu Kangiem - trzeba tylko odpowiednio szybko używać tego niskiego
fireballa (chyba dwa razy przód i niska pięść lub noga). Przy odrobinie cierpliwości i szybkim
robieniu odpowiednich kombinacji powinno się udać jeszcze Raydenem (ten cios którym leci przez
cały ekran), Rainem ("kropelka"; cios robiony jak zamrażanie u Sub Zero), Noob Saibotem (chmurka)
i Motaro (uderzenie z ogona). Resztą mi się jakoś nie udało ;)

Mnie się udało za to Scorpionem robiąc non stop wsteczny teleport, linka z combem ;].

Oh, widzę że się znasz na tej gierce to przypomnij mi jak się robiło kulkę centaurem ? ? ?

ciusiek i luka
Moglibyśmy coś pokombinować bo widziałem tam dwa tryby połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 08:06, Harmegidon napisał:

Ja bym radził ciosem z pod lady bo jest szybszy, ale jak do muru zaprze to już jesteś przegrany
i dlatego nie można do tego dopuścić

Dla zwykłego zawodnika przyparcie do muru rzeczywiście oznacza przegraną, ale u Kintaro jest wręcz odwrotnie ;) Cały czas trzymasz blok, ataki Shao Khana spychają cię do rogu, ale nie zadają dużo obrażeń. A między kolejnymi ciosami jest przerwa, którą wykorzystuje się na jeden cios z pięsci lub kop (wszystko jedno) i znów trzymasz blok czekając na kolejną okazję do zadania ciosu. Zawsze się udaje :)

Dnia 29.06.2006 o 08:06, Harmegidon napisał:

Oh, widzę że się znasz na tej gierce to przypomnij mi jak się robiło kulkę centaurem ?

Szczerze mówiąc dawno nie grałem, a grając Motaro kulki rzadko mi wychodziły (na zwykłych przeciwników i tak wystarczyły zresztą zwykłe ciosy :)); jeśli chcesz wiedzieć to kombinacja jest taka: przód-dół-tył-wysoka pięść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja mam jakiś problem zarówno z dźwiękiem jak i z muzyką. Mam zainstalowany patch 1.1, i zintegrowaną kartę dźwiękową Via

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 10:51, Raylin napisał:

Dla zwykłego zawodnika przyparcie do muru rzeczywiście oznacza przegraną, ale u Kintaro jest
wręcz odwrotnie ;) Cały czas trzymasz blok, ataki Shao Khana spychają cię do rogu, ale nie
zadają dużo obrażeń. A między kolejnymi ciosami jest przerwa, którą wykorzystuje się na jeden
cios z pięsci lub kop (wszystko jedno) i znów trzymasz blok czekając na kolejną okazję do zadania
ciosu. Zawsze się udaje :)

Mondrala bo grasz z banalnym kompem :]. Ciesz się, że nie robi za często kulki.

Dnia 29.06.2006 o 10:51, Raylin napisał:

> Oh, widzę że się znasz na tej gierce to przypomnij mi jak się robiło kulkę centaurem ?
Szczerze mówiąc dawno nie grałem, a grając Motaro kulki rzadko mi wychodziły (na zwykłych przeciwników
i tak wystarczyły zresztą zwykłe ciosy :)); jeśli chcesz wiedzieć to kombinacja jest taka:
przód-dół-tył-wysoka pięść.

Dzięki, bo jak gram z bratem na dwóch to ta kulka czasem się przyda.

paweusz
Jak to zrobiłeś, że działa ci muzyka bo u mnie tylko dźwięk(kopniaki, ciosy i ryczenie konających bohaterów)

P.S. Aha i jescze jedno wiecie jak się robi PIT''y z jednego klawisza z menu options(zielony pytajnik) bo wiem tylko, że fatality I i II robi się z nóg, brutality z wysokiej ręki, babality z niskiej itd., ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:27, Harmegidon napisał:

paweusz
Jak to zrobiłeś, że działa ci muzyka bo u mnie tylko dźwięk(kopniaki, ciosy i ryczenie konających
bohaterów)

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Wyłączam dźwięk w grze i mam włączam winampa :) Słucham mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:34, paweusz napisał:

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Wyłączam dźwięk w grze i mam włączam winampa :) Słucham mp3.

Ehh ale sobie nadzieję narobiłem :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:49, paweusz napisał:

Jak się robi te wszystkie fatality, animality, babality i brutality ? Bo nie mam pojęcia...

Ręcznie jest tak:
np. Scorpionem pierwsze fatality jest tak: trzy razy dół, góra(skok) i wysoka noga
ale to bez sensu bo jest przy tym w cholerę roboty, każdy wojownik ma różne kombinacje.

Dlatego jest trik aby lepiej dokończyć Finish Him:
Wejdź do pocji menu, pokaże ci się taki zielony pytajnik naciśnij i przytrzymaj naraz góra+dół+bieg+blok
i czekaj aż do grzmotnięcia ekranem, wejdź następnie do zielonego pytajnika i zaznacz pierwszą opcję na ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze jedno kiedy tak zrobisz po każdej wygranej walce gdy naciśniesz wysoką rękę bohater kończy gościa brutalitami, nogę fatalitami i tak dalej ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:59, Harmegidon napisał:

aha i jeszcze jedno kiedy tak zrobisz po każdej wygranej walce gdy naciśniesz wysoką rękę bohater
kończy gościa brutalitami, nogę fatalitami i tak dalej ;D.


Wiesz co, wydaje mi się że nie jesteś już ,,DEGRADOWANYM DELEGATEM" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema! Gram w Mortal Kombat 3 na PC. Doszedlem do Shao Khana i za chiny nie moge go pokonac zadna postacia ... gora jedna runde wygrywam ;/ zna ktos jakas postac i combosy ktora/ymi mozna szybko zabic kolesia? albo cos przydatengo grajac Cyrax''em do walki z nim ! ta jego kulka jest najgorsza ;S probuje z nim podchodzic do sciany ale to jakos nie pomaga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 10:51, ciusiek i luka napisał:

Mam problem: czy zna ktoś dobry sposób na pokonanie Shao Khana?


Weź tego strzelającego typa i trzymaj go na dystand. Chilli hit&run. :>

A Kitaro wyskok/salto + kopnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować