Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad osiem minut z Far Cry 3: Blood Dragon

12 postów w tym temacie

Wyjsc oficjalnie nie wyszlo, ale do sieci wycieklo ze 2 czy 3 tygodnie temu (wtedy co shackowali Uplay), a na YT jest sporo gameplayow z tej wersji.
Ten "news" to zwykly zapychacz miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 11:56, kamilo_sam napisał:

Hahahahaha, podjar z ośmiominutowego gameplay''u, a na stronie Skidrow już 7 kwietnia
była cała gra :D


Takie informacje zachowaj dla siebie albo wlepią ci bana. Nikt z szanujących się forumowiczów nie popiera piractwa w żadnej postaci a tym bardziej propagowania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaram się i czekam na premierę. Podstawkę, jako że jest wtórnym crapem olałem. Zmiana stylistyki baaaardzo pozytywnie wpłynęła na odbiór całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to całkiem ciekawie, w przeciwieństwie do normalnego Far Cry. Oby więcej gier w takiej konwencji i niech może zrobią w przyszłości jakąś pełnoprawną grę w tych (nie)realiach, bo to w zasadzie jest jedynie samodzielny dodatek, który nie ma długości pełnoprawnej gry. Na marginesie, polecam odsłuchać soundtrack z tego. Esencja lat 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jaram się i czekam na premierę. Podstawkę, jako że jest wtórnym crapem olałem. Zmiana
> stylistyki baaaardzo pozytywnie wpłynęła na odbiór całości.

Tez tak myslalem, ale pogralem i daje rade, o wiele lepiej mi podeszlo niz nudnawa dwojka. To naprawde jedna z najlepszych gier z tamtego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować