Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden ze sklepów zdradza datę premiery Battlefielda 4. Drone Strike jako pierwsze DLC?

40 postów w tym temacie

Z tego głupiego orgina nie wiadomo o co chodzi, piszą że jakiś premium dodatek za pre order, teraz czy to całe premium czy jeden badziewny dodatek to nie wiadomo. Polecam grać dalej w 3 a następną zakupić dopiero za cenę poniżej 100 z wszyst. dodatkami - tyle za takiego "moda" to i tak dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 14:04, MetanaPL napisał:

Czy w Battlefieldzie 4 będzie coś w rodzaju premium z bf 3 ?


Proponuje zacząć czytać coś więcej niż nagłówki newsów...

"Jest też wzmianka o pakiecie Premium, który będzie gwarantował dostęp do uniformów i typów broni na wyłączność, a także dystrybuowanych drogą cyfrową dodatków, z których pierwszy nosi tytuł Drone Strike."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 14:10, Gremo napisał:

Z tego głupiego orgina nie wiadomo o co chodzi, piszą że jakiś premium dodatek za pre
order, teraz czy to całe premium czy jeden badziewny dodatek to nie wiadomo. Polecam
grać dalej w 3 a następną zakupić dopiero za cenę poniżej 100 z wszyst. dodatkami - tyle
za takiego "moda" to i tak dużo...


Tylko dodatkowa zawartosc, ale nie zadne DLC. Specjalnie napisali niejasno, zeby naiwniacy kupowali bezkrytycznie. Na 100% bedzie jakis premium albo season pass, jak to teraz lubia nazywac. A w BF3 to sobie juz nie pograsz, bo wszyscy uciekna do BF4. Dokladnie ta sama historia byla z BC2, ktore doslownie w jeden dzien opustoszalo, tracac 90% graczy. Ciekawi mnie tez co to jest ten ich Battlelog 2.0, ale jesli tego w koncu nie zintegruja z gra, to bedzie kolejna porazka. W momencie wylaczenia serwera/internetu nie odpalisz tego nawet na singlu. Czyli gra do smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "który będzie gwarantował dostęp do uniformów i typów broni na wyłączność"

Szykuje się niezły rarytas dla fanów równych i równiejszych. Pomyśleć, że podobno mieli coś w tym względzie zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Z tego głupiego orgina nie wiadomo o co chodzi, piszą że jakiś premium dodatek za
> pre
> > order, teraz czy to całe premium czy jeden badziewny dodatek to nie wiadomo. Polecam
>
> > grać dalej w 3 a następną zakupić dopiero za cenę poniżej 100 z wszyst. dodatkami
> - tyle
> > za takiego "moda" to i tak dużo...
>
> Tylko dodatkowa zawartosc, ale nie zadne DLC. Specjalnie napisali niejasno, zeby naiwniacy
> kupowali bezkrytycznie. Na 100% bedzie jakis premium albo season pass, jak to teraz lubia
> nazywac. A w BF3 to sobie juz nie pograsz, bo wszyscy uciekna do BF4. Dokladnie ta sama
> historia byla z BC2, ktore doslownie w jeden dzien opustoszalo, tracac 90% graczy. Ciekawi
> mnie tez co to jest ten ich Battlelog 2.0, ale jesli tego w koncu nie zintegruja z gra,
> to bedzie kolejna porazka. W momencie wylaczenia serwera/internetu nie odpalisz tego
> nawet na singlu. Czyli gra do smieci.

1. Nie, nie muszą integrować z grą - battlelog to świetne rozwiązanie.
2. Oczywiście, że można grać w singla bez neta. Jeśli nie umiałeś włączyć to gratuluję inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 15:20, porckypizgus napisał:

Gry ni ma a już kurde DLC DE-EL-SRE ! Co za czasy...


Zawsze się planuje dodatki przed premierą gry. Co za różnica czy poinformują o tym pół roku przed premierą czy miesiąć po premierze jak nic to nie zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 16:00, Shinigami napisał:

> "który będzie gwarantował dostęp do uniformów i typów broni na wyłączność"

Szykuje się niezły rarytas dla fanów równych i równiejszych. Pomyśleć, że podobno mieli
coś w tym względzie zmienić ;)


i kolejne bzdury hejterów. w bf3 miałeś to samo i żadnej przewagi z tego nie było. ale tak łatwo sobie wytłumaczyć to, że jest się po prostu słabym w fpsach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 16:12, czopor napisał:

i kolejne bzdury hejterów.


Wszędzie widzę, wietrzą hejterów. Pomysł premium to tylko i wyłącznie skok do portfela, możesz sobie to tłumaczyć jak chcesz.

Dnia 25.04.2013 o 16:12, czopor napisał:

w bf3 miałeś to samo i żadnej przewagi z tego nie było.


Znaczy masz pewność, że w tym wypadku będzie podobnie? Gratuluję wiary w najlepszego wydawcę na rynku gier. Do tego pojawią się pewnie zacne pakiety odblokowujące wszystko dla jednej bądź wszystkich klas. Kwintesencja dobrego multi ;)

Dnia 25.04.2013 o 16:12, czopor napisał:

ale tak łatwo sobie wytłumaczyć to, że jest się po prostu słabym w fpsach...


Rozumiem, że to miała być prowokacja ;)

Zapraszam do CS''a, AA czy nawet RO - w plastikowe tytuły nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Po 1
Jezeli uwazasz zakup dlc taniej w pakiecie niz osobno i to DLC ktore daja sporo skokiem na kase to radze ci przestac grac. Wg mnie to byla inwestycja..
Po 2
Nie ma to mowic o czyms o czym nie ma sie zielonego pojecia.. Fakt dali pakiety odblokowywujace wszystko ALE:
Po roku od wydania podstawki
Nie musisz kupowac jak nie chcesz
Po 3
Plastikowe tytuly? Zacznij myslec a nie trolowac..
Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery BC2 nadal były pełne po wyjściu BF3 - co więcej, one były pełne nawet rok po wyjściu BF3 :D Nieraz mialem problem, żeby dostać się na jakiś serwer, bo tylu było chętnych, a było to jeszcze we wrześniu 2012 - BF3 wyszedł rok wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Serwery BC2 nadal były pełne po wyjściu BF3 - co więcej, one były pełne nawet rok po
> wyjściu BF3 :D Nieraz mialem problem, żeby dostać się na jakiś serwer, bo tylu było chętnych,
> a było to jeszcze we wrześniu 2012 - BF3 wyszedł rok wcześniej :D
>

No a jak. Wielu ludzi zagrało w Bf3 to się przeraziło i wróciło do poprzedniej części :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 17:40, oxygar napisał:

No a jak. Wielu ludzi zagrało w Bf3 to się przeraziło i wróciło do poprzedniej części
:D


BF3 nadal ma błędy, ale jednak gra jest niezwykle rozbudowana i dobrze mi się w nią gra :D No ale kupiłem go dopiero we wrześniu, może dlatego uniknąłem największych błędów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 17:18, Phoenixpl napisał:

Jezeli uwazasz zakup dlc taniej w pakiecie niz osobno /.../


Dokładnie na to liczy EA wydając taki pakiet, kupujesz kota w worku, nie znając jakości dodatków za które zapłaciłeś. Ale oczywiście jest taniej, gratuluje udanej inwestycji.

Dnia 25.04.2013 o 17:18, Phoenixpl napisał:

Nie musisz kupowac jak nie chcesz


Pewnie, że nie. W końcu na tym polega cały system. Wszystkie ułatwienia i kuszenie graczy pakietami różnych dodatków to zdecydowanie krok w złą stronę - przynajmniej moim zdaniem. Skoro podoba Ci się taki system polecam fora EA - tam znajdziesz innych ''zadowolonych''.

Dnia 25.04.2013 o 17:18, Phoenixpl napisał:

Plastikowe tytuly? Zacznij myslec a nie trolowac..


Nowe odsłony BF''a są znacznie łatwiejsze niż to co przedstawiały korzenie tej serii - przemyśl to co chcesz napisać, podobnie jest z drugą silną marką na rynku jaką jest CoD. Pograj choćby w CS''a czy AA skoro nie rozumiesz dlaczego użyłem takiego porównania.

Uraził Cię ten plastik do żywego skoro zaczynasz takie wycieczki - cóż prawda boli.

Dnia 25.04.2013 o 17:18, Phoenixpl napisał:

Pozdrawiam..


Również..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > i kolejne bzdury hejterów.
>
> Wszędzie widzę, wietrzą hejterów. Pomysł premium to tylko i wyłącznie skok do portfela,
> możesz sobie to tłumaczyć jak chcesz.
>
> > w bf3 miałeś to samo i żadnej przewagi z tego nie było.
>
> Znaczy masz pewność, że w tym wypadku będzie podobnie? Gratuluję wiary w najlepszego
> wydawcę na rynku gier. Do tego pojawią się pewnie zacne pakiety odblokowujące wszystko
> dla jednej bądź wszystkich klas. Kwintesencja dobrego multi ;)
>
> > ale tak łatwo sobie wytłumaczyć to, że jest się po prostu słabym w fpsach...
>
> Rozumiem, że to miała być prowokacja ;)
>
> Zapraszam do CS''a, AA czy nawet RO - w plastikowe tytuły nie gram.
>
Tak, skok na kasę. Chyba cienko z matematyką u Ciebie.

Tak, mam pewność. Pewności za to nie mam, czy bronie z podstawki nie będą znów op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > i kolejne bzdury hejterów.
>
> Wszędzie widzę, wietrzą hejterów. Pomysł premium to tylko i wyłącznie skok do portfela,
> możesz sobie to tłumaczyć jak chcesz.
>
> > w bf3 miałeś to samo i żadnej przewagi z tego nie było.
>
> Znaczy masz pewność, że w tym wypadku będzie podobnie? Gratuluję wiary w najlepszego
> wydawcę na rynku gier. Do tego pojawią się pewnie zacne pakiety odblokowujące wszystko
> dla jednej bądź wszystkich klas. Kwintesencja dobrego multi ;)
>
> > ale tak łatwo sobie wytłumaczyć to, że jest się po prostu słabym w fpsach...
>
> Rozumiem, że to miała być prowokacja ;)
>
> Zapraszam do CS''a, AA czy nawet RO - w plastikowe tytuły nie gram.
>
Tak, skok na kasę. Chyba cienko z matematyką u Ciebie.

Tak, mam pewność. Pewności za to nie mam, czy bronie z podstawki nie będą znów op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 18:03, Shinigami napisał:

Dokładnie na to liczy EA wydając taki pakiet, kupujesz kota w worku, nie znając jakości
dodatków za które zapłaciłeś. Ale oczywiście jest taniej, gratuluje udanej inwestycji.


Hmm, to tak samo jak Kickstarter :D

Dnia 25.04.2013 o 18:03, Shinigami napisał:

Pewnie, że nie. W końcu na tym polega cały system. Wszystkie ułatwienia i kuszenie graczy
pakietami różnych dodatków to zdecydowanie krok w złą stronę - przynajmniej moim zdaniem.
Skoro podoba Ci się taki system polecam fora EA - tam znajdziesz innych ''zadowolonych''.


Grałem przez pewien czas bez Premium w BF3 i nie czułem się gorszy od innych graczy - Premium kupiłem, żeby znacznie taniej mieć wszystkie dodatki i w tej chwili już BF3 kosztował mnie mniej niż 1zł/1 h gry :D A te wszystkie dodatki - nie ułatwia to gry, jedynie ją urozmaica :D

Dnia 25.04.2013 o 18:03, Shinigami napisał:

Nowe odsłony BF''a są znacznie łatwiejsze niż to co przedstawiały korzenie tej serii
- przemyśl to co chcesz napisać, podobnie jest z drugą silną marką na rynku jaką jest
CoD. Pograj choćby w CS''a czy AA skoro nie rozumiesz dlaczego użyłem takiego porównania.


Chodzi Ci o to, żywi przeciwnicy są słabsi? ;D Gralem w CS-a i nie wiem o co Ci chodzi. Może boli Cię, że BF3 jest znacznie ładniejszy od CS-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować