Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeden ze sklepów zdradza datę premiery Battlefielda 4. Drone Strike jako pierwsze DLC?

40 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2013 o 18:07, czopor napisał:

Tak, skok na kasę. Chyba cienko z matematyką u Ciebie.


To, że wydawca wycenia dodatki osobno dla kontrastu za ~50 PLN nie znaczy, że są tyle warte, ale oczywiście niektórzy tego nie chwytają - nie wspominając już o tym, że można je dorwać w podobnej cenie jak w tym wspaniałym pakiecie od serwisów oferujących klucze. Przynajmniej wtedy wiesz za co zapłaciłeś.

Podpowiem w tym skoku na kasę wcale nie chodzi o banalną średnią cenę dodatku bez i w pakiecie. Edytor do BF''a byłbym wspaniałym dodatkiem, niestety - wtedy wciskanie podobnych zestawów byłoby niemożliwe. Szkoda, że gracze przyzwyczajeni do czegoś przez wielkie koncerny, jak owieczki biegną do sklepów, nie zauważając, że przecież mogą wywalczyć coś więcej ;)

@pawbuk

Kickstarter to jednak coś zupełnie innego ;)
Wcale nie chodzi o to, że pakiety ułatwią Ci grę, czy przyspieszą zdobywanie sprzętu. Bo to każdy może wbić sam we własnym zakresie. Bardziej o zasadę i dojenie graczy. Zresztą napisałem to wyżej.

Pograj jeszcze w tego CS'a skoro tylko grafika dla Ciebie rzuca się w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy dyskutuja tutaj o multi, w jakiej grze lepszy, itd. Mysle ze zalezy to od gustu, jedni preferuja szybki, drudzy ciut wolniejszy.
Osobiscie gralem multi w nastepujace gry : C.S., Quake, Unreal Tournament, Combat Arms,
CoD 4, CoD MW2, CoD MW3, Homefront, Enemy Teritory, Enemy Teritory - Quake Wars, Crysis 3, Medal of Honor, Half - Life, Far Cry, Far Cry 3, Bttlefield 3, Halo (ta czesc na PC), CoD Black Ops 2......, wiecej nie pamietam. Przedstawiam pierwsza piatke :
1- C.S ,pierwsze spotkanie z FPS w trybie multiplayer, obecnie nie gram , ale sentyment pozostal
2-Enemy Teritory, obok C.S. najbardziej uzalezniajacy shooter, nauczyl mnie pracy zespolowej
3 - Battlefield 3, duze roznorodne mapy, mozliwosc granaia pojazdami, praca zespolowa
4 - Cod Black Ops 2, moim zdaniem najlepszy ze wszystkich nowych CoD-ow (chociaz CoD 4 tez byl swietny)
5 - ET - QW , stara gierka, ale pamietam ja bo gralem jeszcze we wersje alfa i byla tam swietna ekipa, czasami zamiast grac to pisalismy o roznych bzdurach, :)

Nie gralem w Arme, BC 2, RO 2 , wiec nie wypowiadam sie na temat tych gier.
Troche szkoda mi Brinka, kupilem go przez sentyment do tworcow ET-QW. Ale Brink to zmarnowany potencjal i nie wiem czy ktos w to jeszcze gra.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 18:19, Shinigami napisał:

Kickstarter to jednak coś zupełnie innego ;)


Bujda - to dokładnie to samo :D Najpierw kasa, potem gra ;) Pytanie czy masz zaufanie do twórców ;) Ja zaufałem DICE (bo to oni robią te gry) i się nie zawiodłem - dostałem wszystkie dodatki za 130 zł (wychodzi 25 zł za dodatek - często tyle mnie obiad kosztuje) i mogłem zobaczyć jak mi się gra we wszystkie dodatki. To prawda, najbardziej mi się spodobały dwa dodatki i głównie w nie gram, ale bez Premium bym musiał się domyślać, które dodatki najbardziej mi się spodobają ;D

Dnia 25.04.2013 o 18:19, Shinigami napisał:

Wcale nie chodzi o to, że pakiety ułatwią Ci grę, czy przyspieszą zdobywanie sprzętu.
Bo to każdy może wbić sam we własnym zakresie. Bardziej o zasadę i dojenie graczy. Zresztą
napisałem to wyżej.


Nie chcesz, to nie kupujesz ;) Słyszałeś kiedyś wielkie narzekania na Mercedesa, że sprzedaje tak drogo samochody, a opcje dodatkowo jeszcze kosztują dwa razy więcej? :D
Owszem, dodatki dotyczą multi, ale nie ułatwiają gry - dodają głownie mapy i nowe tryby gry :D Zdarzają się eventy 2xXP, ale są rzadkie - teraz będzie poza tym tydzień 2xXP dla wszystkich graczy ;)

Dnia 25.04.2013 o 18:19, Shinigami napisał:


Pograj jeszcze w tego CS''a skoro tylko grafika dla Ciebie rzuca się w oczy ;)


Oczywiście różnic jest bardzo wiele (choć grafika od razu rzuca się w oczy), więc ja bym tych gier nie porównywał :D Może zaczniemy narzekać na małe mapy w CS-ie i stwierdzimy, że BF dzięki dużym mapom jest lepszym shooterem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 18:39, pawbuk napisał:

Bujda - to dokładnie to samo :D


Skoro wsparcie projektu + kupno całej gry [ 20 USD na takiego Tormenta ] = Twoim zdaniem pakietowi map czy innych innych udziwnień do podstawowej wersji to ok ;)

Dnia 25.04.2013 o 18:39, pawbuk napisał:

Nie chcesz, to nie kupujesz ;)


Wydawać się mogło, że tyle ustaliliśmy już wcześniej - pytanie, czy edytor nie byłbym dla graczy lepszym rozwiązaniem? ;)

Dnia 25.04.2013 o 18:39, pawbuk napisał:

Oczywiście różnic jest bardzo wiele /.../


Ba, mądrze prawisz, chodzi o ułatwienia rozgrywki względem tego co prezentują oldschoolowe shootery. Dobrze wiesz, że grafika nie stanowi problemu Crysis 3 na maksymalnych detalach wygląda świetnie, szkoda tylko, że gra jest płytka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 18:50, Shinigami napisał:

Skoro wsparcie projektu + kupno całej gry [ 20 USD na takiego Tormenta ] = Twoim zdaniem
pakietowi map czy innych innych udziwnień do podstawowej wersji to ok ;)


Idea jest podobna - kupujesz kota w worku, a wszystko sprowadza się do Twojego zaufania do twórców :D

Dnia 25.04.2013 o 18:50, Shinigami napisał:

Wydawać się mogło, że tyle ustaliliśmy już wcześniej - pytanie, czy edytor nie byłbym
dla graczy lepszym rozwiązaniem? ;)


Dla graczy zdecydowanie tak, ale nie dla wydawcy :D możesz grę bojkotować i żądać edytora, ale raczej nic to nie da. Na miejscu wydawcy też bym pewnie nie zdecydował się na udostępnienie edytora - może to zmniejszyć jedynie zyski z dodatków :D

Dnia 25.04.2013 o 18:50, Shinigami napisał:

Ba, mądrze prawisz, chodzi o ułatwienia rozgrywki względem tego co prezentują oldschoolowe
shootery. Dobrze wiesz, że grafika nie stanowi problemu Crysis 3 na maksymalnych detalach
wygląda świetnie, szkoda tylko, że gra jest płytka ;)


Jak multi może nie być płytkie? Chodzi w nim tylko o zabijanie przeciwników albo zdobywanie punktów :D pod tym wzgledem CS nie jest lepszy od BF-a ;)
Nie ryzykowałbym stwierdzeń, że CS jest lepszy od bf-a albo na odwrót, bo te gry ciężko porównać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gry ni ma a już kurde DLC DE-EL-SRE ! Co za czasy...
>
> Zawsze się planuje dodatki przed premierą gry. Co za różnica czy poinformują o tym pół
> roku przed premierą czy miesiąć po premierze jak nic to nie zmieni?

Taka, że płacąc 149zł z grę na PC mam ochotę mieć pełną grę a nie pociętą. Skoro już potwierdzają, że chcą mi sprzedać niekompletny tytuł w takiej cenie to równie dobrze mogliby mi powiedzieć, że mnie walą w kał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 19:34, pawbuk napisał:

Idea jest podobna - kupujesz kota w worku /.../


Czy projekty współfinansowane przez graczy z opisem, screenami, wypowiedziami ekipy to kot w worku? Być może, ale pewnie nietuzinkowy ;)

Dnia 25.04.2013 o 19:34, pawbuk napisał:

Dla graczy zdecydowanie tak, ale nie dla wydawcy :D


Dochodzisz do słusznych wniosków, szkoda tylko czasu na taką zapętloną rozmowę. Zdaje się napisałem to wcześniej ;D

Dnia 25.04.2013 o 19:34, pawbuk napisał:

Jak multi może nie być płytkie? Chodzi w nim tylko o zabijanie przeciwników albo zdobywanie punktów :D


Chodziło o warstwę singlową, multi w przypadku tej gry to zaledwie dodatek. Generalnie gry oparte na współpracy, taktyce, zgraniu wcale nie są takie płytkie ;D

Dnia 25.04.2013 o 19:34, pawbuk napisał:

Nie ryzykowałbym stwierdzeń, że CS jest lepszy od bf-a albo na odwrót, bo te gry ciężko porównać :D


Wcale nie chodzi o to, że dany tytuł jest lepszy - pragnę tylko zauważyć, że nowe gry FPS - podobnie zresztą jak RPG to w wielu aspektach krok w tył nie do przodu. Szczególnie jeśli chodzi o poziom trudności czy złożoność, nie wspominając już o innych rzeczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 20:37, Shinigami napisał:

Czy projekty współfinansowane przez graczy z opisem, screenami, wypowiedziami ekipy to
kot w worku? Być może, ale pewnie nietuzinkowy ;)


Ile było gier, które przed premierą zapowiadały się swietnie, a ostatecznie były szajsem? Dlatego do Kickstartera podchodzę dokładnie jak do season passów ;)

Dnia 25.04.2013 o 20:37, Shinigami napisał:

Dochodzisz do słusznych wniosków, szkoda tylko czasu na taką zapętloną rozmowę. Zdaje
się napisałem to wcześniej ;D

Dnia 25.04.2013 o 20:37, Shinigami napisał:

Wcale nie chodzi o to, że dany tytuł jest lepszy - pragnę tylko zauważyć, że nowe gry
FPS - podobnie zresztą jak RPG to w wielu aspektach krok w tył nie do przodu. Szczególnie
jeśli chodzi o poziom trudności czy złożoność, nie wspominając już o innych rzeczach
;)

Nie wiem dalej o czym mówisz ;) Poziom trudności w dużej mierze jest warunkowany poziomem przeciwników. A złożoność jest czym dla Ciebie? Ilość trybów gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 21:42, pawbuk napisał:

Ile było gier, które przed premierą zapowiadały się swietnie, a ostatecznie były szajsem?


W każdym razie, Kickstarter to nie wycinki czy dodatki do właściwego tytułu. Co do jakości gier w jakie zainwestowałem - jestem pewien, że nie będzie z tego szmiry - jeśli tak zawsze mogę je odsprzedać, pewnie z zyskiem ;)

Dnia 25.04.2013 o 21:42, pawbuk napisał:

Nie wiem dalej o czym mówisz ;)


Wprowadzenie regeneracji życia, brak wypływu postawy, ruchu na celność, minimalny rozrzut broni czy dziesiątki dodatków ułatwiających celowanie. Ogólnie coś mało domyślny jesteś ;)

Dnia 25.04.2013 o 21:42, pawbuk napisał:

Poziom trudności w dużej mierze jest warunkowany poziomem przeciwników.


Pewnie, z tym, że trudna gra wcale nie musi oznaczać przeciwników którzy zabijają jednym strzałem. Znajdzie się kilka dobrych przykładów na rynku.

Dnia 25.04.2013 o 21:42, pawbuk napisał:

A złożoność jest czym dla Ciebie? Ilość trybów gry?


Odnosiłem się do gier singlowych. Większość to tytuły ''korytarzowe'' w których nie ma miejsca na wybranie własnej drogi, kombinowanie co przynajmniej moim zdaniem korzystnie wpływa na jakość gry. Dostępny arsenał wzrasta, ilość modyfikacji również - poziom AI już nie za bardzo. Rozumiem, że niektórym może taki stan odpowiadać, jednak na palcach jednej ręki da się zliczyć naprawdę świetnie zrobione gry z tego gatunku. Zarówno od strony technicznej oraz fabularnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 22:37, Shinigami napisał:

W każdym razie, Kickstarter to nie wycinki czy dodatki do właściwego tytułu. Co do jakości
gier w jakie zainwestowałem - jestem pewien, że nie będzie z tego szmiry - jeśli tak
zawsze mogę je odsprzedać, pewnie z zyskiem ;)


Całe Premium to koszt jednej gry z Kickstartera (30-40 dolarów) - dla Ciebie to bzdurne kupowanie kota w worku, dla mnie tańszy sposób pozyskania dodatków :D Zresztą, teraz Premium Edition jest za 130 zł, a BF3 jest już dużym, w miarę dopracowanym tytułem z mnóstwem map i trybów :D

Dnia 25.04.2013 o 22:37, Shinigami napisał:

Wprowadzenie regeneracji życia, brak wypływu postawy, ruchu na celność, minimalny rozrzut
broni czy dziesiątki dodatków ułatwiających celowanie. Ogólnie coś mało domyślny jesteś
;)


Ja sobie bardzo chwalę regenerację życia, bo nie ginę co chwilę od latających granatów czy podwieszanych granatników, kiedy medycy olewają rzucanie apteczkami ;) no i nie muszę czekać kilku minut, kiedy zginę na początku rundy :D
W BF3 wyraźny jest wpływ postawy i ruchu na calność. Dodatki ułatwiające celowanie są takie, jakie mają normalni żołnierze - w BF3 celownik jest jeszcze niestabilny, czego nie było choćby w BC2.

Dnia 25.04.2013 o 22:37, Shinigami napisał:

Pewnie, z tym, że trudna gra wcale nie musi oznaczać przeciwników którzy zabijają jednym
strzałem. Znajdzie się kilka dobrych przykładów na rynku.


Najlepsi zabiją Cię zanim zdążysz wycelować - moim zdaniem to wysoki poziom trudności. Kilka razy brałem udział w takich pojedynkach bardzo dobrych graczy na serwerach i trzeba było zachowywać maksimum koncentracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 20:27, porckypizgus napisał:

> > Gry ni ma a już kurde DLC DE-EL-SRE ! Co za czasy...
>
> Zawsze się planuje dodatki przed premierą gry. Co za różnica czy poinformują o tym
pół
> roku przed premierą czy miesiąć po premierze jak nic to nie zmieni?

Taka, że płacąc 149zł z grę na PC mam ochotę mieć pełną grę a nie pociętą. Skoro już
potwierdzają, że chcą mi sprzedać niekompletny tytuł w takiej cenie to równie dobrze
mogliby mi powiedzieć, że mnie walą w kał.


niektórzy to naprawdę są ciemni. nie byłoby dodatków to dostałbyś i tak to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 23:07, pawbuk napisał:

Całe Premium to koszt jednej gry z Kickstartera (30-40 dolarów) /.../


Sprawdź jak sytuacja wygląda w rzeczywistości, zanim wysnujesz podobne wnioski ;)

http://www.kickstarter.com/projects/inxile/torment-tides-of-numenera
http://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity?ref=live

Dnia 25.04.2013 o 23:07, pawbuk napisał:

Ja sobie bardzo chwalę regenerację życia, bo nie ginę co chwilę od latających granatów
czy podwieszanych granatników, kiedy medycy olewają rzucanie apteczkami ;) no i nie muszę
czekać kilku minut, kiedy zginę na początku rundy :D


Idealna gra dla Ciebie w takim razie ;D

Dnia 25.04.2013 o 23:07, pawbuk napisał:

W BF3 wyraźny jest wpływ postawy i ruchu na calność. Dodatki ułatwiające celowanie są
takie, jakie mają normalni żołnierze - w BF3 celownik jest jeszcze niestabilny, czego
nie było choćby w BC2.


Wyraźny tak bardzo, że będąc sniperem możesz zabijać ludzi w ruchu? Dodatki typu termowizja to naprawdę zacny rarytas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 01:23, Shinigami napisał:


Akurat patrzyłem na inną grę - ale masz rację. Jedno Premium to dwie gry z Kickstartera ;) Nie mam pojęcia co to zmienia, bo i tak jestem przekonany, że Premium da mi znacznie więcej przegranych godzin niż takie dwie gry :D Jeśli uważasz, że warto wydać 20-30 dolarów na Kickstarterze, to wydaj ;) Ja uznałem, że warto wydać 130 zł na Premium :)

Dnia 26.04.2013 o 01:23, Shinigami napisał:

Idealna gra dla Ciebie w takim razie ;D


Owszem, bardzo dobrze mi się gra :D Akurat same mapy bardziej mi się podobały w BC2, ale BF3 jest bardziej rozbudowany :) szczerze mówiąc dostrzegam też wielkie plusy uruchamiania gry z przeglądarki :D

Dnia 26.04.2013 o 01:23, Shinigami napisał:

Wyraźny tak bardzo, że będąc sniperem możesz zabijać ludzi w ruchu? Dodatki typu termowizja
to naprawdę zacny rarytas ;)


Snajperzy zabijają mnie w ruchu, ale jak to robią? Nie mam pojęcia, nie gram snajperem ;) a termowizja rzeczywiście jest, ale bez przybliżania obrazu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 23:32, czopor napisał:

> > > Gry ni ma a już kurde DLC DE-EL-SRE ! Co za czasy...
> >
> > Zawsze się planuje dodatki przed premierą gry. Co za różnica czy poinformują
o tym
> pół
> > roku przed premierą czy miesiąć po premierze jak nic to nie zmieni?
>
> Taka, że płacąc 149zł z grę na PC mam ochotę mieć pełną grę a nie pociętą. Skoro
już
> potwierdzają, że chcą mi sprzedać niekompletny tytuł w takiej cenie to równie dobrze

> mogliby mi powiedzieć, że mnie walą w kał.

niektórzy to naprawdę są ciemni. nie byłoby dodatków to dostałbyś i tak to samo...


Nie byłoby ale jednak są, praktycznie zapowiadane pół roku przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 09:09, pawbuk napisał:

Ja uznałem, że warto wydać 130 zł na Premium :)


O długość czy jakość gier nie ma się co spierać, bo to kwestia indywidualna. Znam niejednego który w grze stricte singlowej spędził więcej czasu niż niejeden maniak w sieci. Mimo wszystko kupno dodatków w cenie samej gry to dla mnie czysta abstrakcja - sama kwota nie jest duża, jednak pazerność EA nie zna granic ;)

Dnia 26.04.2013 o 09:09, pawbuk napisał:

/.../ szczerze mówiąc dostrzegam też wielkie plusy uruchamiania gry z przeglądarki :D


Ok. Wypada skończyć ten temat ;D

Dnia 26.04.2013 o 09:09, pawbuk napisał:

/.../ a termowizja rzeczywiście jest, ale bez przybliżania obrazu :D


Przed patchami pole widzenia termo nie było ograniczone, to dopiero było śmieszne. Podobnie jak spam mortarem ze spawna. Oślepiające latarki też potrafiły rozbawić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 16:11, Shinigami napisał:

O długość czy jakość gier nie ma się co spierać, bo to kwestia indywidualna. Znam niejednego
który w grze stricte singlowej spędził więcej czasu niż niejeden maniak w sieci. Mimo
wszystko kupno dodatków w cenie samej gry to dla mnie czysta abstrakcja - sama kwota
nie jest duża, jednak pazerność EA nie zna granic ;)


Do TES-ów też dodatki mnie kosztowały podobną kwotę jak sama gra i uważam, że były tego warte :D Dla mnie EA nie jest uosobieniem wszelkiego zła - ich słabszych gier po prostu nie kupuję, czekam na promocje, przed zakupem czytam recenzje gier :) Jak ktoś kupuje wszystko w pre-orderach, to niech potem narzeka :D

Dnia 26.04.2013 o 16:11, Shinigami napisał:


> /.../ szczerze mówiąc dostrzegam też wielkie plusy uruchamiania gry z przeglądarki
:D


Przede wszystkim bardzo często zaglądam do statystyk w trakcie rozgrywki (moje własne wyzwania) i taka przeglądarka jest dużo lepsza :) A i gra nie uruchamia się dłużej - na początku budzi to zdziwienie, ale po kilku godzinach człowiek się całkowicie przyzwyczaja :)

Dnia 26.04.2013 o 16:11, Shinigami napisał:

Przed patchami pole widzenia termo nie było ograniczone, to dopiero było śmieszne. Podobnie
jak spam mortarem ze spawna. Oślepiające latarki też potrafiły rozbawić ;D


Gra wymagała dopracowania :D Zresztą nadal trochę wymaga - za dużo snajperów na mapach, zbyt mocne granaty, dużo osób z kuszami :D Ale i tak gra się naprawdę dobrze :) Latarki nadal czasami oślepiają, ale można się przyzwyczaić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 18:26, pawbuk napisał:

Jak ktoś kupuje wszystko w pre-orderach, to niech potem narzeka :D


Wtedy nie ma prawa, w końcu zaufał - to niech ma ;)

Dnia 26.04.2013 o 18:26, pawbuk napisał:

Latarki nadal czasami oślepiają, ale można się przyzwyczaić :D


Teraz nie jest tak źle przez pierwszy miesiąc od dnia premiery podobne smaczki był wykorzystywane do granic możliwości. Podobnie jak darmowe wbijanie poziomów na dedykowanych serwerach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > O długość czy jakość gier nie ma się co spierać, bo to kwestia indywidualna. Znam
> niejednego
> > który w grze stricte singlowej spędził więcej czasu niż niejeden maniak w sieci.
> Mimo
> > wszystko kupno dodatków w cenie samej gry to dla mnie czysta abstrakcja - sama kwota
>
> > nie jest duża, jednak pazerność EA nie zna granic ;)
>
> Do TES-ów też dodatki mnie kosztowały podobną kwotę jak sama gra i uważam, że były tego
> warte :D Dla mnie EA nie jest uosobieniem wszelkiego zła - ich słabszych gier po prostu
> nie kupuję, czekam na promocje, przed zakupem czytam recenzje gier :) Jak ktoś kupuje
> wszystko w pre-orderach, to niech potem narzeka :D
> >
> > > /.../ szczerze mówiąc dostrzegam też wielkie plusy uruchamiania gry z przeglądarki
>
> > :D
>
> Przede wszystkim bardzo często zaglądam do statystyk w trakcie rozgrywki (moje własne
> wyzwania) i taka przeglądarka jest dużo lepsza :) A i gra nie uruchamia się dłużej -
> na początku budzi to zdziwienie, ale po kilku godzinach człowiek się całkowicie przyzwyczaja
> :)
>
> > Przed patchami pole widzenia termo nie było ograniczone, to dopiero było śmieszne.
> Podobnie
> > jak spam mortarem ze spawna. Oślepiające latarki też potrafiły rozbawić ;D
>
> Gra wymagała dopracowania :D Zresztą nadal trochę wymaga - za dużo snajperów na mapach,
> zbyt mocne granaty, dużo osób z kuszami :D Ale i tak gra się naprawdę dobrze :) Latarki
> nadal czasami oślepiają, ale można się przyzwyczaić :D
>

To już nie gra wymaga dopracowania. Przecież DICE nie może odpowiadać za to kto jakiej broni używa czy za brak teamplayu (na co też dość często widzę ludzie narzekają na ea/dice - bo ludzie nie grają zespołowo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > O długość czy jakość gier nie ma się co spierać, bo to kwestia indywidualna. Znam
> niejednego
> > który w grze stricte singlowej spędził więcej czasu niż niejeden maniak w sieci.
> Mimo
> > wszystko kupno dodatków w cenie samej gry to dla mnie czysta abstrakcja - sama kwota
>
> > nie jest duża, jednak pazerność EA nie zna granic ;)
>
> Do TES-ów też dodatki mnie kosztowały podobną kwotę jak sama gra i uważam, że były tego
> warte :D Dla mnie EA nie jest uosobieniem wszelkiego zła - ich słabszych gier po prostu
> nie kupuję, czekam na promocje, przed zakupem czytam recenzje gier :) Jak ktoś kupuje
> wszystko w pre-orderach, to niech potem narzeka :D
> >
> > > /.../ szczerze mówiąc dostrzegam też wielkie plusy uruchamiania gry z przeglądarki
>
> > :D
>
> Przede wszystkim bardzo często zaglądam do statystyk w trakcie rozgrywki (moje własne
> wyzwania) i taka przeglądarka jest dużo lepsza :) A i gra nie uruchamia się dłużej -
> na początku budzi to zdziwienie, ale po kilku godzinach człowiek się całkowicie przyzwyczaja
> :)
>
> > Przed patchami pole widzenia termo nie było ograniczone, to dopiero było śmieszne.
> Podobnie
> > jak spam mortarem ze spawna. Oślepiające latarki też potrafiły rozbawić ;D
>
> Gra wymagała dopracowania :D Zresztą nadal trochę wymaga - za dużo snajperów na mapach,
> zbyt mocne granaty, dużo osób z kuszami :D Ale i tak gra się naprawdę dobrze :) Latarki
> nadal czasami oślepiają, ale można się przyzwyczaić :D
>

To już nie gra wymaga dopracowania. Przecież DICE nie może odpowiadać za to kto jakiej broni używa czy za brak teamplayu (na co też dość często widzę ludzie narzekają na ea/dice - bo ludzie nie grają zespołowo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować