Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie graliście jeszcze w Skyrima? Lepsza okazja się już nie trafi

53 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2013 o 18:51, johnywol napisał:

Jeżeli to wydanie ma być spolszczone to muszą spolszczyć wszystko łącznie z Heartfire.
W takiej sytuacji powinni wydać także samo spolszczenie dla osób, które kupiły dodatek
w wersji angielskiej już wcześniej

Spolszczyć spolszczą tyle że całą Legendary Edition, wątpię znając Cenegę iż będzie im się chciało i opłacało spolszczyć dodatek który dodaje kilka domków do zbudowania i dzieci do adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 18:54, Shinigami napisał:

> 59,99 dolców /.../

Taka kwota przekłada się w wydaniu PC ~140 PLN. Zresztą podobna kwota widniała na jednym
ze znanych polskich sklepów internetowych jeszcze do niedawna ;)


Ja tylko podałem oficjalną cenę ustaloną przez dystrybutora, jednak napewno uda się gdzieś taniej wychaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że potwierdziło się to co dotychczas było plotką. Prezent na urodziny jak znalazł ^^
Podoba mi się okładka, bałem się że będzie taka gówniana jak na ultimie. Jestem jednak na 99,9% pewien że to będzie nowy box w którym będzie premierówka i pudełka z kodami na DLC :( Szkoda że dodatków nie wydaje się już na płytach... W takim Oblivionie jeszcze wszystko na płytach wychodziło... Ehhh, znak czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 19:32, Henrar napisał:

Bethesda wszystkie swoje dodatki zawiera na płycie.
Patrz: Fallout 3, Fallout: New Vegas i Oblivion w kolejnych wydaniach.


Owszem, tak było dotychczas. Wątpie że teraz będzie tak samo...
Skoro ma być po staremu to czemu Cenega sprzedaje kartki w pudełkach?
Lepiej wziąć przykład z takiego UBI i dać dlc do ściągnięcia i użerania się z nimi, tak jak ja teraz.

Niemniej, jeśli będzie na płytach to + dla nich ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie fakt, że jakiś czas temu kupiłem wszystkie dodatki to pewnie skusiłbym się na tą edycję. Z drugiej strony tak wszytko na jednej płytce... ładna rzecz do kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 19:39, Sanders-sama napisał:

Owszem, tak było dotychczas. Wątpie że teraz będzie tak samo...
Skoro ma być po staremu to czemu Cenega sprzedaje kartki w pudełkach?

Bo te DLC są wydawane przez Cenegę i Bethesda nie ma z tym nic wspólnego? Pudełkowe DLC zostały wydane tylko tutaj, czyli w rejonie, gdzie nie dało się ich kupić na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blokad na Steamie nie ma? Pamiętam, że zdejmowali, ale nie wiem czy to już było na stałe. Zakup takiego wydania jestem jeszcze w stanie rozważyć, o ile bez problemu to sobie aktywuję na Steam i pogram w angielskiej wersji językowej. W tym przypadku czekanie może się opłacić, skoro ma zawierać wszystkie dlc, a preferuję kupić wszystko na raz, niż w kawałkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 18:56, Meketh napisał:

Spolszczyć spolszczą tyle że całą Legendary Edition, wątpię znając Cenegę iż będzie im
się chciało i opłacało spolszczyć dodatek który dodaje kilka domków do zbudowania i dzieci
do adopcji.

Ja nie widzę problemu. Wystarczy by wyciągneli spolszczone już plik od Hearthfire (na pewno będą wiedzieli które) i i udostępnić je osobom z angielskim Hearthfire. Wierzę, że są gotowi by zrobić taki drobny gest w kierunku graczy.

Najlepiej poczekać do premiery. Najwyżej będziemy wtedy najeżdżać na Cenegę.

PS. Tak w ogóle chyba jeszcze nie ma żadnych informacji czy ta edycja będzie w polskiej wersji. Miejmy nadzieję, że tak będzie i nie będzie WIELKIEGO zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2013 o 20:22, johnywol napisał:

Ja nie widzę problemu. Wystarczy by wyciągneli spolszczone już plik od Hearthfire (na
pewno będą wiedzieli które) i i udostępnić je osobom z angielskim Hearthfire. Wierzę,
że są gotowi by zrobić taki drobny gest w kierunku graczy.

Najlepiej poczekać do premiery. Najwyżej będziemy wtedy najeżdżać na Cenegę.

PS. Tak w ogóle chyba jeszcze nie ma żadnych informacji czy ta edycja będzie w polskiej
wersji. Miejmy nadzieję, że tak będzie i nie będzie WIELKIEGO zawodu.


Problemu napewno nie ma, ale pytanie czy Cenedze będzie się chciało to zrobić, bo jak znam tą firmę to wątpię. Co do Legendary Edition to raczej nie ma co wątpić w to iż wyjdzie polska wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 19:39, geforc napisał:

Będzie Polska Wersja ? wiadomo już cos ?


Cenega w tej chwili nie ma dla nas informacji, pytałem pracowników tej firmy w dniu wczorajszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować