Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mark Cerny: PS4 zaliczy najlepszy start w historii konsol Sony

57 postów w tym temacie

No nareszcie tak długo planowana przesiadka z sprzętu Microsoftu na Sony...
Mimo całej mojej miłości i wspomnień związanych z Xbox''em 360 to jednak nie to samo co stare dobre Playstation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe. O ile X360 miał świetny start, to później M$ dostał zadyszki i pomimo trudnych początków to platforma od Sony okazała się być dużo bardziej atrakcyjna jeśli chodzi o to, co w konsolach najważniejsze - gry. Ja sam jestem PCtowcem, ale tej generacji już chyba nie odpuszczę, a i pewnie skuszę się na PS3 w atrakcyjnej cenie po premierze nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku nie zamieniłbym swojego PS3 na Xboxa 360 (którego kiedyś bardzo chciałem mieć) i myślę, że w przypadku tej nowej generacji będzie podobnie... No chyba że Microsoft faktycznie zaproponuje coś niesamowitego w maju (w co wątpię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 23:17, Eternal101 napisał:

Sony ma gwarantowany sukces, przy tym co M$ odpierdziela to, ale poczekamy do maja 21
:).


Ja bym powiedział że PC ma gwarantowaną żywotność z tym co, jak na razie, nowe konsole oferują :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 03:06, Drazok napisał:

Ja bym powiedział że PC ma gwarantowaną żywotność z tym co, jak na razie, nowe konsole
oferują :p

Tiaaa, żywotność 2 lata, bo później trzeba upgrade''a robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tiaaa, żywotność 2 lata, bo później trzeba upgrade''a robić.

Etam, gadanie. Po 2 latach się obniża delikatnie ustawienia grafiki z Ultra na High i zwykle wciąż to wygląda bardzo dobrze. Kupiłem 2 lata temu PC z Radkiem HD 6850 i wciąż daje radę. A poza tym podstawową sprawą jest to, że to nie jest kwestia wyboru: PC czy konsola. To jest wybór pomiędzy: dobry PC czy słaby PC + konsola, bo nie znam nikogo, kto by nie posiadał PC-ta, a posiadał konsolę. Jeśli PC służy do czegoś więcej niż przeglądanie stron, to aż taki słaby również nie może być.

Myślę o kupnie konsoli, ale nie dlatego, że taniej wychodzi, ale po prostu powoli marzy mi się pad w ręce na kanapie przed dużym telewizorem. Jedyne co mnie odpycha to miłość do multi FPS, a wciąż nie wyobrażam sobie przejścia z myszki na pada np. w BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Myślę o kupnie konsoli, ale nie dlatego, że taniej wychodzi, ale po prostu powoli marzy
> mi się pad w ręce na kanapie przed dużym telewizorem. Jedyne co mnie odpycha to miłość
> do multi FPS, a wciąż nie wyobrażam sobie przejścia z myszki na pada np. w BF3.

Mam taki sam punkt widzenia !! Uwielbiam grać na PC, ale jak pomyśle o tej konsoli, 2 padach i wspólnej grze to od razu robi mi się cieplej :D Dlatego po wakacjach inwestuje w PS4 bądź nowego x''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie co powie ten cwaniaczek po 21 maja...
Taki sam PR Sony prowadziło przy stracie 7 generacji i teraz wiemy co z tego wyszło.
Zresztą widzę że pełno tutaj na tym portalu fanboyów playstation i Pcta.No cóż ,racje mówi powiedzenie , jaki portal tacy ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 10:04, Triderus napisał:

Ciekawie co powie ten cwaniaczek po 21 maja...
Taki sam PR Sony prowadziło przy stracie 7 generacji i teraz wiemy co z tego wyszło.
Zresztą widzę że pełno tutaj na tym portalu fanboyów playstation i Pcta.No cóż ,racje
mówi powiedzenie , jaki portal tacy ludzie...

Czyli co, uważasz, że jeżeli ktoś nie jest fanbojem Xboxa, to jest idiotą? Dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno zakupie PS4 jak wyjdzie jakaś dobra gra z serii Naruto, Bleach, One Piece, Dragon Ball albo kolejna część NINJA GAIDEN :]

Nie wiem czy to oznacza być fanboyem, ale XBOXa nie ruszę patykiem ponieważ dużo się słyszało o tym że XBOX360 pada szybko jakieś problemy co chwile są, oczywiście są ludzie którym XBOX360 trzyma do teraz bez problemów. Ale do sony mam zaufanie, mam telewizor LCD Sony, Słuchawki Sony, telefon Sony Ericsson, PS3 od sony i jak na razie nie mam z tym sprzętem żadnych problemów, nawet znanej firmy CREATIVE słuchawki mi padły już po roku, na gwarancji naprawili i znowu po roku padły ale już po gwarancji :/. Głośniki Logitech z-5500 na razie też trzymają już chyba 3-4 lata. Żałuje zakupu klawiatury podświetlanej firmy RAZOR na samym początku było same problemy, trzeba było odłączać co jakiś czas klawiaturę od kompa bo klawisze niektóre nie działały albo że jakiś klawisz był niby ciągle wciśnięty, po roku problem przestał występować, ale pojawił się kolejny problem, klawiatura co chwile sama się odłącza i podłącza, ponieważ po samym rozpakowaniu klawiatury w domu ujrzałem piękną rzecz, jakiś debil prawdopodobnie z firmy RAZOR lub zostało zrobione to celowo żeby klawiatura szybciej padła, ujrzałem piękny kabel skręcony o 90* posiadający kąt prosty :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 03:06, Drazok napisał:

> Sony ma gwarantowany sukces, przy tym co M$ odpierdziela to, ale poczekamy do maja
21
> :).

Ja bym powiedział że PC ma gwarantowaną żywotność z tym co, jak na razie, nowe konsole
oferują :p


Te nowe konsoli nie oferują nic po za grafiką i oczojebnymi światełkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam taki sam punkt widzenia !! Uwielbiam grać na PC, ale jak pomyśle o tej konsoli, 2
> padach i wspólnej grze to od razu robi mi się cieplej :D Dlatego po wakacjach inwestuje
> w PS4 bądź nowego x''a

Pomyślałem też, że ewentualnie może po prostu zacznę podłączać kompa do telewizora, a daleko do niego nie mam :) + pad bezprzewodowy do kompa i można grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować