Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mark Cerny: PS4 zaliczy najlepszy start w historii konsol Sony

57 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2013 o 16:41, Bracio napisał:

Nikt nie widział jak wygląda faktycznie PS4 czyli nie można twierdzić, że to demo zostało
odpalone na PS4 bo po prostu nie ma jej ;]. Nawet sam prezes jej nie widział. Natomiast
wcześniej były zdjęcia devkitów oraz ich specyfikacja. Co pozwala przypuszczać, że to
na devkicie było to uruchamiane. Demo Watch Dogs na PS Meeting także nie było odpalane
na PS4 tylko na PC co świadczy, że devkit''ów z finalną specyfikacją nie ma.

No od samego początku każdy pisał że na PC''cie było odpalane. Co do samego PS 4 to że były zdjęcia dev kitów nie znaczy że były na nich dema odpalane ;p.

Dnia 27.04.2013 o 16:41, Bracio napisał:

Pamiętam te teksty pisane na początku 7 generacji jakie to gry będą- wielkie światy,
niesamowita fizyka, brak ekranów ładowania, ultra super niesamowite tekstury :).

Też to pamiętam, ostatecznie spełniła się część tego pamiętaj że jednak między PS 2 a PS 3 jest przeskok gigantyczny i światy faktycznie są duże a tekstury ultra :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 16:46, Eternal101 napisał:

No od samego początku każdy pisał że na PC''cie było odpalane. Co do samego PS 4 to że
były zdjęcia dev kitów nie znaczy że były na nich dema odpalane ;p.


To w takim razie na czym były uruchamiane? Bo fizycznie, jak pisałem PS4 nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 16:55, Bracio napisał:

> No od samego początku każdy pisał że na PC''cie było odpalane. Co do samego PS 4
to że
> były zdjęcia dev kitów nie znaczy że były na nich dema odpalane ;p.

To w takim razie na czym były uruchamiane? Bo fizycznie, jak pisałem PS4 nie ma.


To że Sony nie pokazało na meetingu nie znaczy że nie ma xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 14:46, Eternal101 napisał:

po za tym komputer na jakim był sprawdzany to jakiś GTX z serii 500, procek Intel I7,
8GB RAM.

i7; 16gb ram; GTX 680. Teraz mi pokaż jaki % graczy PCtowych ma taki sprzęt :P
Jak ma i3; z czymś pokroju 7770 to ma dobrze.

Dnia 27.04.2013 o 14:46, Eternal101 napisał:

Czyli jeśli tak policzyć na dobrą sprawę nie tak drogo

i7 ponad 1000zł; GTX 680 1800zł; dolicz jeszcze tak lekką ręką z 1000 zł do całej reszty budy.
I się zastanawiam co to znaczy nie tak drogo. Jak tutaj już 4 kafle są. Więc mam z 1500zł na gry (jak nie lepiej).

Dnia 27.04.2013 o 14:46, Eternal101 napisał:

i cały czas mieć gry po 250 zł i kto wie czy nie będą droższe ;].

Jak nie będą się sprzedawać będą musieli pociąć po cenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 17:50, Zgreed66 napisał:

i7; 16gb ram; GTX 680. Teraz mi pokaż jaki % graczy PCtowych ma taki sprzęt :P


W raportach Steama mi mignęło, że około 1-3% użytkowników ma tę kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał najbardziej na PS4 (oprócz Diablo3, które przyniesie wiele godzin bez słońca) jako grę startową, drugą część Kya: Dark Lineage (NAJBARDZIEJ ZAPOMNIANA GRA W HISTORII!!!). Zwłaszcza, że jedynka była tylko na PS2, a gra kończyła się nie typową rzeczą.....napisem: the end?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 17:50, Zgreed66 napisał:

i7; 16gb ram; GTX 680. Teraz mi pokaż jaki % graczy PCtowych ma taki sprzęt :P
Jak ma i3; z czymś pokroju 7770 to ma dobrze.

No tak lepiej wydawać przez 7 lat 21k na same gry niż raz na 5 lat 4k =D. Szczególnie jak Microsoft wyskoczy z genialnym pomysłem przypisywania gier do konta ;d.

Dnia 27.04.2013 o 17:50, Zgreed66 napisał:

i7 ponad 1000zł; GTX 680 1800zł; dolicz jeszcze tak lekką ręką z 1000 zł do całej reszty
budy.
I się zastanawiam co to znaczy nie tak drogo. Jak tutaj już 4 kafle są. Więc mam z 1500zł
na gry (jak nie lepiej).

No wiesz istnieje coś takiego jak obniżka cen a uwierz mi te podzespoły rok po wyjściu konsoli będą o 50% tańsze ;], po za tym w dniu premiery zakładam że też nie rzuci się od razu 70mln ludzi na konsole, tylko kilka-kilkanaście procent z tego, tak jak było w przypadku xboxa 360 i PS 3. Po za tym na o wiele słabszym kompie jak odpalisz na full też nie będzie wyglądało gorzej, i nadal będzie biło na pysk PS 4 :).

Dnia 27.04.2013 o 17:50, Zgreed66 napisał:

Jak nie będą się sprzedawać będą musieli pociąć po cenach ;)

No GoW już pokazał cena premierowa 280 zł cena miesiąc po premierze 130 zł :D.


Daelor A co ty myślisz że tylko na takim kompie będzie lepiej wyglądały gry na UE 4? Na 5-cio letnim kompie odpalam gry na wysokich detalach i jakoś nie wygląda gorzej niż na high endowym sprzęcie, fakt że nie ma DX 11 ale jakby karte zmienić która z DX 11 kosztuję teraz grosze, to spokojnie dałoby radę.

UnEsCo Nie wiem po co D3 przenoszą na PS 4 skoro wygląda tak samo jak na PS 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie weź się ogarnij. Bo piszesz niesamowite bzdury co podkreśla twój mityczny PC.

Dnia 27.04.2013 o 20:10, Eternal101 napisał:

No tak lepiej wydawać przez 7 lat 21k na same gry niż raz na 5 lat 4k =D. Szczególnie
jak Microsoft wyskoczy z genialnym pomysłem przypisywania gier do konta ;d.


Powiedz mi czemu akurat 21 tysięcy złotych a nie 25 tysięcy? Jak się bawić z danymi z d*py wyciągniętych to na całego. A przypisywanie gier do konta, heloł Steam ma już coś takiego.

Dnia 27.04.2013 o 20:10, Eternal101 napisał:

No wiesz istnieje coś takiego jak obniżka cen a uwierz mi te podzespoły rok po wyjściu
konsoli będą o 50% tańsze ;], po za tym w dniu premiery zakładam że też nie rzuci się
od razu 70mln ludzi na konsole, tylko kilka-kilkanaście procent z tego, tak jak było
w przypadku xboxa 360 i PS 3.


Skąd masz takie dane, że będą 50% tańsze skoro nawet nie znasz ceny wyjściowej produkcji podzespołów? Panie Znafco? Obniżka podzespołów przechodzi przeważnie po przejściu na niższy proces technologiczny (tak jak było z obniżkami chociażby PS3).

>Po za tym na o wiele słabszym kompie jak odpalisz na full też nie będzie wyglądało gorzej, i nadal będzie biło na pysk PS 4 :).

Skąd wiesz jak będą wyglądać multiplatformowe gry na PS4, skoro nie było żadnych porównań, ba nawet konsoli jeszcze nie ma. Jakieś źródła tych informacji Panie Znafco?

Dnia 27.04.2013 o 20:10, Eternal101 napisał:

No GoW już pokazał cena premierowa 280 zł cena miesiąc po premierze 130 zł :D.


Na Allegro w dniu premiery większość aukcji kończyła się na cenie 199 złotych. Nie wiem skąd się uczepiłeś tych 280 złotych

Dnia 27.04.2013 o 20:10, Eternal101 napisał:

Daelor A co ty myślisz że tylko na takim kompie będzie lepiej wyglądały gry na
UE 4? Na 5-cio letnim kompie odpalam gry na wysokich detalach i jakoś nie wygląda gorzej
niż na high endowym sprzęcie, fakt że nie ma DX 11 ale jakby karte zmienić która z DX
11 kosztuję teraz grosze, to spokojnie dałoby radę.


Kłamiesz i jesteś na dodatek ślepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2013 o 20:10, Eternal101 napisał:

Daelor A co ty myślisz że tylko na takim kompie będzie lepiej wyglądały gry na
UE 4? Na 5-cio letnim kompie odpalam gry na wysokich detalach i jakoś nie wygląda gorzej
niż na high endowym sprzęcie, fakt że nie ma DX 11 ale jakby karte zmienić która z DX
11 kosztuję teraz grosze, to spokojnie dałoby radę.


Nie sposób traktować Cię poważnie. Sam piszesz o "graficzce dla gimbusków" (No ok, fajnie że będzie czyli jest szansa na to że next geny zaprezentują coś więcej prócz graficzki na gimbusków.), a Twoim koronnym argumentem jest to, że na komputerach gry będą wyglądać lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 20:22, Bracio napisał:

Chłopie weź się ogarnij. Bo piszesz niesamowite bzdury co podkreśla twój mityczny PC.

I znowu się zaczyna, dobra skończ człowieku. Już się na ten temat wypowiedziałem i nie mam zamiaru po raz kolejny, mam kompa i tyle w temacie.

Dnia 27.04.2013 o 20:22, Bracio napisał:

Powiedz mi czemu akurat 21 tysięcy złotych a nie 25 tysięcy? Jak się bawić z danymi z
d*py wyciągniętych to na całego. A przypisywanie gier do konta, heloł Steam ma już coś
takiego.

Bo mniej na gry na bank nie wydasz :), nie z tymi cenami.

Dnia 27.04.2013 o 20:22, Bracio napisał:

Skąd masz takie dane, że będą 50% tańsze skoro nawet nie znasz ceny wyjściowej produkcji
podzespołów? Panie Znafco? Obniżka podzespołów przechodzi przeważnie po przejściu na
niższy proces technologiczny (tak jak było z obniżkami chociażby PS3).

Hello PS2, i zobacz sobie jak potaniały podzespoły po wyjściu obecnej generacji :).

Dnia 27.04.2013 o 20:22, Bracio napisał:

Skąd wiesz jak będą wyglądać multiplatformowe gry na PS4, skoro nie było żadnych porównań,
ba nawet konsoli jeszcze nie ma. Jakieś źródła tych informacji Panie Znafco?

Człowieku żyjemy w Polsce tak? Nie każdego stać żeby konsole kupić za 2,5k. W przypadku obecnej generacji niektórzy dopiero teraz kupują konsole gdyż jest o wiele tańsza, największy boom był rok po premierze konsole bo staniały z 1,5k do 999zł a czasem można było dostać taniej, już nie licząc osób które żałowały kupna konsoli w dniu premiery gdyż później rzucały mięsem na lewo i prawo że YLOD''y, RROD''y.

Dnia 27.04.2013 o 20:22, Bracio napisał:

Na Allegro w dniu premiery większość aukcji kończyła się na cenie 199 złotych. Nie wiem
skąd się uczepiłeś tych 280 złotych

Bo tyle sobie Sony wołało, po za tym 200zł to i tak o co najmniej w zależności od gier od 50-100 zł za dużo.

Dnia 27.04.2013 o 20:22, Bracio napisał:

Kłamiesz i jesteś na dodatek ślepy.

No tak siedzisz całe życie w konsolach to nie znasz nawet cen podzespłów i dlatego ja kłamię, ehh mentalnosć polaczkowata mnie rozwala... Nie, nie jestem śłepy bo dla mnie high detale na każdym kompie wyglądają identycznie jedynie płynnośc jest mniejsza, jeśli dla ciebie na GTX560 wygląda gra gorzej w max detalach niż na GTX 680 radzę udać się do okulisty. Po za tym jeśli oskarżasz mnie o kłamstwo to poprzyj dowodami a nie suche teksty rzucasz, ale rozumiesz że jeśli czegoś nie widziałeś to to nie istnieje prawda? Oczywiście jeśli kolega twój powiedziałby że ma kuca w garażu ale ty go nie widziałeś powiedziałbyś że on nie istnieje i że on kłamie (a faktycznie by go miał) nie ma co, kolejny pokaz polaczkowatej mentalności.


Daelor, to nie jest mój jedyny argument, wygoda, po 2 latach strzelam że będzie historia podobna z tą generacją, czyli zadyszki przy grach, obcinanie czego się tylko da, jeśli się mylę no to cóż czas pokaże czy się mylę w ogóle ;]. Do tego tańsze ceny gier :)

W ogóle kończę tą dyskusję bo się zlecą znów zawistni konsolowcy i się rozpocznie temat komputera jak zawsze i w kazdym temacie. Tak btw widzę że ładne fanboye PS 4 bo w wątkach xboxowych nikt z obecnych tu userów nic nie napisał. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 20:38, Eternal101 napisał:

I znowu się zaczyna, dobra skończ człowieku. Już się na ten temat wypowiedziałem i nie
mam zamiaru po raz kolejny, mam kompa i tyle w temacie.


Po tym jak piszesz o konsolach to nie byłbym wcale tego pewien czy masz faktycznie komputer

Dnia 27.04.2013 o 20:38, Eternal101 napisał:

Bo mniej na gry na bank nie wydasz :), nie z tymi cenami.


Jeśli dla Ciebie ceny gier na konsole to 280 złotych. To faktycznie więcej wydam, tylko nie wiesz jak wygląda rzeczywistość.

Dnia 27.04.2013 o 20:38, Eternal101 napisał:

Hello PS2, i zobacz sobie jak potaniały podzespoły po wyjściu obecnej generacji :).


Człowieku, chyba masz coś z głową. Zacytuje "No wiesz istnieje coś takiego jak obniżka cen a uwierz mi te podzespoły rok po wyjściu konsoli będą o 50% tańsze ;". Ja Ciebie konkretnie zapytałem o te 50% a tymi wyjeżdżasz z PS2. Co z Tobą nie tak? Wedłg tego co napisałeś każda konsola która wychodzi powinna być po roku tańsza o połowę a nie jest tak.

Dnia 27.04.2013 o 20:38, Eternal101 napisał:

Człowieku żyjemy w Polsce tak? Nie każdego stać żeby konsole kupić za 2,5k. W przypadku
obecnej generacji niektórzy dopiero teraz kupują konsole gdyż jest o wiele tańsza, największy
boom był rok po premierze konsole bo staniały z 1,5k do 999zł a czasem można było dostać
taniej, już nie licząc osób które żałowały kupna konsoli w dniu premiery gdyż później
rzucały mięsem na lewo i prawo że YLOD''y, RROD''y.


Znowu Ci zadałem pytanie a Ty nie rzeczowo na nie odpowiedziałeś. Odwracasz kota ogonem. Znowu łżesz. Piszesz, że nie każdego stać na kupno konsoli za 2500 złotych, tak samo nie każdego stać na kupno komputera by uciągnął Crysis''a.

Kiedy konsole staniały rok po premierze do 999 złotych? No pytam się kiedy? Rok po premierze X360 w Stanach to w Polsce kosztował 1600 złotych. Kłamiesz i jeszcze raz kłamiesz. Dowody proszę.

Gdzie kosztował X360 w 2006 roku w Polsce 999 złotych?

Dnia 27.04.2013 o 20:38, Eternal101 napisał:

No tak siedzisz całe życie w konsolach to nie znasz nawet cen podzespłów i dlatego ja
kłamię, ehh mentalnosć polaczkowata mnie rozwala... Nie, nie jestem śłepy bo dla mnie
high detale na każdym kompie wyglądają identycznie jedynie płynnośc jest mniejsza, jeśli
dla ciebie na GTX560 wygląda gra gorzej w max detalach niż na GTX 680 radzę udać się
do okulisty. Po za tym jeśli oskarżasz mnie o kłamstwo to poprzyj dowodami a nie suche
teksty rzucasz, ale rozumiesz że jeśli czegoś nie widziałeś to to nie istnieje prawda?
Oczywiście jeśli kolega twój powiedziałby że ma kuca w garażu ale ty go nie widziałeś
powiedziałbyś że on nie istnieje i że on kłamie (a faktycznie by go miał) nie ma co,
kolejny pokaz polaczkowatej mentalności.


Przynajmniej w przeciwieństwie do Ciebie nie chwaliłem się PeCetem z 2006 roku na którym odpalałem gry w lepszych detalach niż na konsoli. Gościu, irytujesz mnie i innych użytkowników. Powinni Ciebie zbanować za notoryczną głupotę którą ukazujesz w swoich postach oraz za spam który nic nie wnosi do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 20:57, Bracio napisał:

Gdzie kosztował X360 w 2006 roku w Polsce 999 złotych?

Pod koniec roku Core latał za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 20:10, Eternal101 napisał:

No tak lepiej wydawać przez 7 lat 21k na same gry niż raz na 5 lat 4k =D.

Ym rozumiem, że na PC gier kupować nie zamierzasz? :P Po za tym zależy to od ilości gier jakie się kupuje.
Wyrówna się pi razy oko dopiero po ~10 premierowych tytułach. Choć zależy też od tego jak się będzie
kupować gry (albo się będzie w ogóle kupować gry...). No i pytanie kiedy upgrade sprzętu,
ewentualnie pad sprzętu (czy to PC, czy konsola).

Dnia 27.04.2013 o 20:10, Eternal101 napisał:

Szczególnie jak Microsoft wyskoczy z genialnym pomysłem przypisywania gier do konta ;d.

Na PC już to standard jest.

Dnia 27.04.2013 o 20:10, Eternal101 napisał:

No wiesz istnieje coś takiego jak obniżka cen a uwierz mi te podzespoły rok po wyjściu
konsoli będą o 50% tańsze ;]

Wierz mi nie będą.

Dnia 27.04.2013 o 20:10, Eternal101 napisał:

po za tym w dniu premiery zakładam że też nie rzuci się
od razu 70mln ludzi na konsole, tylko kilka-kilkanaście procent z tego, tak jak było
w przypadku xboxa 360 i PS 3.

Okrycie Ameryki... tylko znowu... co to zmienia?

Dnia 27.04.2013 o 20:10, Eternal101 napisał:

Po za tym na o wiele słabszym kompie jak odpalisz na full
też nie będzie wyglądało gorzej, i nadal będzie biło na pysk PS 4 :).

Nie będzie. Wręcz przeciwnie, można się spodziewać, że zamknięta architektura konsol znowu pozwoli na
ładne cuda. A same gry będą mniej więcej na podobnym poziomie.

Dnia 27.04.2013 o 20:10, Eternal101 napisał:

No GoW już pokazał cena premierowa 280 zł cena miesiąc po premierze 130 zł :D.

Jak widać ogromny powód do narzekań ;p

Dnia 27.04.2013 o 20:10, Eternal101 napisał:

Daelor A co ty myślisz że tylko na takim kompie będzie lepiej wyglądały gry na
UE 4?

Ty jesteś wróżka, że będzie jakaś różnica? Nie będzie, wątpliwe.

Dnia 27.04.2013 o 20:10, Eternal101 napisał:

Na 5-cio letnim kompie odpalam gry na wysokich detalach i jakoś nie wygląda gorzej
niż na high endowym sprzęcie

Haha ;) Problem w grach jest, że mają określoną ilość detali i określone dostępne efekty. Nie ma niczego na
zapas. Nie ma większych tekstur, nie ma większej ilości efektów cząsteczkowych, jak i nie ma możliwości
odblokowania większej ilości efektów fizyki. Jest to wartość stała, niezmienna przy starszych grach i sam
poziom detali nic do tego nie ma. High w C&C Renegade =/= Half life 2 =/= Crysis.
Nowsze gry, więcej detali, więcej wymagań.

Dnia 27.04.2013 o 20:10, Eternal101 napisał:

fakt że nie ma DX 11 ale jakby karte zmienić która z DX
11 kosztuję teraz grosze, to spokojnie dałoby radę.

Yhm odpal na 7770 ~5 stówek Crysis 3 na sensownych detalach w FHD. GL & HF.

Dnia 27.04.2013 o 20:10, Eternal101 napisał:

UnEsCo Nie wiem po co D3 przenoszą na PS 4 skoro wygląda tak samo jak na PS 3.

Aby to sprzedać rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 20:57, Bracio napisał:

Po tym jak piszesz o konsolach to nie byłbym wcale tego pewien czy masz faktycznie komputer

Mam komputer, i raczej mam prawo wypowiadać się o czym chcę, ty się czepiasz tylko do mnie, dopier...asz się o wszystko.

Dnia 27.04.2013 o 20:57, Bracio napisał:

Jeśli dla Ciebie ceny gier na konsole to 280 złotych. To faktycznie więcej wydam, tylko
nie wiesz jak wygląda rzeczywistość.

Wystarczą gry za 200 zł i już wyjdzie więcej niż gry na PC.

Dnia 27.04.2013 o 20:57, Bracio napisał:

Człowieku, chyba masz coś z głową. Zacytuje "No wiesz istnieje coś takiego jak
obniżka cen a uwierz mi te podzespoły rok po wyjściu konsoli będą o 50% tańsze
;".
Ja Ciebie konkretnie zapytałem o te 50% a tymi wyjeżdżasz z PS2. Co z Tobą nie tak? Wedłg
tego co napisałeś każda konsola która wychodzi powinna być po roku tańsza o połowę a
nie jest tak.

Człowieku, kupowałeś kiedyś pozespoły do kompa? Nie wydaje mi się, siedzisz w tych konsolach i kompa pewnie gotowca z allegro kupowałeś.

Dnia 27.04.2013 o 20:57, Bracio napisał:

Znowu Ci zadałem pytanie a Ty nie rzeczowo na nie odpowiedziałeś. Odwracasz kota ogonem.
Znowu łżesz. Piszesz, że nie każdego stać na kupno konsoli za 2500 złotych, tak samo
nie każdego stać na kupno komputera by uciągnął Crysis''a.

Już ci pisałem skoro mnie oskarżasz o kłamstwo poprzyj dowodami bo na razie twoje słowa to są puste słowa nadętego konsolowca któremu żyłeczka pęka bo ktoś negatywnie się wyraził o jego ukochanej konsolce... Po za tym na komputer uciągającego crysisa nie trzeba 2,5k zł a już na pewno nie więcej.

Dnia 27.04.2013 o 20:57, Bracio napisał:

Kiedy konsole staniały rok po premierze do 999 złotych? No pytam się kiedy? Rok po premierze
X360 w Stanach to w Polsce kosztował 1600 złotych. Kłamiesz i jeszcze raz kłamiesz. Dowody
proszę.

Kłamię, ojej obraziłem konsole to od razu kłamczuch jestem, eh już łatwiej mi się dogadywało z obcokrajowcem... Polska mentalność tak wykańcza ludzi że szok...

Dnia 27.04.2013 o 20:57, Bracio napisał:

Gdzie kosztował X360 w 2006 roku w Polsce 999 złotych?

Mi chodziło rok po premierze w Polsce, a nie na świecie. W Polsce miał premierę 2006 roku na świecie 2005 rok, w 2007 roku już chodziły po 1k zł o 5 stów mniej. :)

Dnia 27.04.2013 o 20:57, Bracio napisał:

Przynajmniej w przeciwieństwie do Ciebie nie chwaliłem się PeCetem z 2006 roku na którym
odpalałem gry w lepszych detalach niż na konsoli. Gościu, irytujesz mnie i innych użytkowników.
Powinni Ciebie zbanować za notoryczną głupotę którą ukazujesz w swoich postach oraz za
spam który nic nie wnosi do dyskusji.

No to ciebie powinni zbanować bo spam wnosisz ty ze swoimi upierdliwymi dopieprzaniami się do każdego użytkownika... Komputer z 2007 roku, czyli komputer który był rok po premierze konsoli pobijał ją. Ale oczywiście konsolowiec zawsze będzie bronił swojej konsoli bo ona jest taka THE BEST! Aff sam mam konsolę ale zauważam różnicę miedzy nią a PC''tem...

A z resztą kończę z tobą dyskusję bo szkoda mi mojego cennego czasu na Ciebie, i twojej wywody.


Dared00 Ja pisałem o roku po premierze Polskiej czyli 2007 roku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja chciałbym coś urywającego dupę na starcie. ;) Póki co lineup nie robi wrażenia, najchętniej zobaczyłbym jakąś nową markę - kolejny Killzone czy inFamous mogą być fajne ale to wciąż ''tylko'' kontynuacje.

____

Panowie - chyba już każdy wie, że wymiany ścian tekstu z użytkownikiem Eternal101 nie mają sensu. Na forum przydałaby się funkcja ignorowania wypowiedzi wybranych użytkowników, bo czasami mimowolnie przeczyta się skrawek jego głupot. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 21:17, Zgreed66 napisał:

Ym rozumiem, że na PC gier kupować nie zamierzasz? :P Po za tym zależy to od ilości gier
jakie się kupuje.
Wyrówna się pi razy oko dopiero po ~10 premierowych tytułach. Choć zależy też od tego
jak się będzie
kupować gry (albo się będzie w ogóle kupować gry...). No i pytanie kiedy upgrade sprzętu,
ewentualnie pad sprzętu (czy to PC, czy konsola).

Jeśli będziesz kupował same exy to wyjdzie taniej ale są ludzie i to dużo ludzi którzy kupują tytuły które są dostępne również na PC.

Dnia 27.04.2013 o 21:17, Zgreed66 napisał:

> Szczególnie jak Microsoft wyskoczy z genialnym pomysłem przypisywania gier do konta
;d.
Na PC już to standard jest.

No tak, tylko nie tak dawno w innym temacie ktoś mi pisał że gry będzie można odsprzedać za tańszą cenę i dozyskać trochę grosza co w rzeczywistości wyjdzie na to że grę dostaliśmy za grosze, jeśli takie coś wprowadzą na konsolach to argument ten będzie z tyłka wzięty.

Dnia 27.04.2013 o 21:17, Zgreed66 napisał:

Wierz mi nie będą.

Będą, uwierz że będą ceny komputerów i podzespołów do nich błyskawicznie tanieją, po za tym mają wyjść karty z serii gtx 7xx do tego ten Titan.

Dnia 27.04.2013 o 21:17, Zgreed66 napisał:

Okrycie Ameryki... tylko znowu... co to zmienia?
Nie będzie. Wręcz przeciwnie, można się spodziewać, że zamknięta architektura konsol
znowu pozwoli na
ładne cuda. A same gry będą mniej więcej na podobnym poziomie.

2 lata maksymalnie i znów zostaną z tyłu tak jak w tej generacji :).

Dnia 27.04.2013 o 21:17, Zgreed66 napisał:

Jak widać ogromny powód do narzekań ;p

Toż jak na moje to dobrze że staniał, więcej ludzi sobie kupi.

Dnia 27.04.2013 o 21:17, Zgreed66 napisał:

Ty jesteś wróżka, że będzie jakaś różnica? Nie będzie, wątpliwe.

Między PS 4 a PC będzie, ale między GTX 560 a GTX 680 no proszę graficznie będzie wyglądało tak samo.

Dnia 27.04.2013 o 21:17, Zgreed66 napisał:

Haha ;) Problem w grach jest, że mają określoną ilość detali i określone dostępne efekty.
Nie ma niczego na
zapas. Nie ma większych tekstur, nie ma większej ilości efektów cząsteczkowych, jak i
nie ma możliwości
odblokowania większej ilości efektów fizyki. Jest to wartość stała, niezmienna przy starszych
grach i sam
poziom detali nic do tego nie ma. High w C&C Renegade =/= Half life 2 =/= Crysis.
Nowsze gry, więcej detali, więcej wymagań.

No tak, a na konsolach są krojone na PC''tach rosną wymagania bo PC można modernizować a konsolę nie więc jakoś musza radzić sobie.

Dnia 27.04.2013 o 21:17, Zgreed66 napisał:

Yhm odpal na 7770 ~5 stówek Crysis 3 na sensownych detalach w FHD. GL & HF.

Nie grałem, ale jeśli optyme ma dobrą to lajtowo może nie na ultra ale na high spokojnie w 35-40 fpsów :). Po za tym każdy wie że NVIDIA płaci za to by optymalizować gry bardziej pod katem ich gier.

Dnia 27.04.2013 o 21:17, Zgreed66 napisał:

Aby to sprzedać rzecz jasna.

GL Blizz :D, ci co będą chcieli kupią na PS 3.


Niflheim To nie są głupoty... Ehh jak ludzi mających konsole i grających tylko na nich boli prawda o nich mmmm. Wyjdzie next geny minie rok, dwa i znów będzie płacz "Chcemy next geny bo grafika jest bebe", w dniu premiery będzie "Ale gra ma zajebistą grafikę" a później będzie "W grach liczy się fabuła i feeling a nie grafika" identycznie jak jest teraz, nie prorokuję po prostu znając życie tak będzie.

Jak na moje to koniec dyskusji bye bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 21:31, Eternal101 napisał:

2 lata maksymalnie i znów zostaną z tyłu tak jak w tej generacji :).

Jakie były to tyły? Jakoś nie umiem sobie przypomnieć...

Dnia 27.04.2013 o 21:31, Eternal101 napisał:

Między PS 4 a PC będzie, ale między GTX 560 a GTX 680 no proszę graficznie będzie wyglądało
tak samo.

W jaki to magiczny sposób różnice na PS4 a PC będą, a na GTX 680 nie. Kiedy GTX 560 już na dobrą sprawę nie wydala? ;p

Dnia 27.04.2013 o 21:31, Eternal101 napisał:

No tak, a na konsolach są krojone na PC''tach rosną wymagania bo PC można modernizować
a konsolę nie więc jakoś musza radzić sobie.

Są krojone po kilku latach; podczas gdy PC z tamtych czasów już do niczego się nie nadaje ;P

Dnia 27.04.2013 o 21:31, Eternal101 napisał:

Nie grałem, ale jeśli optyme ma dobrą to lajtowo może nie na ultra ale na high spokojnie
w 35-40 fpsów :).

W 1280x720. Czyli rozdzielczości sporo niższej niż przed epokowe 1280x1024 ;d
To nie jest w żaden sposób wyczyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować