Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mark Cerny: PS4 zaliczy najlepszy start w historii konsol Sony

57 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2013 o 14:05, Skull3 napisał:


>
> Te nowe konsoli nie oferują nic po za grafiką i oczojebnymi światełkami

A to ma jeszcze kawę robić, czy co?


Nie ale ma być poprawione IQ, fizyka, mniej skryptów... Grafika nie jest najważniejsza w grach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> > >
> > > Te nowe konsoli nie oferują nic po za grafiką i oczojebnymi światełkami
> >
> > A to ma jeszcze kawę robić, czy co?
>
> Nie ale ma być poprawione IQ, fizyka, mniej skryptów... Grafika nie jest najważniejsza
> w grach :).

No to chyba jasne jest, że AI i fizyka będzie poprawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2013 o 16:34, oxygar napisał:

> >
> > >
> > > Te nowe konsoli nie oferują nic po za grafiką i oczojebnymi światełkami

> >
> > A to ma jeszcze kawę robić, czy co?
>
> Nie ale ma być poprawione IQ, fizyka, mniej skryptów... Grafika nie jest najważniejsza

> w grach :).

No to chyba jasne jest, że AI i fizyka będzie poprawiona.



Powiem Ci że nie byłbym taki pewien bo póki co to co zostało zaprezentowane pokazuje poprawę grafiki jeśli faktycznie pokażą poprawę AI i fizyki oraz poprawią klimat gier i przestaną pieprzyć takie tytuły jak Aliens czy chociażby Duke Nukem to ok, faktycznie next geny coś wprowadzą dobrego do branży ale póki co to dla mnie szału nie ma. Do tego różne udziwnienia Microsoftu (choć ja sądzę że to napędzanie hype''u na konsole).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > >
> > > > >
> > > > > Te nowe konsoli nie oferują nic po za grafiką i oczojebnymi światełkami
>
> >
> > > >
> > > > A to ma jeszcze kawę robić, czy co?
> > >
> > > Nie ale ma być poprawione IQ, fizyka, mniej skryptów... Grafika nie jest najważniejsza
>
> >
> > > w grach :).
> >
> > No to chyba jasne jest, że AI i fizyka będzie poprawiona.
>
>
> Powiem Ci że nie byłbym taki pewien bo póki co to co zostało zaprezentowane pokazuje
> poprawę grafiki jeśli faktycznie pokażą poprawę AI i fizyki oraz poprawią klimat gier
> i przestaną pieprzyć takie tytuły jak Aliens czy chociażby Duke Nukem to ok, faktycznie
> next geny coś wprowadzą dobrego do branży ale póki co to dla mnie szału nie ma. Do tego
> różne udziwnienia Microsoftu (choć ja sądzę że to napędzanie hype''u na konsole).

Z tego co wiem(bo nie siedzę w tym i raczej się nie znam) to wpływ na AI ma m.in ta cała moc obliczeniowa. Skoro te nowe konsole będą takie mocne to mam nadzieję, że twórcy będą potrafili to wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym się ucieszył jak by PS4 potrafiło zrobić herbatę, a gdyby jeszcze tosty robiła : P

Niedziela godzina 8:55 PS4 zaczyna gotować wodę i przygotowywać tosty, godzina 9:00 budzik w PS4 herbata i tosty gotowe, PS4 automatycznie odpala twoją ulubioną grę xD.

LOOOOOOOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> > >
> > > Te nowe konsoli nie oferują nic po za grafiką i oczojebnymi światełkami
> >
> > A to ma jeszcze kawę robić, czy co?
>
> Nie ale ma być poprawione IQ, fizyka, mniej skryptów... Grafika nie jest najważniejsza
> w grach :).

Biorąc pod uwagę moc tych maszynek to wątpię aby nastąpił jakiś rozwój fizyki... Co najwyżej będzie super obecna fizyka oskryptowana na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 09:27, czopor napisał:

Biorąc pod uwagę moc tych maszynek to wątpię aby nastąpił jakiś rozwój fizyki...

Oczywiście, że nastąpi rozwój fizyki - tutaj w końcu będzie można policzyć to na karcie graficznej a nie na CPU, co może oznaczać, że w końcu stanie się to standardem a nie ciekawostką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się, choć mam nadzieję że poprawią...

Henrar Przestań pieprzyć głupoty, bo jak na razie nic się nie zanosi na to by był jakiś wzrost, już nie licząc na to że te konsole to taka dupa wołowa które PC zjadł w porównaniu UE 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 14:24, Eternal101 napisał:

Henrar Przestań pieprzyć głupoty, bo jak na razie nic się nie zanosi na to by
był jakiś wzrost, już nie licząc na to że te konsole to taka dupa wołowa które PC zjadł
w porównaniu UE 4.

PC jaki? i3? Może jakiś Athloniak, albo Phenoniak od AMD? :P
Konsola może nie błyszczy mocą, ale "większość" proców PC też, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2013 o 09:27, czopor napisał:

Biorąc pod uwagę moc tych maszynek to wątpię aby nastąpił jakiś rozwój fizyki... Co najwyżej
będzie super obecna fizyka oskryptowana na maxa.


Dzień dobry Panie ignorancie. Jak dzień mija? Może Pan łaskaw zobaczyć film a nie pisać bzdur http://www.youtube.com/watch?v=IwxA2nRaOxQ?

Zrobienie takiego dema na PC trochę by zajęło. Dzięki konsolom wreszcie ruszy wykorzystanie w grach obliczeń GPGPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 14:31, Zgreed66 napisał:

> Henrar Przestań pieprzyć głupoty, bo jak na razie nic się nie zanosi na to
by
> był jakiś wzrost, już nie licząc na to że te konsole to taka dupa wołowa które PC
zjadł
> w porównaniu UE 4.
PC jaki? i3? Może jakiś Athloniak, albo Phenoniak od AMD? :P
Konsola może nie błyszczy mocą, ale "większość" proców PC też, nie.


To sobie wpisz na yt "porównanie UE 4 PC VS next gen" coś w ten deseń to ci znajdzie, po za tym komputer na jakim był sprawdzany to jakiś GTX z serii 500, procek Intel I7, 8GB RAM. Czyli jeśli tak policzyć na dobrą sprawę nie tak drogo, no ale oczywiście lepiej wydać taniej konsole i cały czas mieć gry po 250 zł i kto wie czy nie będą droższe ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 14:24, Eternal101 napisał:

Henrar Przestań pieprzyć głupoty, bo jak na razie nic się nie zanosi na to by
był jakiś wzrost,

Yhy, bo oczywiście wsparcie Havoka i pokazane dema fizyki na PS4 to rendery a nie real time. Sony po coś to pokazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 14:46, Eternal101 napisał:

To sobie wpisz na yt "porównanie UE 4 PC VS next gen" coś w ten deseń to ci znajdzie,

Dwie sprawy.
a) to demo na PC tak wyglądać nie będzie, bo usunęli z niego oświetlenie SVOGI
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=531771
I nie, to nie wina PS4, bo Guerilla Games jakoś to w KZ: Shadow Fall chce wykorzystać
b) demo UE4 na PS4 zostało stworzone na dev-kicie o wczesnej specyfikacji, braku finalnych narzędzi developerskich i całkowitym braku wiedzy nt. sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 15:29, Henrar napisał:

> To sobie wpisz na yt "porównanie UE 4 PC VS next gen" coś w ten deseń to ci znajdzie,

Dwie sprawy.
a) to demo na PC tak wyglądać nie będzie, bo usunęli z niego oświetlenie SVOGI
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=531771
I nie, to nie wina PS4, bo Guerilla Games jakoś to w KZ: Shadow Fall chce wykorzystać
b) demo UE4 na PS4 zostało stworzone na dev-kicie o wczesnej specyfikacji, braku finalnych
narzędzi developerskich i całkowitym braku wiedzy nt. sprzętu.


Dobrze tak to sobie tłumacz, PC win deal with it. Żegnam Ciebie. Nie mam zamiaru z tobą znów dyskusji prowadzić, bo przecież ty super inni to debile.

P.S. Po za tym ja napisałem o UE 4, no i pokazane filmiki Havoka to rendery każdy to powie Tobie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2013 o 16:08, Eternal101 napisał:

Dobrze tak to sobie tłumacz, PC win deal with it. Żegnam Ciebie. Nie mam zamiaru z tobą
znów dyskusji prowadzić, bo przecież ty super inni to debile.


Niestety Henrar znowu ma racje. Niestety :(. Ty natomiast zachowujesz się jak typowa osoba bez argumentów xD.

Dnia 27.04.2013 o 16:08, Eternal101 napisał:

P.S. Po za tym ja napisałem o UE 4, no i pokazane filmiki Havoka to rendery każdy to
powie Tobie ;).


http://www.youtube.com/watch?v=IwxA2nRaOxQ manipulacja kamerą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 16:16, Bracio napisał:

Niestety Henrar znowu ma racje. Niestety :(. Ty natomiast zachowujesz się jak typowa
osoba bez argumentów xD.

No chyba nie, https://www.youtube.com/watch?v=KjZK9kL9bN0 to raczej nie jest dev kit :).

Dnia 27.04.2013 o 16:16, Bracio napisał:

No ok, fajnie że będzie czyli jest szansa na to że next geny zaprezentują coś więcej prócz graficzki na gimbusków. Jednakże jeszcze mnie ciekawi jedna rzecz, czy znów dostaniemy gry zaskryptowane czy będą np losowe akcje, np: Jest pościg i raz wyskakuje ci gościu przez którego masz wypadek, innym razem nie ma gościa i gonisz dalej delikwenta, na pewno wiesz o co biega mi :), oraz fabułę bo to chyba najbardziej w grach interesuję każdego oraz feeling gier, żeby nowe technologie nie były przyczyna pogorszenia tego co w grach najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2013 o 16:23, Eternal101 napisał:

No chyba nie, https://www.youtube.com/watch?v=KjZK9kL9bN0 to raczej nie jest dev kit
:).


Skąd takie przypuszczenia. Bo nie ma napisanego PS4 DevKit vs PC?

Dnia 27.04.2013 o 16:23, Eternal101 napisał:

No ok, fajnie że będzie czyli jest szansa na to że next geny zaprezentują coś więcej
prócz graficzki na gimbusków. Jednakże jeszcze mnie ciekawi jedna rzecz, czy znów dostaniemy
gry zaskryptowane czy będą np losowe akcje, np: Jest pościg i raz wyskakuje ci gościu
przez którego masz wypadek, innym razem nie ma gościa i gonisz dalej delikwenta, na pewno
wiesz o co biega mi :), oraz fabułę bo to chyba najbardziej w grach interesuję każdego
oraz feeling gier, żeby nowe technologie nie były przyczyna pogorszenia tego co w grach
najważniejsze.


Za dużo wymagasz od gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 16:26, Bracio napisał:

Skąd takie przypuszczenia. Bo nie ma napisanego PS4 DevKit vs PC?

A skąd przypuszczenia że devkit? Napisane gdzieś? Wypowiedział się ktoś z Sony? Póki co tylko gracze sobie tak tłumaczą

Dnia 27.04.2013 o 16:26, Bracio napisał:

Za dużo wymagasz od gier.

W końcu jak to prezes Sony ujął ma to być nasza przyszłość, więc oczekuję od gier by były next genowe a nie połowa next genowa a połowa current genowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 16:34, Eternal101 napisał:

A skąd przypuszczenia że devkit? Napisane gdzieś? Wypowiedział się ktoś z Sony? Póki
co tylko gracze sobie tak tłumaczą


Nikt nie widział jak wygląda faktycznie PS4 czyli nie można twierdzić, że to demo zostało odpalone na PS4 bo po prostu nie ma jej ;]. Nawet sam prezes jej nie widział. Natomiast wcześniej były zdjęcia devkitów oraz ich specyfikacja. Co pozwala przypuszczać, że to na devkicie było to uruchamiane. Demo Watch Dogs na PS Meeting także nie było odpalane na PS4 tylko na PC co świadczy, że devkit''ów z finalną specyfikacją nie ma.

Dnia 27.04.2013 o 16:34, Eternal101 napisał:

W końcu jak to prezes Sony ujął ma to być nasza przyszłość, więc oczekuję od gier by
były next genowe a nie połowa next genowa a połowa current genowa.


Pamiętam te teksty pisane na początku 7 generacji jakie to gry będą- wielkie światy, niesamowita fizyka, brak ekranów ładowania, ultra super niesamowite tekstury :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować