Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs w edycji Special z dodatkową misją do trybu single player

25 postów w tym temacie

> Wycieli jakiś promil z gry, więc płacz w internecie. Mają taką politykę i tyle, naprawdę
> nie ma po czym płakać, a jeśli jest to zapraszam do zakupu gry w sklepie, który oferuje
> taki dodatek. Ehh... lecz co ja pisze, dla większości z was "gra" i "sklep" rzadko kiedy
> stoją w jednym zdaniu.

Czy promil czy 50% nie ma to znaczenia, liczy się sam fakt dziś zgodzisz się na promil jutro 1%, a za rok pre order bonusem będą tekstury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polemizowałbym.
Są studia, których gry można według mnie śmiało pre-orderować i nie będzie to zakup stracony. Chociażby Rocksteady, czy Square Enix.

Natomiast po Ubisofcie nie wiadomo, czego się spodziewać (odnośnie jakości produktu, nie polityki wydawniczej, bo ta jest znana przeze mnie od złej strony). Jak wiele gramowiczów zauważyło, dodawanie misji jako bonus przy zamawianiu tytułu przed premierą z konkretnego sklepu zakrawa o kpinę. Jeśli już Ubi musi wycinać część zawartości w swych grach, to niech chociaż ten content daje osobom, które kupują produkt przed premierą, a więc takim, którym naprawdę zależy na tytule. I nie mam nawet na myśli rozróżnienia edycji kolekcjonerskiej, standardowej, zwykłej, specjalnej, kolekcjonerskiej 2, czy uber kolekcjonerskiej.
Moim zdaniem każde DLC (a w przypadku Ubisoftu to nawet nie DLC, a raczej ULC), które wycinane jest z gry powinno być dodawane do każdego zamówienia złożonego przed premierą, bez względu na to, jaką edycję i w jakim sklepie się kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 09:52, Tackgnol napisał:

Czy promil czy 50% nie ma to znaczenia, liczy się sam fakt dziś zgodzisz się na promil
jutro 1%, a za rok pre order bonusem będą tekstury...

A za dwa lata będziesz musiał płacić żeby nie kupić! A za trzy lata będą cię torturować, jeżeli nie zapłacisz! A za cztery lata zabiją ci mamę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować