Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz, jak Lobo demoluje Batmana. Nowa postać w Injustice: Gods Among Us już w maju

17 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Nareszcie przedstawiono oficjalne informacje na temat pierwszego DLC do Injustice: Gods Among Us. Lista dostępnych zawodników już za kilka dni wydłuży się o potężnego Lobo.

Przeczytaj cały tekst "Zobacz, jak Lobo demoluje Batmana. Nowa postać w Injustice: Gods Among Us już w maju" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lobo to nie człowiek tak w ogóle :)
Przydałby się jakiś tytuł z jajem i nim w roli głównej, oczywiście h&s, albo arpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lobo to nie człowiek tak w ogóle :)
> Przydałby się jakiś tytuł z jajem i nim w roli głównej, oczywiście h&s, albo arpg.
Co więcej właściwie jest nieśmiertelny.
P.S. Kurde też was śmieszy cenzurowanie środkowego palca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2013 o 13:40, NemoTheEight napisał:

Co więcej właściwie jest nieśmiertelny.



No jak by nie patrzeć to nie właściwie tylko jest :)
Nie specjalnie udało się go reinkarnacja po walce z Loo a w zaświatach dostali niemalże kur... ekhem nerwicy po jego wizycie.
Dożywotni zakaz wstępu.

Tak jeszcze konkretniej, to Czarnianin - wymordował cala swoją nacje bo chciał być "unikatowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Co więcej właściwie jest nieśmiertelny.
>
>
> No jak by nie patrzeć to nie właściwie tylko jest :)
> Nie specjalnie udało się go reinkarnacja po walce z Loo a w zaświatach dostali niemalże
> kur... ekhem nerwicy po jego wizycie.
> Dożywotni zakaz wstępu.
>
> Tak jeszcze konkretniej, to Czarnianin - wymordował cala swoją nacje bo chciał być "unikatowy"
Piszę "właściwie" bo członkowie jego rasy mogą być zabici bodajże tylko przez swoich ziomków, wiec nie są w 100% nieśmiertelny. A Lobo jest wirtualnie w 100% nieśmiertelny tylko dlatego, ze ani Niebo, ani Piekło go nie chcą jak zauważyłeś (i zabił wszystkich, którzy mogli go zabić chyba). Ale nie jest to wrodzone u niego. Choć faktycznie jakby na to nie patrzeć nie ma żadnego sposobu, żeby go zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 13:40, NemoTheEight napisał:

P.S. Kurde też was śmieszy cenzurowanie środkowego palca?


W sumie nawet rozumiem. Gdyby to było MK to problemu z tym by nie było. Natomiast gdzieś się spotkałem z tym, że nawet MK vs DC było specjalnie "ugrzecznione" aby tego wizerunku superbohaterów nie niszczyć superkrwawymi fatalities. Tak więc tutaj cenzura na środkowym palcu, mimo że to jest chyba zły charakter (nie znam się na DC Universe), być musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chłam. Raz że to nie jest nawet Lobo tylko jakiś cholerny biały rastaman a dwa że prawdziwy Lobo to by go zeżarł i wydalił zanim by się nie spostrzegł. Jednym słowem DNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy tylko mi marzy się ultra brutalna gra z Lobo w roli głównej ?

Nie tylko tobie :)) Powinni ją zrobić goście z Monolith, bo mają talent do robienia ultra krwawych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie jestem w stanie odbierać poważnie człowieka nazywającego się jak jabłka

Lobo w dialekcie Khundiańskim znaczy: Ten który pożera twoje flaki i mu się to podoba.

Brzmi lepiej :)?

>Ale chłam. Raz że to nie jest nawet Lobo tylko jakiś cholerny biały rastaman a dwa że prawdziwy Lobo to by go zeżarł i wydalił zanim by się nie spostrzegł. Jednym słowem DNO.

Niestety Lobo od czasu Unbound nosi dredy, smutne to ale takie czasy :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować