Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Ghosts z "całkowicie nową historią, obsadą i silnikiem następnej generacji"?

50 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

|AKTUALIZACJA| Oferta sklepu Tesco, dzięki której kilka dni temu poznaliśmy okładkę Call of Duty: Ghosts, została zaktualizowana o datę premiery i pierwsze informacje na temat gry. Czyżby szykowała się rewolucja w serii?

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Ghosts z "całkowicie nową historią, obsadą i silnikiem następnej generacji"?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Call of Duty: Ghosts wprowadza markę w następną generację, dostarczając absorbującą, całkowicie nową rozgrywkę opartą na nieznanych wcześniej sceneriach, historii i obsadzie. Całość zaś jest napędzana przez nowy next-genowy silnik.” Aktualizacja Bzdur Growych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silnik bedzie ten sam, przejdziesz z zamknietymi oczami w godzine, maks dwie i wydasz na to 150zl. Jak z BF4- nie mam pojecia. Ale z mojej strony- CoDa nigdy w zyciu juz nie kupie. Wiekszej kupy nie widzialem. Absurd goni absurd w tej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I jak co roku w głowie rodzi się pytanie:
> Mieć nadzieję?
> Czy złożyć pre-order na BF4?

Albo poczekac na pierwsze recenzje, oceny i gameplaye :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Silnik bedzie ten sam, przejdziesz z zamknietymi oczami w godzine, maks dwie i wydasz
> na to 150zl. Jak z BF4- nie mam pojecia. Ale z mojej strony- CoDa nigdy w zyciu juz nie
> kupie. Wiekszej kupy nie widzialem. Absurd goni absurd w tej grze...
to pokaz mi cwaniaczku jak przechodzisz Cod-a w godzine z zamknietymi oczami - chcialbym to zobaczyc :) a jak tego nie zrobisz - to zamknij laskawie dziob i nie hejtuj tylko dla tego, ze nie lubisz jakiejs gry !!! dla mnie Cod to przede wszystkim multik, licznik ciagle bije nastepne godziny.
Ja juz widzialem wieksza kupe - twoje lamerskie komentarze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Albo poczekac na pierwsze recenzje, oceny i gameplaye :x
Problem w tym, że tak jak zawsze gdy zamówisz preorderowo będziesz miał pierwsze DLC za darmo, a jak kupisz po premierze i gra ci się spodoba to kolejne 40 zeta dopłacaj za dodatkowe mapy....:/ szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 18:10, leszeq napisał:

> Silnik bedzie ten sam
Jakieś źródło tych informacji ?

Żródło: "akti jes gópie więc tak bendzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować