Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve nie pojawi się na E3

33 postów w tym temacie

Nie wiem czy Valve nie przeliczy się ze swoją konsolą. Robią świetne gry, steam też jest ciekawy choć na początku był niezwykle odpychający. Konsola to naprawdę spora investycja a w naszych czasach wystarczy jeden nieudany projekt i można skończyć nie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve rozsądnie nie robi HL3; ludzie zbudowali taki hajp i kult na ten tytuł że cokolwiek Valve by nie wypuściło, ludzie by to zjechali, bo nie spełniło by to ich oczekiwań. Ludzie sami sprawili, że HL3 nie powstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 11:50, Harunia napisał:

Patrzac co wyczynial w slabiutkch epizodach, to na trojke w ogole nie czekam.


Oooo, znowu Ty i znowu hejtujesz. Co powinno się w takim razie znależć w ep1 i ep2 Twoim hejterskim zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpredzej to powinny sie one znalezc juz w dwojce, ktora zakonczona zostala bezsensowym i rozczarowujacym cliffhangerem. A tak to cale to cudowne Valve dolozylo spora cegle w wydawaniu beznadziejnych dlc i cieciu gier na czesci.
Po drugie- zbyt krotkie jak na ich cene. Po trzecie- kiepskie story (oczywiscie niedokonczone- jaki wiec sens w wydawaniu tego?), nudny gameplay, rehash lokacji i mapek z HL2, praktycznie zero nowosci. Zwykłe naciagactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 12:35, Harunia napisał:

Najpredzej to powinny sie one znalezc juz w dwojce,


No pewnie, o epizodach do GTA IV też tak pewnie powiesz, co?

Dnia 29.04.2013 o 12:35, Harunia napisał:

ktora zakonczona zostala bezsensowym i rozczarowujacym cliffhangerem.


Ciebie to wszystko rozczarowuje i jest błe, Twoi rodzice musieli mieć prze... kichane z Tobą jak byłeś dzieckiem (może nadal nim jesteś)

>A tak to cale to cudowne Valve dolozylo spora cegle w wydawaniu beznadziejnych dlc i cieciu gier na czesci.

No popatrz, a ja myślałem że to Bethesda i zbroja dla konia to zapoczątkowały... Dzięki za oświecenie mnie ;-)

Dnia 29.04.2013 o 12:35, Harunia napisał:

Po drugie- zbyt krotkie jak na ich cene.


Jak sama nazwa mówi, to są EPIZODY, nie pełniak. To samo mogę powiedzieć o AC BH i Revelations, poza tym kto Ci kazał kupować od razu? Ja kupiłem OB za jakieś 5 dych kilka lat temu... Hejtujesz za to że były drogie w dniu premiery? O_o LOL

>Po trzecie- kiepskie story (oczywiscie niedokonczone- jaki wiec sens w wydawaniu tego?),Niech pomyślę... Bo ludzie chcą poznać koniec przygód Freemana?

Dnia 29.04.2013 o 12:35, Harunia napisał:

nudny gameplay,


CoDy też są nudne, a zobacz jak się sprzedają co roku

>rehash lokacji i mapek z HL2, praktycznie zero nowosci. Zwykłe naciagactwo.

Graliśmy w jakieś inne wersje bo ja nie przypominam sobie takich samych miejscówek...

Podsumowując: Kiepski trolling, musisz ćwiczyć więcej i się lepiej postarać ale wierzę w Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie zaden trolling, Valve ma tyle samo za uszami co Acti, EA czy Ubi, tyle ze tak jak do EA przylgnela latka najgorszego zlego, tak do nich latka super wydawcy i tworcy kultowych gier. A popatrz sobie tylko co robi zlodziejski steam (praktycznie monopol na rynku, horrendalne ceny, przelicznik 1e=1$, brak mozliwosci odsprzedazy, cala ta szopka z wersjami regionalnymi) albo czym sa te wlasnie epizody- Bethesdzie sie dostalo za sprzedawanie dupnych dodatkow za mala kase, Valve pocieli gre i sprzedali troche wieksze dupne epizody za troche wieksza kase, wiec juz gracze tego nie zauwazyli albo nie chcieli zauwazyc, bo Valve jest takie cudowne. Moralnosc Kalego.

>No pewnie, o epizodach do GTA IV też tak pewnie powesz, co?

Nie, nie powiem, bo to jedne z niewielu dlc jakie warto kupic. One przynajmniej trwaja sensowna ilosc czasu (sa bardziej w styly starych dodatkow) i cos ciekawego wprowadzaja do glownej gry, w przeciwienstwie do marnych HL epizodow.

> ktora zakonczona zostala bezsensowym i rozczarowujacym cliffhangerem.
> Ciebie to wszystko rozczarowuje i jest błe, Twoi rodzice musieli mieć prze... kichane z Tobą jak byłeś dzieckiem (może nadal nim jesteś)

No chyba mi nie wmowisz ze to zakonczenie jest dobre. Zreszta nie tylko ja mam z nim problem, poczytaj na sieci. O moich rodzicow sie nie martw, nie narzekaja na mnie.
I nie, nie wszystko mnie rozczarowuje, zazwyczaj sa to przereklamowane gnioty.

>No popatrz, a ja myślałem że to Bethesda i zbroja dla konia to zapoczątkowały... Dzięki za oświecenie mnie ;-)

A znasz roznice pomiedzy "zapoczatkowac" a "dolozyc cegielke"?
Poza tym HL2 epizod 1- 2006
Oblivion- 2006.
Mozna sie klocic kto byl pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jest flejm, to dodam od siebie: zakończenie HL2 jest naprawdę słabe :/ Byłem rozczarowany chyba nawet bardziej niż w wypadku KOToRa 2. Urwane tak, że głowa boli :/ Cała gra świetna, a zakończenie rozczarowuje - ludzie stękają na końcówkę trzeciego Mass Effecta, ale w porównaniu do tej prowizorki, którą walnęło Valve, to końcówka zaserwowana przez BioWare to wręcz arcydzieło.

Co do epizodów to zgodzę się z Harunią* połowicznie - EP1 jest słabiutki, ale EP2 mi się podobał i wessał (niestety - zakończenie znowu jest dość żenujące, tanie zagranie, ale wybaczam).

*Ogólnie to serce mi krwawi, że MUSZĘ się zgodzić z Harunią, wolałbym mu pocisnąć, ale tym razem nie da rady ;-)

ps. Brak Valve na E3 = z HL3 nadal są w czarnej pupie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "I ty też Brutusie?" ;-)

Przykro mi ;-) HL2 to ścisła czołówka moich ulubionych FPSów - podstawkę kończyłem trzy razy, żaden inny FPS nie dostąpił tego zaszczytu. Nie zmienia to kompletnie mojego podejścia do zakończenia tego tytułu - za pierwszym razem to był wielki zawód, za drugim i trzecim kiedy zbliżałem się do końca, ostrzegawczo zaczynały mnie boleć zęby ;-)

ps. Ale żeby nie było tak smutno - poziomy "Water Hazard" i ten rozgrywający się w Ravenholm to mistrzostwo level-designu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś jeszcze pamięta o tej grze? :P

Really? :3

Tak na serio, to niewiadomo czego można się spodziewać po Gabenie od czasu zapowiedzi Portala 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Harunia
Dla mnie valve to bohater bo jako jedyny duży producent zainteresował się linuxem a jeśli ludzie będą nadal poddawać się monopolowi microsoftu to rynek gier będzie skończony! Steam także ratuje rynek gier bo jest to miejsce gdzie niezależni producenci mogą tak samo zaistnieć jak duże firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować