Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Książka Krzysztof Gonciarz "WebShows: Sekrety wideo w Internecie" w promocyjnej cenie w sklepie gram.pl!

74 postów w tym temacie

gram.pl

27,90 złotych – tyle kosztuje WebShows: Sekrety wideo w Internecie Krzysztofa Gonciarza w sklepie gram.pl. Książka w miękkiej oprawie dostępna jest w promocyjnej cenie do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasu.

Przeczytaj cały tekst "Książka Krzysztof Gonciarz "WebShows: Sekrety wideo w Internecie" w promocyjnej cenie w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 zlotych za wypowiedzi Roja czy tam innego idola mlodziezy? Bez obrazy ale w tej cenie to chyba lepiej kupic inna ksiazke (chocby cos z fantastyki) albo jakas gre z klasyki.
W ogole mnie zastanawia czy ktokolwiek kupuje te ksiazki Gonciarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gonciarz to ścierwojad, a jego "książeczki" powinny stać w kiosku zaraz obok Harlequin''ów za 4,99 zł. Ew. dołączane do "Faktu" razem z poradnikiem działkowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 11:30, betonowy1 napisał:

Dla mnie Gonciarz to ścierwojad, a jego "książeczki" powinny stać w kiosku zaraz obok
Harlequin''ów za 4,99 zł. Ew. dołączane do "Faktu" razem z poradnikiem działkowicza.


To ten sam osobnik, co na jakimś "zjeździe vlogerów" zachowywał się tak, jakby to było spotkanie w Białym Domu, a on sam zostaje koronowany na króla? Nic dziwnego, że nazwali go "Gównciarzem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 30 zlotych za wypowiedzi Roja czy tam innego idola mlodziezy? Bez obrazy ale w tej cenie
> to chyba lepiej kupic inna ksiazke (chocby cos z fantastyki) albo jakas gre z klasyki.
> W ogole mnie zastanawia czy ktokolwiek kupuje te ksiazki Gonciarza.

Nom, i maglować sobie głowę kolejnymi bzdurami o elfach, walczących rycerzach albo gwiezdnych wojnach w otchłani kosmosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem konto założyć, bo dużo dzieciaków się tu udziela i wyraża swoje ''opinie'' o autorze, chociaż tej książki na oczy nie widzieli. Przede wszystkim nie jest to opowiadanie o elfach, nie jest to też podręcznik do manipulacji. To wprowadzenie do tworzenia swojego videobloga. Jest dość ogólne, ale w przejrzysty sposób pokazuje, jakie pułapki/wyzwania/obowiązki czekają na autorów sieciowego video. To jest 100% merytoryczny poradnik, napisany na podstawie działalności K. Gonciarza. Nie ma tam śmiesznych historyjek czy 10 magicznych tricków na osiągnięcie miliona subskrypcji, za to jest dużo porad w stylu ''jak używać mikrofonu'', ''jakie efekty przejścia używać pomiędzy scenami'', ''jak ustawić się względem kamery'' lub ''co jest lepsze dla oglądalności: 1 dopieszczony film, czy 3 robione na szybko?''.

Książkę kupiłem i przeczytałem już jakiś czas temu (chyba w grudniu) i do dziś do niej zaglądam. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce mieć swój kanał na youtube (nieważne czy z grami, o makijażu, czy jakiś filozoficzny). Z czystym sumieniem poleciłbym ją, nawet gdyby kosztowała 300zł. Dużo hejterów zaśmieca komentarze, ale nie przejmujcie się nimi- czytając Webshows nie zmarnujecie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce mieć swój kanał na youtube (nieważne

Dnia 29.04.2013 o 13:11, psiokotek napisał:

czy z grami, o makijażu, czy jakiś filozoficzny).



A kim jesteś aby twierdzić czy jest to lektura obowiązkowa czy nie? :D Każdy może sobie poradzić sam, bez żadnych książek.

+ moje pytanie: who the hell is Gonciarz? Nazwisko brzmi znajomo, ale nie potrafię sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że hejt na całego, żeby chociaż był w ułamku merytoryczny. :/ Nie, nie czytałem książki i nie przepadam za Krzysiem, ale wycieczki osobiste dobre są co najwyżej na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A kim jesteś aby twierdzić czy jest to lektura obowiązkowa czy nie? :D Każdy może sobie poradzić sam, bez żadnych książek.

Jestem kimś, kto przeczytał tę książkę :P Pewnie, że możesz sam wszystkiego nauczyć się na własnych błędach. Ale szybciej będzie, jak nauczysz się na cudzych - swoich i tak wystarczająco dużo popełnisz.

A publikacja fajna, daje punkt zaczepienia do własnych eksperymentów. K. Gonciarza można nie lubić, można się nie śmiać z jego żartów (ja się nie śmieje), ale ta publikacja to kawał solidnej roboty. Początkujący vbloger zaoszczędzi dzięki niej kupę czasu.

PS. A ten pan kręcił kiedyś recenzje gier na gry-online.pl, ma też swój kanał na youtube: http://www.youtube.com/user/wybuchajacebeczki

A teraz drogie dzieci, możecie zacząć najeżdżać na mnie, że jestem Krzysztofem lub marketingowcem gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propsy, że chciało Ci się to czytać.

Ta książka jest tak samo wartościowa, jak inna książka pt. "Jak pisać na forum, żeby nie zostać zbanowanym" twórczości randomowego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 12:52, Zajanski napisał:

Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli tytułów takich jak "jak osiągnąć sukces", "jak manipulować
ludźmi" lub "jak zostać milionerem".


Nie zapominaj o psychologicznych poradnikach z cyklu "Jak znaleźć szczęście" i "Zwiększ produktywność już dziś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > 30 zlotych za wypowiedzi Roja czy tam innego idola mlodziezy? Bez obrazy ale w tej
> cenie
> > to chyba lepiej kupic inna ksiazke (chocby cos z fantastyki) albo jakas gre z klasyki.
>
> > W ogole mnie zastanawia czy ktokolwiek kupuje te ksiazki Gonciarza.
>
> Nom, i maglować sobie głowę kolejnymi bzdurami o elfach, walczących rycerzach albo gwiezdnych
> wojnach w otchłani kosmosu...
>


Fantastyka to tylko przykład gatunku możesz kupić za tą samą cene Kafke albo Mickiewicza lub jakies książki historyczne. Chodzi o to że wszystko będzie więcej warte niż wypociny tego ''''Krula Gimbazy całej Polski'''' z wypowiedziami kolejnego wielkiego wzoru dzieci w wieku 10-15 Roja albo jeszcze innego Rocka. jedyne co tam może być ciekawe to wypowiedzi Wonzia, ale Wonzia mam już dużo na strumykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować