Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC wiodącą platformą dla Assassin`s Creed IV: Black Flag

30 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Singapurski oddział Ubisoftu potwierdził, że Assassin’s Creed IV: Black Flag jest tworzony na PC a na konsole trafi port. Nowa odsłona serii ma również wykorzystywać więcej możliwości połączenia z siecią i innymi graczami.

Przeczytaj cały tekst "PC wiodącą platformą dla Assassin's Creed IV: Black Flag" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadanie jak zwykle... Widać że na PC słabo im się sprzedaje to piszą taki głupoty żeby ludzie więcej pre-orderów zamawiali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu nie ma ani słowa o jakimś specjalnym traktowaniu PC. Wspomniał tylko że AC4 tworzą na najnowocześniejszych komputerach - ciekawostka dla autora newsa, gry na konsole też tworzą na PCtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Singapurski oddział Ubisoftu potwierdził, że Assassin’s Creed IV: Black Flag jest tworzony na PC a na konsole trafi port."
To samo było z 3 ,tak skopali PC wersję ,że to magia
do tego pełna olewka community z strony ubisoftu niech się pier... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego to doszło... Żeby zapewniać po raz wtóry o czymś...
No proszę, jak tylko postanowiłem że po AC3 już żadnego asasyna nie kupię to nagle gra robiona na kompy a nie nędzne porty, wcześniej się nie dało?
Jeśli to rzeczywiście prawda, to byłby to 1 asasyn który konsolowym portem nie będzie.
Anyway, mam to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam na prawdopodobnie tak samo wiarygodną informację o braku przesunięcia daty premiery na PC. Czekam, aż Ubi będzie się zapierało nogami i rękami, że nie będzie obsuwy tylko po to, żeby w końcu ogłosić inną datę wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 13:46, Harunia napisał:

Ja zawsze myslalem ze to na konsolach padami programują, a tu taki shocker.


Nintendo ma najlepiej, bo programuje wiilotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pc na pewno bedzie opóźnione i tu nie mam złudzeń, a co do wersji pc to mam tylko nadzieję, ze bedzie miała lepszą optymalizację bo to co działo się w ac3, a w szczególności w bostonie jest tragiczne ;/ do ACR wszystko było dobrze, a AC3 byle by było ehhhh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 13:12, Nagaroth napisał:

Przecież tu nie ma ani słowa o jakimś specjalnym traktowaniu PC. Wspomniał tylko że AC4
tworzą na najnowocześniejszych komputerach - ciekawostka dla autora newsa, gry na konsole
też tworzą na PCtach.



o właśnie najlepsze jest to, że część ludzi grająca na konsolach uważa, że gry na tą właśnie platformę są na niej tworzone :D no proszę was bez pc nie ma nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 14:12, diabolo20 napisał:

Zobaczymy po wymaganiach minimalnych jeśli będzie 8800 to już znaczy że stary silnik
a nie next gen


Tia. Jakby w minimalnych podali Titana, to byś chyba sikał ze szczęścia na myśl o tym ultra next genowym silniku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

assasin jest kozakiem i bedzie, nie ma to jak pobiegac indianinem po lasach i polowac na zwierzynke gdy wokol kipi fabuła, jeszcze historyczna, miodzio:) 2jka i 3jka najlepsze fabularnie jak dla mnie:) 4ki nie kupie bo nie kręcą mnie piraci, czekam na odslone z ciekawszym okresem hist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zobaczymy po wymaganiach minimalnych jeśli będzie 8800 to już znaczy że stary silnik
> a nie next gen
Przecież wiadomo, że będzie stary silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zobaczymy po wymaganiach minimalnych jeśli będzie 8800 to już znaczy że stary silnik
> a nie next gen
Ta. Powinni dowalić w minimalnych kartę za tyle kasy, że połowa fanów, żeby ją kupić musiałaby sprzedać komputer. KrzysztofT ma rację. Niech dadzą Titana za 900 $ w wymaganiach. Minimalnych. A na maksa tylko jeśli ukradniesz kompy z NASA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj biadolicie. będzie dobrze. faktycznie na trójce trochę się przejechałem, ale trzeba pokładać ufność. w końcu nie każdy Kanadyjczyk jest Justynem Bimberem. krótko i po piracku... "arrr!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa a przy której to okazji nie chciało im się przystosować sterowania do klawiatury tylko mówili że jak chcecie pograć to kupcie pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 13:14, Sanders-sama napisał:

Do czego to doszło... Żeby zapewniać po raz wtóry o czymś...
No proszę, jak tylko postanowiłem że po AC3 już żadnego asasyna nie kupię to nagle gra
robiona na kompy a nie nędzne porty, wcześniej się nie dało?
Jeśli to rzeczywiście prawda, to byłby to 1 asasyn który konsolowym portem nie będzie.
Anyway, mam to gdzieś.


A ja, po trójce kupię następną część serii, gdyż trójka podobała mi się najbardziej, zaraz po dwójce
większych problemów graficznych nie miałem, poza jednym, czyli dziwnym znikaniem na ułamek sekundy obiektów przy szybkim ruchu kamery ale problemów z płynnością samej gry nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować