Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs w listopadzie w czterech edycjach. Zobacz nowy trailer

44 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że Vigilante Edition będzie dostępne na gram.pl, bo na ubi shopie dziwnie dużo liczą za przesyłkę (47,45 PLN, może z za granicy sprowadzanie, kto wie?). Cena jest dobra, bo tylko 229,99 PLN, za taką gierkę i takie bajery. Żebym zdążył zamówić zanim wszystkie się rozejdą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta Vigilante to coś, zastanawia mnie tylko jakość wykonania szala i czapki - czy aby nie będzie to z jakiś szmat pozlepianych. Czekam na pierwsze relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wam tylko powiedzieć że zamawiając na stronie uplay grę i podając kod rabatowy: "10THANKS" moje zamówienie razem z wysyłką wyniosło 206 zł za najdroższą edycje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa oferta.Chyba pierwszy raz kupię sobie Edycję specjalną,tylko którą wybrać :) obie są super.

Naprawdę w porównaniu do innych edycji (z innych gier) to ta jest tania i oczywiście ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam dylemat, nie wiem którą wybrać :)
Chyba wybiorę Dedsec, w tej drugiej jedynie czapka i maska są czegoś warte, ale jeśli będą one naprawdę wysokiej jakości, to może kupię i drugą edycję (pewnie czapka leżałaby w pudełku razem z maską, ale sam fakt posiadania...).
Ale oprócz tych dwóch ''gadżetów'' to nic nie ma, nawet steelbooka.
Cena Dedsec - 230 zł, znając Ubisoft to trochę ją zawyżył, więc pewnie cena zejdzie do 180-220 zł.
Ubisoft znowu dobrze to sobie zaplanował. Wydaje kilka kolekcjonerek, z różnymi rzeczami specjalnymi w każdej. Jedna ze wszystkim, nawet za 300 zł + w zupełności by wystarczyła, a tak trzeba albo z czegoś zrezygnować albo kupić dwie :D
Czekam na Pre-Order na gram.pl :) Zapewne kupię obie, natomiast z drugiej grę po prostu sprzedam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zostanę przy zwykłej specjalnej, bo kolekcjonerem nigdy nie byłem. Mam tylko nadzieję, że pójdzie na moim sprzęcie i może Ubi jakieś by demko wydało... takie tam małe marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 12:12, EzioAudittore32 napisał:

Jak myślicie czy edycje dedsec będzie dostępna w Polsce?

Jeśli sklepy dogadają się z dystrybutorem, to pewnie będzie dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłbym tą z maską bo maska EPICKA ale nie ma steelbooka ani nic. :/
Do tego kosztuje tyle samo co ta 2., a nie ma 2 DLC, ani mapy, czy nawet tych 4 kart. Nie mogliby dorzucić do obu EK 5 kawałków papieru i trochę czegoś co właściwie nic nie kosztuje (przynajmniej jeśliby liczyć ile zapłaciliby kosztów własnych)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak myślicie czy edycje dedsec będzie dostępna w Polsce?

W sklepach to będzie ciężko.Ale w internetowych sklepach pewnie będzie.

Jednak chyba najlepiej kupić na ubishop. Cena przyzwoita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować