Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamów Diablo III na PlayStation 3 w sklepie gram.pl i zgarnij bonusy

41 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2013 o 20:44, Henrar napisał:

Gdzie są ci ludzie od "Diablo 3 na konsole będzie kosztowało 300zł, bo na PC kosztowało
200!"?


Może grają w Torchlight 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 20:44, Henrar napisał:

Gdzie są ci ludzie od "Diablo 3 na konsole będzie kosztowało 300zł, bo na PC kosztowało
200!"?

Tam gdzie ci co twierdzili że Hots będzie kosztował 199zł bo to "następna część a nie dodatek" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co bedzie z wersja ? mam nadzieje ze 2 rozne beda (osobno PC i osobno PS), bo jeszcze tego brakowalo zeby na PC czekac na glupie certyfikacje i inne takie pierdoly... a tak to cierpliwie czekam na 1.0.8 robiac sobie przerwe od mordowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> a co bedzie z wersja ? mam nadzieje ze 2 rozne beda (osobno PC i osobno PS), bo jeszcze
> tego brakowalo zeby na PC czekac na glupie certyfikacje i inne takie pierdoly... a tak
> to cierpliwie czekam na 1.0.8 robiac sobie przerwe od mordowania.

W konsolowej przypadkiem nie ma być jakichś większych zmian m.in. w loocie (przez brak AH)? Jeśli tak (i z kilku innych względów) patche raczej nie będą wychodziły równolegle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był oficjalnie zapowiedziany brak cross-playu więc raczej nie ma szans na zmiany w tej dziedzinie, tak samo jak w braku wersji na Xboxa. A hejterzy się znajdą jak pojawią się newsy o dobrej sprzedaży, znowu będzie mass butthurt, że ich "cudowny" Torchlight 2 się nie sprzedaje, a "cukierkowe" D3 ma się świetnie... też na to czekam :) lubię takie butthurty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli wersia na Xboxa (tego czy następnego) jest w planach to pewnie będzie w przyszłym
> roku.

Nie ma oficjalnej zapowiedzi, a na tą generacje to na pewno nie będzie. Także jest szansa że może kiedyś na nowego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chill poczekajmy do 21 maja ;) bądź parę dni po ps niema ex''a na diablo wiec prędzej czy później wyjdzie też na xkolcki
na razie zostaje pogratulować ps''owcom tanio i fajny item nic tylko brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Znowu się zacznie hype na diablo? :(

Nie sądzę, kto chciał to zagrał na PC.

Henrar będę się śmiał jak wyskoczą z ceną 400 zł =D. Blizz wie że na D3 był hype i to takie że szok oraz wie że konsolowcy czekają na niego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2013 o 23:02, Eternal101 napisał:

Henrar będę się śmiał jak wyskoczą z ceną 400 zł =D


Ja się będę śmiał, jak wyskocza z ceną 999 PLN w 2009 roku.

Dobra cena za tą edycję - 179 PLN jest OK. Brak wymaganego połączenia do sieci, brak botów i brak domu aukcyjnego, a tym samym brak problemów z ekonomią, lepszy drop - zapowiada się na najlepszą edycję dostępną na rynku. Żałuje, że się nie wstrzymałem - z chęcią zamieniłbym swoją edycję pecetową na konsolową :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Dobra cena za tą edycję - 179 PLN jest OK. Brak wymaganego połączenia do sieci, brak
> botów i brak domu aukcyjnego, a tym samym brak problemów z ekonomią, lepszy drop - zapowiada
> się na najlepszą edycję dostępną na rynku. Żałuje, że się nie wstrzymałem - z chęcią
> zamieniłbym swoją edycję pecetową na konsolową :/

Muszę się zgodzić, dom aukcyjny tą grę jakoś ...''pogorszył''. Miejmy nadzieje że będzie to wersja gry na którą każdy czekał roku temu. ;) (czyli nie płatna beta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować