Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Leviathan Warships - pecetowa wersja cyfrowa już dostępna w sklepie gram.pl!

25 postów w tym temacie

gram.pl

W dziale gier cyfrowych w sklepie gram.pl pojawiła się nowa pozycja, mająca dziś swoją światową premierę. Morską strategię turową Leviathan Warships od Paradox Interactive można nabyć w cenie 30,90 złotych!

Przeczytaj cały tekst "Leviathan Warships - pecetowa wersja cyfrowa już dostępna w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie w zakładce ''moje zamówienia'' klucz można już pobrać, ale plik key.txt, który przychodzi jest pusty.
co się dzieje? ktoś nawalił, czy jak?

przyznaję, iż jest to niepokojące.. człowiek, mając nadzieję, że po pracy przyjdzie i pogra, loguje się, patrzy i widzi kod do pobrania, a tam pusty plik. nie czulibyście się wystrychnięci na dudka?
wysyłka miała być dziś, dzień się ma już ku końcowi, a kodów jak nie było widać, tak i teraz ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było z sc2, shame on you gram! Nie wierzę że nie macie kluczy wcześniej i nie możecie ich wysłać. Mniejsza konkurencja tak robi, a Wy, wielki sklep? Mam nadzieję że sytuacja będzie się poprawiać, w końcu cyfrowe gry macie od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zawiodłem się szczerze, mówiąc...zamówiłem na gram.pl ze względu na to że to polski sklep, bo różnica w cenie była pomijalna..i mnie pokarało za patriotyzm ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem już, gdzie elektronicznych wersji gier na pewno NIE kupię. to był pierwszy i ostatni mój klucz kupiony poprzez gram.pl, skoro u nich pre-order oznacza dzień (lub więcej, zależy kiedy kluczyk przyjdzie) po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 21:43, lygy napisał:

wiem już, gdzie elektronicznych wersji gier na pewno NIE kupię. to był pierwszy i ostatni
mój klucz kupiony poprzez gram.pl, skoro u nich pre-order oznacza dzień (lub więcej,
zależy kiedy kluczyk przyjdzie) po premierze.


Dla wyjasnienia klucze są dawno podpiete (4 dni przed premierą) wygląda to na błąd w systemie. Staramy się dowiedzieć co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w systemie wszystko jest ok. Prośba o cierpliwość do jutra rana. Obiecuję, że wszyscy zamawiający grę dostaną dodatkowo grę gratis na moje konto ze stajni Paradox, mam nadzieje, że to będzie godziwa rekompensata.
Jutro rano napiszę. Jkaby komuś się pokazał klucz prośba o napisanie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a zatem czekamy na pozytywne rozwiązanie sprawy, trzymając kciuki, byście sobie z tym szybko poradzili.
wdzięczny jestem za interwencję, w końcu takie rzeczy miejsca mieć nie powinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz się zdarzyła taka sytuacja :/ wszystko było ok do tej pory.
Będę informował co w tej sprawie, jednakże proszę o sprawdzanie czy klucz sie nie pojawił bo wygląda, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no u mnie śmiga, udało mi się za 1szym razem, mail z kodem przychodzi z opóźnieniem i był w spamie, ale czytałem oficjalne forum i może dlatego to wiedziałem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować