Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michael, Franklin, Trevor - trzy nowe trailery GTA V już w sieci!

80 postów w tym temacie

> Czyli przeciętny gangster z miasta, czarny bandzior z bronksu i kompletny świr ze wsi?
> Niespecjalnie mi się podoba.

Jakiego Bronksu? Chyba pomyliłeś lokalizację, na gangsterów z Bronxu mogłeś sobie popatrzeć w GTA IV. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 17:46, Madoc napisał:

Przecież wszystkie części od GTA III do
SA były ze sobą powiązane.


Tak, wiem, ale pod pojęciem "część" miałem na myśli nowy numerek w tytule. IV nie miało żadnego związku z uniwersum z III, ale dalej mam nadzieję, że w V pojawią się jakieś postacie z wcześniejszych części. Przydałby się nawet malutki smaczek, coś w stylu jednej z pozoru błahej misji w Mafii II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 18:06, KRiSTi23 napisał:

> Czyli przeciętny gangster z miasta, czarny bandzior z bronksu i kompletny świr ze
wsi?
> Niespecjalnie mi się podoba.

Jakiego Bronksu? Chyba pomyliłeś lokalizację, na gangsterów z Bronxu mogłeś sobie popatrzeć
w GTA IV. ;)


Nie grałem w IV, napatrzyłem się na nich w SA (tam raczej slumsy chyba były)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 18:13, Mysurek napisał:

Nie grałem w IV, napatrzyłem się na nich w SA (tam raczej slumsy chyba były)

Koledze chodziło raczej o to, że Bronx to dzielnica Nowego Jorku (Liberty City), a akcja V dzieje się w Los Angeles (Los Santos).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piątka w tych trailerach zapowiada się świetnie :)
Mam nadzieję, że będzie się grało równie przyjemnie co we wszystkie części trójki. Czwórka mimo, że złą grą nie była to lekko mnie jednak rozczarowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 18:15, mati285 napisał:

> Nie grałem w IV, napatrzyłem się na nich w SA (tam raczej slumsy chyba były)
Koledze chodziło raczej o to, że Bronx to dzielnica Nowego Jorku (Liberty City), a akcja
V dzieje się w Los Angeles (Los Santos).

Chodziło mi o murzynów lansujących się brykami ze skaczącym nadwoziem, jarających zioło, handlujących crackiem i tych beznadziejnych "wojnach" o "kwadraty" i honor pogwałcony przez inny gang.

Spoiler

Co do mojego stwierdzenia to ugrzeczniłem "Czarni analfabeci z Bronxu", nie wiem jaka powinna być wersja poprawna politycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michaela kupiłem z miejsca jest cool. Trevor wydaje się ciekawy i mogą być z nim jaja (podobni jak z The Truth), ale z mojego punktu widzenia czarnego równie dobrze mogłoby nie być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli przeciętny gangster z miasta, czarny bandzior z bronksu i kompletny świr ze wsi?
> Niespecjalnie mi się podoba.

Niby w którym momencie facet z kryzysem wieku średniego, który jest bogaty, ma kasę na wszystko i teoretycznie nie powinien czegokolwiek potrzebować, a mimo to jest znudzony swoim życiem i wprowadza do niego chaos zajmując się zupełnie bezcelową gangsterską jest w tym trailerze pokazany jako "przeciętny gangster z miasta". Chyba oglądaliśmy zupełnie inny trailer. Ta postać to zupełne przeciwieństwo typowych postaci z gier, wliczając to poprzednie części GTA, jak i nawet te nowe Watch Dogs, które zapowiada się co raz nudniej i co raz bardziej sztampowo (zemsta + super haker z iphonem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale z mojego punktu widzenia czarnego równie dobrze mogłoby

Dnia 30.04.2013 o 18:25, Zgreed66 napisał:

nie być :P

Nie wyobrażam sobie gangsterskiej gry w LA bez wątków dotyczących ulicznych gangów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA - jedna z tych niewielu marek gdzie nie muszę oglądać zwiastunów i czytać recenzji żeby wiedzieć że to będzie świetna gra. Każde kolejne GTA jest niesamowitą przygodą i tu zapewne będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 18:42, Kazioo napisał:

> Czyli przeciętny gangster z miasta, czarny bandzior z bronksu i kompletny świr ze
wsi?
> Niespecjalnie mi się podoba.

Niby w którym momencie facet z kryzysem wieku średniego, który jest bogaty, ma kasę na
wszystko i teoretycznie nie powinien czegokolwiek potrzebować, a mimo to jest znudzony
swoim życiem i wprowadza do niego chaos zajmując się zupełnie bezcelową gangsterską jest
w tym trailerze pokazany jako "przeciętny gangster z miasta". Chyba oglądaliśmy zupełnie
inny trailer. Ta postać to zupełne przeciwieństwo typowych postaci z gier, wliczając
to poprzednie części GTA, jak i nawet te nowe Watch Dogs, które zapowiada się co raz
nudniej i co raz bardziej sztampowo (zemsta + super haker z iphonem).

Jak zdefiniujesz "gangstera"? Bo jak dla mnie gangster to gość z kasą, a jak nie ma kasy to zwykły bandyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 18:55, haren napisał:

No wszystko fajnie, ale życzę sobie aby kiedyś powstała równie popularna gra gdzie policjanci
rozwalają to bandyckie szambo.

Zakażą takiej gry bo nie będzie poprawna politycznie i motłoch się oburzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 18:53, Mysurek napisał:

Jak zdefiniujesz "gangstera"? Bo jak dla mnie gangster to gość z kasą, a jak nie ma kasy
to zwykły bandyta.


Ja bym zdefiniował jako kogoś kto załatwia sporo "lewych" spraw, bierze udział w rabunkach, napadach, czy skokach na banki lecz tylko w takich, gdzie stawką są naprawdę porządne pieniądze. Niekoniecznie musi zabijać.

A taki zwykły ktoś, kogo rajcuje kradnięcie byle czego, krzywdzenie byle kogo to właśnie bandyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z każdym kolejnym trailerem coraz mniej czekam na GTA V. Nudne to i jakbym już gdzieś to wszystko widział. Drugi bohater (Franklin? Jak ten żółw?) jakoś najbardziej mnie zainteresował w tym trailerze, mimo że gangstersko-nygusowe klimaty są mi zupełnie nie po drodze. Pewnie skończy się tak jak w przypadku GTA4 gdzie wątek fabularny przeszedłem dla świętego spokoju i o niebo lepiej bawiłem się później w DLC i podczas wolnych przejażdżek po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować