Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michael, Franklin, Trevor - trzy nowe trailery GTA V już w sieci!

80 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2013 o 19:11, Sandro napisał:

Pewnie skończy się tak jak w przypadku GTA4 gdzie wątek fabularny przeszedłem dla świętego spokoju
i o niebo lepiej bawiłem się później w DLC i podczas wolnych przejażdżek po mieście.

Akurat w GTA4 wątek fabularny był fatalny, więc gorzej już chyba być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 19:14, Dared00 napisał:

Akurat w GTA4 wątek fabularny był fatalny, więc gorzej już chyba być nie może.

Dlaczego fatalny? Mi się bardzo podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem całego hype''u na tą produkcję- grałem we wszystkie GTA i każde kolejne jest coraz słabsze. Oczywiście można w to pograć godzine, dwie ale tylko "dla jaj" zabijając kilku policjantów czy powodując parę karamboli. Nie hejtuje tej gry, bo uważam, ze każdy ma prawo do własnego gustu, ale po co kmentarze gimbusów typu " lol xD DDDDDD must have!" pisane tak, by wpleść tam jak najwięcej emotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale po co kmentarze gimbusów typu " lol

Dnia 30.04.2013 o 19:44, FAN9 napisał:

xD DDDDDD must have!" pisane tak, by wpleść tam jak najwięcej emotów.

Ile masz takich komentarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra choć kozak, zyskała by 2 razy tyle jeśli akcja działa by się w latach 90, i ew z carlem johnsonem, tego klimatu niestety nie widać na trailerach, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 21:26, bithc napisał:

ta gra choć kozak, zyskała by 2 razy tyle jeśli akcja działa by się w latach 90, i ew
z carlem johnsonem


Chcesz zagrać CJem? Wróć do GTA: SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ewentulanie napisałem, bo chciałbym znac jego dalsze losy przez jakies tam smaczki w grze, ale wracam wracam, nawet często i gęsto do lolka żeby posmigac po miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM NADZIEJĘ, ŻE TA CZĘŚĆ NIE BĘDZIE TAK SŁABA JAK GTA IV. CUTESCENES TO NIE WSZYSTKO, MOI MILI. DOPIERO PO GAMEPLAYU Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA CZEGOŚ WIĘCEJ BĘDZIE SIĘ MOŻNA DOWIEDZIEĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta fala hejtu typu "nie widzę w tym nic specjalnego" jest śmieszna i tak - jest to hejt.

Najbardziej wyczekiwana gra ostatnich lat. Tak, najbardziej wyczekiwana. To nie jest mój wymysł tylko fakt. Nie ma drugiej takiej gry do której zapowiadając trailery, czy ukazując same screeny powoduje się tyle ekscytacji wśród graczy.

Wielu ludzi kocha tę serię. Wśród nich i ja. Nie za samą grę w jej istocie jaką jest zapewnianie rozrywki, ale po prostu za klimat, z sentymentu i za to z czym im się kojarzy.

Dobrze rozumiem, że ktoś może nie lubić GTA - ok, ale przepraszam, ja nie wchodzę w temat z Dead Space (na przykład, choć ten tytuł to słabe porównanie, ale z takich słynę) i nie piszę, że dla mnie to słaby horror (a taki jest :), tylko po to by napisać jak to mi się coś nie podoba i jaki jestem inny. Nic nie broni mi wyrazić swojej opinii, ale po co mam to pisać? Ulży mi to? Nie. Poczuję się lepiej? Nie. Więc for what?

A tu co róż komentarze: "słabo to wygląda" albo "Zupełnie nie rozumiem całego hype''u na tą produkcję - grałem we wszystkie GTA i każde kolejne jest coraz słabsze." - ta ostatnia wypowiedź po prostu mistrzowska.

No tak. Przecież nie ma to jak "hejcić" na wszelakie sposoby arcydzieła wśród gier? :)
Jesteśmy wtedy tacy fajni, że lubimy inne gry i nie jaramy się GTA, bo w sumie nie ma czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się zapowiada ;) Z całej trójki oczywiście Trevor najbardziej zakręcony.
kacperm,wnioskujesz już po trailerze,że słabo to wygląda?Fajnie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tylko potwierdzenie, że GTA się wypaliło. Charaktery są skopiowane z poprzednich części z lekkimi zmianami. Jeszcze Michael ujdzie, ale daleko tu do pomysłowości objawionej w "GTA IV LC stories". Nie mam najmniejszego powodu póki co, by tę grę kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować