Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V wypełnia Magią cały Świat!

392 postów w tym temacie

z moich obserwacji wynika ze jesli wezmiesz sobie zdolnosc widzenia zywiolow to pozniej zadajesz dodatkowe obrazenia w czasie walki i mozliwe ze ten lancuch zywiolow podnosci wielkosc obrazen :) niestety nigdy nie udalo mi sie zdobyc tej umiejetnosci glownym bohaterem :) ale caly czas nad tym pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... trza sie bedzie pomeczyc
póki co się zajme akademią ale i tak nie wiem o co chodzi z małymi artefaktami dla potworków alel nawet bez tego Akademia ma dośc silne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te artefakty dajesz potworom :) dzieki czemu sa mocniejsze :) polecam dac gremlinom wiecej zycia :) a gargulcom i hgolemom szybkosc :) a pozniej to wedle uznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki. większość osób mówi mi iz sa tam najdrozsze jednostki ale tak naprawde duzo placi sie tylko za tytanow, a reszta to mały pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak da sie grac przez siec - ubi.com klikasz w multi i juz grasz...rzecz jasna tylko w przypadku jesli dysponujesz orginalna gra i masz orginalny cd-key...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 08:34, morthi napisał:

tak da sie grac przez siec - ubi.com klikasz w multi i juz grasz...rzecz jasna tylko w przypadku
jesli dysponujesz orginalna gra i masz orginalny cd-key...

no ja grałęm na ubi.com i suuper sie gra ;);) raz wygrałem ;);), no ale trening czyni mistrza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem na misji oblezenie wykonałem arene do walk ale nie moge oczyścic z wrogich wojsk bo nie moge nikogo znależć kilkanascie bitew stoczyłem a wiecej wrogów nie moge znależć POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja takze mam problem z 4 misją kampani Inferno.Otuż zlazl do mnei na dol strasznie przypakowany koles(Ythin czy jakos tak) .Za kazdym razem gdfy atakuje muoj zamek przegrywam bo ci jego zas*@$#%#@ Łowcy(190 ich ma) biorą na 1 turę moje zmory(a mam ich przezciez ponad 60..).Jakies rady .Co mam zrobic zeby przejsc tę misje :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes V jest super... ale niestety mi nie dziala :( Mam kompa AMD Sempron 2500+(1,66 Ghz), 512 mb DDR, Karte graficzną Radeon 9200 SE 128mb. Instaluje sie spoko, pużniej włączam, nastepnie wybieram tryb, plansze itd (nadal wsystko ok ) Jak juz wszystko wybralem wczytuje się i jak dojzie do konca wychodzi do windowsa i pojawia sie błąd... Pomóżcie mi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować