Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V na PC? Stanowisko Rockstara bez zmian

93 postów w tym temacie

ZubenPL--> Moim zdaniem nie chodzi tutaj o kasę a bardziej o wybieranie takiej platformy na której wygodniej tworzy się gry, dla R* taką wygodą są konsole i dlatego to na nich najbardziej się skupiają, gdyby naprawdę PC-ty nie przynosiły im zysków to żadna z części GTA nie ukazała by się na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyjdzie rok po premierze konsolowej. Komu zależy aby zagrać w dniu premiery zawsze może kupić tą konsolę, teraz nie są takie drogie, używane tym bardziej. I nie, nie dla jednej gry, bo konsolowych exów jest sporo i nimi też warto się zainteresować :). Ja w każdym razie już się doczekać nie mogę, każda premiera nowej części to zawsze spore emocje i wyczekiwanie na nowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż szkoda że R olewa PC... już przy GTA4 była "zoptymalizowana..."

Czyli R daje się pobić ciekawie zapowiadającej się Watch Dogs gdzie samochody są prawdziwe a nie przekombinowane podróbki...

Nowa produkcja Ubi nie jest takie jak GTA... ale moim zdaniem ma szanse skraść serca fanów GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, ludzie... wyjdzie na PC, bez obaw. Szkoda tylko, że nie da się grać online, przez cziterów oczywiście... a nie zbanują ich przecież, bo kasacja użytkowników doprowadziłaby do strat finansowych na reklamach, social clubie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do graczy PC, którym zresztą sam jestem ale 170 000 głosów na grę, która na konsolach sprzeda się w ponad 20 milionach egzemplarzy to trochę słabo, nawet bardzo. W końcu na bank trafi na PC jak każde GTA, ale na premierę bardzo cienko to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w to dupie. Rockstar nie chce na mnie zarobić? Ich sprawa, prosić się nie będę. Przeżyję, kupię Watch_Dogs i wesprę nową, świetną markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się w ogóle nie podoba pomysł z trzema bohaterami, choć ten redneck może być ciekawą postacią. Bardziej interesuje mnie Watch dogs. Po Vice City straciłem chęci na serię GTA, czwórki nie skończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo każda generacja GTA ma trzech bohaterów. W pierwszej generacji byli to bohaterowie GTA III, VC i SA. W drugiej GTA IV i dodatków. Teraz widać, że od razu robią trzech bohaterów, więc może nie być dodatków takich jak przy "czwórce". Chyba, że zrobią, ale z dodatkowymi terenami i misjami, a bohaterowie będą ci sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No i dobrze. Mam nadzieje że nie będzie na PC. Niech konsole zostaną chodź raz docenione.
>
Taaa jasne konsole są niedoceniane my PC jesteśmy tak ślepi że nie widzimy jak jesteśmy rozpieszczani... ale kij gry po 250zł są przecież lepsze bo to przecież konsola na czym się trzepie w c#$j kasy, dodatkowo chyba nie widzisz jak Ubisoft was rozpieszcza i jeszcze dodatkowo R* z Red Dead Redemption

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No i dobrze. Mam nadzieje że nie będzie na PC. Niech konsole zostaną chodź raz docenione.
>
Żartujesz? To ja chciałbym być choć raz doceniony i nie być robiony w... grając w gnioty z konsolowym portem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W samych Stanach jest ponad pół miliona złożonych już preorderów. Do premiery gry zostało jeszcze kilka miesięcy, nie dziwię sie Rockstarowi, że z wersja pecetową może sobie czekać, na zachodzie nikt na tym nie traci, po trzeciej części ta seria stała się konsolowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No i dobrze. Mam nadzieje że nie będzie na PC. Niech konsole zostaną chodź raz docenione.
>
> >
> Żartujesz? To ja chciałbym być choć raz doceniony i nie być robiony w... grając w gnioty
> z konsolowym portem.

Podpisuje się nogami i rękami. Niech ta część będzie miała lepszą optymizację niż GTA IV, bo tam to była prawdziwa parodia. Te karty po 2GB GDDR5, żeby sobie pograć i procesory z kosmosu. Śmiech na sali to był wtedy. Po 5 update okazało się, że i na 1GB można pograć na maksa niespodziewanie. Większość części wychodziło z opóźnieniem na PC więc i z 5tką powinno być tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej GTA IV się pojawiło to i V się pojawi... chyba. Max Payne 3 pojawił się z pewnym opóźnieniem to tak naprawdę poczekać na nowe GTA ile będzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak maja wydawac taki biedny port jak czworka to moze to i lepiej ze nie bedzie.
Druga sprawa nie wiem czemu sie tak wszyscy podniecaja tą grą- przeciez to nic specjalnego, w kazdej czesci jest to samo, masa bezsensownego jezdzenia po miescie i zadania typu jedz w miejsce X i odstrzel Y a potem uciekaj przed policjantami, powtorz 50 razy- mamy gre. Juz czworka ostro przynudzala (choc dodatki byly calkiem niezle) wiec nie wiem o co ten szal. To w zasadzie taki sam tasiemiec jak Cod czy Assassin, tyle ze wychodzi rzadziej. Ale grales w jedna czesc- grales we wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No i dobrze. Mam nadzieje że nie będzie na PC. Niech konsole zostaną chodź raz docenione.

Może mnie oświecisz, bo nie widzę związku z brakiem gry na PC a docenianiem konsoli ? Co to za bzdura ? No i jaka piękna postawa - "mam nadzieję że inni nie dostaną"... naprawdę Cie to interesuje czy ktoś na PC właczy sobie jakąś grę ? Nie wystarczy Ci że sam sobie pograsz, fajnie żeby inni nie mogli.
Ehhh ale nam młodzież rośnie.
A gra na PC też wyjdzie. Pewnie będzie taka sama badziewna konwersja jak w przypadku IV ale będzie. Tyle że później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar: "Nie mamy żadnych informacji do ogłoszenia, jeśli chodzi o możliwość przygotowania edycji na komputery osobiste.”

gram.pl: "Zamów Grand Theft Auto V (PC) w sklepie gram.pl"

Hmm, ciekawe... Nikt jeszcze nie wie czy ta gra wyjdzie, a wy już nawet znacie jej cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszne bzdury. Jeśli uważasz, że różnice pomiędzy poszczególnymi częściami GTA są porównywalne do CoDa, to znaczy że nie grałeś w którąś z tych serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować