Zaloguj się, aby obserwować  
Jedimax

Call of Duty: Ghosts

87 postów w tym temacie

Gra sie powoli instaluje na Iksińskim 360 tym i czekam na Live :D

BF mnie od siebie odrzucił oprawą konsolową i tym, że jednak nawet na konsoli uwielbia sie wysypać, a CoD najczęściej gdy wychodzi po BF to jest lepszym produktem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 11:06, GringoG3 napisał:

Gra juz zainstalowana, ale jeszcze gralem.
Jak waszym zdaniem, gra powinn chodzic na moim laptopie ( opis w podpisie).
Jaki poziom detali ?

chłopie ta gra ma słaba optymalizacje silnik wyglada niemal tak same jak poprzednich codach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 12:33, Pernia napisał:

Gra wogole odpala sie na kartach z DX10? ktoś sprawdzał?

Np. na GTX 275 nie mającym DX11 nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 22:00, Pernia napisał:

i fixów żadnych ni mo?

Widziałem jakiś fix na RAM (wystarczy 4 zamiast 6), ale to do pirackich wersji, może i działa z oryginałem ale można ryzykować banem (licencja,EULA itp.), nie wiem czy jest coś na niesprawdzanie DirectX ale to brzmi bardziej skomplikowanie.

Tak czy siak sprawa z wymogiem co najmniej 6 RAMu (była taka gra wcześniej?) to żal skoro gra wykorzystuje tylko od 1.1 do 1.8 gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien być chyba do wyboru w menu wyboru postaci. Gra faktycznie wykorzystuje sporo RAMu, w trakcie kampanii sprawdziłem i proces wykorzystywał 2,6GB wliczając Xfire, Steam, System itp. razem 4,9...

Na maksymalnych gram bez problemu tym: http://www.xfire.com/profile/ts04#rig-info jeszcze muszę licznik FPSów włączyć w Xfire. Gra chyba optymalizowana na GeForce bo ktoś mi pisał, że na 6970 słabo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj z rana zassała mi się łatka do Ghosta i tu pojawił się problem gra za każdym razem gdy odpalę singla czy multi robi zwiecha. Nie można nic zrobić pomaga tylko restart kompa. Wczoraj przed patchem było wszystko ok, sprawdzenie spójności plików, czy też odpalenie gry jako administrator nie pomogło. Czy komuś się to tez przytrafiło i może znalazł rozwiązanie. Mam kartę ati 7770i procka i3.Tak jak pisze wczoraj przed łatką wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chciałbym uzyskać informację czy da się zmienić na steamie język gry z polskiego na angielski? Czy ktoś mógłby to dla mnie sprawdzić? Chodzi mi zarówno o singla jak i multi. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować