Zaloguj się, aby obserwować  
bestia

Final Fantasy

688 postów w tym temacie

Z braku laku zacząłem przygodę z remasterem FF X . Ostatni raz grałem z 5 lat temu ale i tak czuję podświadomie taki psychiczny dyskomfort ze to powtórka z rozrywki . Ale trudno z gatunku na PS4 nie ma co grać .
Ponownie złapałem się za głowę gdy zobaczyłem Tidusa. Jak można było wpaść na pomysł tak genialnego bohatera . Design , jego gesty i głosik od razu wprawiają mnie w uśmiech . Od IX można było zauważyć regres głównych bohaterów. Zidane, Tidus i wisienka na torcie Vaan. Hmm.
Juz bardzo dawno nie miałem okazji uczestniczyć w losowych walkach mam nadzieje ze dotrwam do końca . Muzyka ponownie klasa sama w sobie . Wybrałem klasyczną ścieżkę dźwiękową.
Życzcie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Pecetowe TYPE-0 HD zaliczyło niezły falstart, nie chcąc się uruchomić ludziom, którzy do zapisywania ułamków używają przecinka zamiast kropki. No lol. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2015 o 14:48, Kadaj napisał:

Hm... Pecetowe TYPE-0 HD zaliczyło niezły falstart, nie chcąc się uruchomić ludziom,
którzy do zapisywania ułamków używają przecinka zamiast kropki. No lol. xD


Możesz jaśniej bo niezbyt rozumiem drugą część zdania :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2015 o 18:17, LastOrder napisał:

Możesz jaśniej bo niezbyt rozumiem drugą część zdania :) ?

W części krajów powszechnie do zapisywania ułamka używa się kropki (np. 3.5), w innych zaś (w tym u nas) przecinka (3,5).

Nie wiem jaka to magia programistyczna, ale tym drugim nie działało. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2015 o 15:13, LastOrder napisał:

Odpaliłem demko FF XV i szok . Albo mnie oczy mylą albo ta gra jest brzydsza of FF XIII.
Wiadomo że tam było liniowo i lokacje były dociągnięte ale coś tu jest nie halo .
System gry to action RPG pełną gebą. Myślałem że łatwiej będzie mi to ogarnąć ale na
razie jest tak sobie.
Poczekam na wersję 2.0 i ponowny raz spróbuję .


To demko, to dalej jakiś exclusive, czy już można normalnie spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2015 o 12:19, maniekk napisał:

To demko, to dalej jakiś exclusive, czy już można normalnie spróbować?


Dalej tylko dla tych co kupili Type 0 na nowe konsole . Jednak teraz sama gra staniała wiec skorzystałem z opcji . Warto zaryzykować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Square ogłosilo ze do tej pory sprzedało się ponad 11 milionów sztuk Final Fantasy VII . Wliczają oczywiście PS1, PC oraz cyfrowe wersje na PSN .
Hmm czytam sobie że RDR osiągnęło 14 milionów i myślę którą grę otacza większy kult? Czy Remake osiągnie na wszystkich sprzętach podobny wynik .
Sam nie wiem jak ten wynik interpretować. Tak czy tak czekam na kolejne wieści o grze . Trailer juz 100 razy oglądałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2015 o 14:48, Kadaj napisał:

Hm... Pecetowe TYPE-0 HD zaliczyło niezły falstart, nie chcąc się uruchomić ludziom,
którzy do zapisywania ułamków używają przecinka zamiast kropki. No lol. xD

Przypomina mi się moja ostatnia zabawa z Batmanem Akrham Asylum, który nie chciał się uruchomić, bo miałem scustomizowane ustawienia kalendarza i jedna dotnetowa metoda wyrzucała wyjątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować