Zaloguj się, aby obserwować  
bestia

Final Fantasy

688 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2007 o 16:02, Lucas016 napisał:

X!!! później X-2 XI to online, a XII oficjalnie jeszcze nie ma

Online przy X-2 to znaczy, że muszę mieć połączenie sieciowe do PS2 (i tylko tak pogram)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 16:05, DragonLord napisał:

Online przy X-2 to znaczy, że muszę mieć połączenie sieciowe do PS2 (i tylko tak pogram)?


XI jest online. Tak wymaga połączenia sieciowego. To gra tego samego typu co WoW, GW itp.
A i chyba też jest pobierany abonament (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę)
X-2 jest zwykłą częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 16:23, Daimon_Frey napisał:

A i chyba też jest pobierany abonament (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę)


nie jest pobierany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 16:47, Meketh napisał:

> nie jest pobierany:)

Mylisz się abonament jest pobierany po informacje zapraszam tutaj:
http://www.k-ff.com/Finalf11/index.php?n=2

ale czy to jest taki abonament jak w WoWie np.? Nie rozumiem za bardzo, po prostu płacisz za postać i grasz, a dopiero gdy grasz wieloma postaciami to płacisz dosyć duże sumy, niż gdybyś miał jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2007 o 17:10, Lucas016 napisał:

ale czy to jest taki abonament jak w WoWie np.? Nie rozumiem za bardzo, po prostu płacisz za
postać i grasz, a dopiero gdy grasz wieloma postaciami to płacisz dosyć duże sumy, niż gdybyś
miał jedną.


Jak wynika z artykułu abonament jest na innych zasadach niż np WOW,ale forma płatności i wysokość abonamentu podobna no i trzeba płacić co miesiąc by muc grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:19, Meketh napisał:

Jak wynika z artykułu abonament jest na innych zasadach niż np WOW,ale forma płatności i wysokość
abonamentu podobna no i trzeba płacić co miesiąc by muc grać.

Powiem Ci szczerze, zatkało mnie, wiele już słyszałem o FF XI ale nie wiedziałem że trzeba płacić:( a nawet chciałem sobie kupić, żeby zobaczyć co to w ogóle jest, ale teraz to na pewno się wstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:25, Lucas016 napisał:

Powiem Ci szczerze, zatkało mnie, wiele już słyszałem o FF XI ale nie wiedziałem że trzeba
płacić:( a nawet chciałem sobie kupić, żeby zobaczyć co to w ogóle jest, ale teraz to na pewno
się wstrzymam.

To żę trzeba będzie płacić to było wiadomo jeszcze przed jej stworzeniem.Nie wiem skąd masz informacje że nie trzeba płacić za FFXI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO wy wiecie o final fantasy:P napewno dużo, może jeszze niektórzy więćej ode mnie ale wróce do sprawy. W Final fantasy jedyne co zlę jest to że nie wychodzą na kompa(są sposoby żeby właćzyć z playstation 1 czy 2 na pc ale ine oto mi chodzi) FFXI można powiedzieć że spieprzyli(niegrałęm bo nie mam gry a jak bym grał to pewnie na prywatnych bo i tak by mmnie nie stać bylo na abonament) Wystarczy popatrzeć to od razu widać że jedyne co pozostało z Finalów to chochobogra nierózni sie inteligencjom od WOWa . OCzywiście najlepsza jest FFVII ale jak połowa spoleczenstwa jest $%^&* tak jak jeden mój kolega powiedział że niezagra bo nie ma tam rozdlielczośći 1024 na 786(czy większa).Ale jest jeszcze jedno ale co do FFVII kosztuje 150 zeta. Kto ma kase Nieżałować. a teraz troche o FFVIIAC oglądłem go narazie 8 razy i jeszcze mi się nieznudził a mam go wypożyczoneego jeszcze na 4 dni z tygodnia. Grafa wyprzedza Europe o 2 lata muze przekrztałcona z FFVII dobrze ,klimacik ,bohaterowie. Jest to mój na drugim miejscu ulubiony film więc sie nieczepiać :P a co do XII niewiem czy niewyszla bo opisa juz polacy napisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 12:16, Harvenar napisał:

FF VII jest teraz zdobyć baardzo trudno, a zwłaszcza oryginał. Poszukaj na aukcjach internetiowych,
na allegro itp.

Aukcje wolę ominąć (jakoś nie mam zaufania)... Czyli oprócz tego w żadnych sklepach to nie mam szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne sklepy gdzie można znaleźć jeszcze wersje FF przeznaczone na PC to sklepy zagraniczne. W Polsce albo ktoś ci ściągnie z zagranicy za grubą kasę albo kupisz na allegro. Ja kupiłem VII część za 50zł i zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem zgodnie z radami FF X i jest całkiem całkiem :). Jednak mam pytanie co do jeżyka Abi-cośtam (nie zapamiętałem dobrze nazwy). Dość szybko można znaleźć takie napisy (no i rozmowa z tymi "poławiaczami"), jednak nie można go odcyfrować. Za to później pojawiają się księgi uczące po jednej literce. Czy to oznacza, że przechodząc grę po raz drugi zmieni się w pewien sposób fabuła? I czy księgi znajduje się od I tomu po kolei (II, III itp.), czy może losowo? Osobiście znalazłem tom I i po pierwszej morskie podróży statkiem IV, czy to może oznaczać, że ominąłem 2 księgi (wydawało mi się, że przeszukiwałem wszystko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w FF& mozna spokojnie grac na PC na emulatorze, wiec eni trzeba robic zakupu akurat wersji PC, miałem Finala na psx''a, widzialem tez na emulatorze chodzacego i chodzil wysmienicie, nie róznil się nicym, no moze grafika mi sie lekko ladniejsza zdawala, wersji tylko na PC nie widzialem wiec do tej nie porownam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ksiegi sa rozmieszczone w różnej kolejnosci, nie jestem pewien czy losowo na www.k-ff.com jest lista. A fabuła sie nie zmienia, ewentualnie po zdobyciu wszystkich słownikow mozna zaczac gre od nowa i przy specjalnej sferze odczytac stan z innego save i od poczatku gry miec tlumaczone te wszystkie teksty+ bonusik za znalezienie wszystkich ksiag, ale nie dostawany automatycznie ale od pewnej osoby, wspominajacej o tych ksiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno obejrzałem Advent Children no i mi się spodobało :) Nie rozumiałem wszystkich wątków, bo w żadną z gier nie grałem ale w necie doczytałem ;) Zresztą mój sajt jest teraz utrzymany w klimatach filmowych :)
I prośba - jak ktoś mieszka w Pleszewie lub okolicach to mógłby grę podrzucić, bo na allegro trudno dostać, a jak jest to w stanie do d*** a za astronomiczną kwotę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się teraz, że uciekło mi parę słowników (np. te na statku S.S. Liki). Czy to oznacza, że już mogę zapomnieć o skompletowaniu całego zestawu? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejsciu pierwszego etapu gry będziesz mógł podróżować statkiem, więc będziesz mógł się cofać. Co do S.S . Liki to niewiem czy akurat tam dasz rade polecieć. Jeżeli S.S. Liki jest na początku gry to warto zagrać od nowa, znależć ten słownik, zapisać grę i z grać na swoim poprzednim sejvie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować