Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sentymentalna podróż do przeszłości - historia serii StarCraft w pigułce

9 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Blizzard opublikował kolejny zajmujący tekst, tym razem stanowiący zarys fabuły całej serii StarCraft. To idealna okazja, by przypomnieć sobie, co działo się w poszczególnych odcinkach popularnego cyklu strategii.

Przeczytaj cały tekst "Sentymentalna podróż do przeszłości - historia serii StarCraft w pigułce" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mimo 9 stron, streszczenie jest dość pobieżne. Pamiętam, że przy okazji premiery dwójki trafiłem na jakiś niezły tekst opisujący szczegółowo historię uniwersum od momentu gdy ludzie wyruszyli na podbój kosmosu. Z chęcią przeczytałbym coś takiego jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niestety, mimo 9 stron, streszczenie jest dość pobieżne. Pamiętam, że przy okazji premiery
> dwójki trafiłem na jakiś niezły tekst opisujący szczegółowo historię uniwersum od momentu
> gdy ludzie wyruszyli na podbój kosmosu. Z chęcią przeczytałbym coś takiego jeszcze raz.

Przypadkiem nie chodzi Ci o historię, która wyświetla się w instalatorze Wings of Liberty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To streszczenie jest już dostępne od ładnych paru dni. Wcześniej zresztą było już podobne. Fakt, że opisuje dość ogólnie, trzyma się jednak najważniejszych faktów. Nie zrobili też jeszcze sekcji dotyczącej dodatku. Z drugiej strony jest wikia (której zawartość na temat HotS jest jednak jeszcze mocno niekompletna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 20:19, leszeq napisał:

Niestety, mimo 9 stron, streszczenie jest dość pobieżne. Pamiętam, że przy okazji premiery
dwójki trafiłem na jakiś niezły tekst opisujący szczegółowo historię uniwersum od momentu
gdy ludzie wyruszyli na podbój kosmosu. Z chęcią przeczytałbym coś takiego jeszcze raz.

O to ci chodzi ? http://scarea.pl/index.php?strona=sc_fab_prel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 09:17, ZubenPL napisał:

> Niestety, mimo 9 stron, streszczenie jest dość pobieżne. Pamiętam, że przy okazji
premiery
> dwójki trafiłem na jakiś niezły tekst opisujący szczegółowo historię uniwersum od
momentu
> gdy ludzie wyruszyli na podbój kosmosu. Z chęcią przeczytałbym coś takiego jeszcze
raz.
O to ci chodzi ? http://scarea.pl/index.php?strona=sc_fab_prel


To będzie to. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować