Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kingdoms of Amalur: Reckoning - pobierz testową wersję spolszczenia

31 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2013 o 15:08, maniekk napisał:

W takim razie modkowie czasem źle rozdają bany w przypadku pytania o takie modowanie.


Ale Ty znowu tu mówisz o czym innym, mówisz o modowaniu gry onlinowej, gdzie akurat modowanie plików może doprowadzić do ułatwień podczas samej rozgrywki z innymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 15:11, TobiAlex napisał:

> W takim razie modkowie czasem źle rozdają bany w przypadku pytania o takie modowanie.


Ale Ty znowu tu mówisz o czym innym, mówisz o modowaniu gry onlinowej, gdzie akurat modowanie
plików może doprowadzić do ułatwień podczas samej rozgrywki z innymi graczami.


O czymś innym? Pytanie na forum o spolszczenie jest karane banem za piractwo, nawet jeśli gra nie ma polskiej wersji. Nigdzie nie mówiłem o grze online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy się kłócicie, a od dawna wiadomo, że mało która licencja czy prawo jasno określa kwestię modyfikowania gier. Dlatego ja oparłbym się na praktyce, a że mam trochę styczności z tematem... Nawet przy założeniu, że jest to nielegalne, to EA popiera taki proceder. Czemu? Jest to łatwa i darmowa reklama dla gry wydaną przez nich. Dodatkowo oni nie wydając kasy, dostaną produkt, jakiego oczekują fani. Sam zysk - EA dobrze o tym wie! Więc nie patrzy jak to wygląda ze strony prawnej, tylko cieszmy się, że nie ma sytuacji, że dystrybutor blokuje takie projekty na mocy swoich ''widzimisów''.
Na potwierdzenie tego, że EA lubi takie projekty podrzucam link:
http://www.ea.com/pl/news/spolszczenie-do-dragon-age-ultimate-edition-juz-dostepne-do-pobrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama gra zupełnie nie przypadła mi do gustu, ale popieram takie inicjatywy. Skoro ludzie potrafią poświęcić niemało czasu na to, żeby rodacy mogli pograć to nie wypada ich mieszać z błotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy wykonali to spolszczeni są naprawdę Wielcy i to warto powiedzieć. Ta gra ma naprawdę bardzo, bardzo dużo tekstów, a EA nie przetłumaczyło jej ze względu na koszty. Więc z jednej strony mamy fanów którzy wykonali tytaniczną pracę, a z drugiej strony najgorszego bufoniastego wydawcę w Polsce. Nagroda dla najgorszej firmy w US dla EA dokładnie tak samo przekłada się do ich oddziału w PL.

Jeśli ktoś napisze, że coś mu się nie podoba to niech napisze do autorów ze wskazaniem błędów, a jeśli ma mówić tylko po to aby marnować tlen to niech zamknie jadaczkę. To jest typowo polskie u nas narzeka się na wszystko, a narzekają najczęściej ci co sami nie potrafią zupełnie nic.

Swietna grupa która z pasji zrobiła te tłumaczenia i należy się im za to uznanie ! Tak trzymać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę już dawno skończyłem ( bardzo dobra gra ) ale z chęcią sprawdzę wysiłki ludzi którzy bawią się w to spolszczenie. Jeśli to spolszczenie będzie dobre napewno wielu ludzi się ucieszy i sprawdzi ten tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne i zarazem tragiczne, że EA.pl nie zlokalizował tego kinowo już nie wspomnę o dubbingu. A poza tym robić tyle czasu spolszczenie to też śmieszne. Więc, że nie grywam w tego typu gry w wersji kinowej to mi zwisa te spolszczenie aczkolwiek brawa dla tych ludzi EA.pl może sie czegoś nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieznajomość języka może i nie, za to błędy samej gry tak - ja bym jakiś community patch powitał z otwartymi rękoma ;)
A tak w ogóle to nieznający angielskiego wiele nie tracą, więc spolszczenie to raczej taki smaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma problem z tą lokalizacją to wystarczy rozpakować instalkę np. universal extractorem i wkleić pliki do folderu z grą na steamie. Ja mam oryginał, a i tak miałem z tym problem, bo nie wykrywało tej lokalizacji ^^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować